Ya llego la primavera....ИСПАНИЯ

  • 10 459
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
здравейте и от мен,не сам писала отдавна,компа. бе6е на ремонт,а след това dhl го изгубиха.радвам се 4е правите козунаци ве4е,а пък на мен ми се пада да раждам тези дни,но ми казаха 4е бебето е високо и може да се наложи да ми го провокират,дано не е гадно.аааа,в неделя да посадите по едно цвете,за6тото е св.богородица.някой знае ли как мога да си провокирам раждане сама,казаха ми да ти4ам.приемам съвети всякакви Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 811
,но ми казаха 4е бебето е високо и може да се наложи да ми го провокират,дано не е гадно.......някой знае ли как мога да си провокирам раждане сама,казаха ми да ти4ам.приемам съвети всякакви Rolling Eyes
Не се притеснявай,ако все пак се наложи да провокират раждането.При мен беше така и мина бързо и добре.
Но естествено е много по добре да си тръгне вси4ко от самосебеси.Затова се движи много.Не ти4ай,а се разхождай на бърз ход.Може и да помогне.
Моя термин не беше из4ислен правилно.Знам го със сигурност  Wink.А и по бебето си ли4и,когато е преносено.Крис не беше.
Къде ще раждаш?В Ла Фе ли?Аз там родих.

# 47
  • ES
  • Мнения: 2 172
Много ви благодаря момичета за телефоните и информацията за посолството.

Асто, не виждам защо винаги всичко трябва да бъде на нож?
Ей в тоз постинг пишеше, че мъжа и (на Тея в случая, щото аз за нея любопитствах, нали съм "любопитна булка") трябва да е испанец. Аз не мисля, че трябва да се разчита на това и много бг момичета го доказват. Но вижадм, че постингът ти е редактиран от Дивиана, както много други затрити...

Лек ден

# 48
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте и благодаря много подейства ми някък си успокояваЩо
asto относно това 4е съм попитала за май4инските и за еднократната помоЩ е нормално, и не виждам какво обЩо има с това 4е съм административа мисля 4е ти е добре известно 4е всяка емпреса си има хестор който се занимава с папелеото на работниците, а и освен това как смяташ във строителна фирма където са само мъже дали ми се е налагало да оправям документи за бременни newsm78, ами аз съм единствената жена в емпресата и апарехадора и декорадора са мъже, вкл. и хестора, така 4е прави си изводите
за 4етене из4ела съм маса неЩа, но в пове4ето слу4аи на теория е едно а на практика съвсем разли4но, за това е най добре да се по4ерпи информация направо от опита , а по4ти вси4ки тук са минали през това
из4етох цялата библиотека не открих кой знае какво
а за обяснениятя къде живея не беше хвалене а обяснения на обстановка и радвам се за това кото имаш да му се наслаждаваш, ние нямаЩите Ще се задоволяваме и с малките радости на живота
относно езика няма 4овек който да се е устроил да живее тук и да не го знае кой по добре кой по зле но вси4ки го говорим, ти като си дошла да не би да си го знаела и не забравяй едно колкото и години да живееш тук и националност да са ти дали винаги Ще си останеш българка (искаш не искаш), т.е. 4ужденка за испанците
относно дипломите не ми се говори  Crossing Arms надявам се си про4ела по на горе при представянето ми какви дипломи притежавам тук в испания за в бг няма да говоря
успех и леко раждане
а инъ4е за коли4ка май съм се спрала на chicco 3 комбинираната, но незнам има време поне до 7/8 нямя да по4вам да купувам каквото и да е
само положителни емоции в този прекрасен слън4ев пролетен ден   bouquet

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 11:18 от ANETT

# 49
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
gery_to как е малкото 4ове4е, ако не се лъжа живееше в Дения, ние по4ти всяка седмица идваме до Дения може да се видим някоа неделя  Grinning

# 50
  • ES
  • Мнения: 2 172
Момичета, обадих се в посолството, доста нелюбезна беше госпожата, наистина може да им е писнало да повтарят все едно и също, но в крайна сметка това им е работата. Каза, че пасаван се изготвял в същия ден, в редки случаи остава за другия. Да се отиде 2-3 дни преди пътуването, със заверения с апостил акт за раждане, ние тримата и паспосртите. За пълномощно, което ще  ми трябва за БГ за да предвижа документите на малкия, няма нужда от час. Цената на пълномощното е 10 euro. Май всеки път е различно, абе мътна работа.

# 51
  • ES
  • Мнения: 2 172
gery_to как е малкото 4ове4е, ако не се лъжа живееше в Дения, ние по4ти всяка седмица идваме до Дения може да се видим някоа неделя  Grinning


Да, непременно, преди да дойдете ми пиши ще ти дам телефон

# 52
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
мерси много при следваЩото идване Ще кажа

# 53
  • Мнения: 200
Здравейте мами!
ru600 ,струва ми се чувала съм всичко това от една приятелка и тя е бременна за загубения комп.от DHL Flutter и за ходенето пеш да провокираме раждане Thinkingза бебето дето още не му се излиза ..................а да не сме се срещали с теб в естранхерията около 14 февруари newsm78 Колко малък е света!!!! Joy Joy
Успокой се то бебо ще излезни когато си му е времето!!!
Цитат
[Не се притеснявай,ако все пак се наложи да провокират раждането.При мен беше така и мина бързо и добре.
Но естествено е много по добре да си тръгне вси4ко от самосебеси.Затова се движи много.Не ти4ай,а се разхождай на бърз ход.Може и да помогне/quote]
Прави разходки на плажа, ходенето ще ти помогне но не тичай!!!

Гери кога ще патувате за България? Започвам да ти завиждам ние тази година май ще пропуснем. В тия жеги не ми се мисли как ще караме.

Момичета много ми се ходи на басейн, а малкия няма каде да го оставя дали мога да го топна и него в басейна?

# 54
  • Spain
  • Мнения: 3 750

относно албумат, гледам 4е само 3 или 4 сме сложили снимки, само дето толкова много хора искаха усера и паса пък никои не слага снимки......


ами и аз това викам -ади де слагаите се ... Simple Smile

ru600 незнам аз не съм преносвала - но ти все пак внимавай -4ове4е е все пак  Simple Smile  и успех ти желая - дано по-бързо да излиза ве4е Simple Smile   bouquet - последните дни бях толкова нетърпелива и все исках да излиза 4е да я видя Simple Smile  Mr. Green
отностно ТЕЯ - клюклю - - мъжът и е българин - не мисля 4е ще ми се кара като го "споделя" с вас Simple Smile Mr. Green
   bouquet след толкова много приказване за " козунак" реших и аз да се пробвам- най-вероятно утре - ако не кажа нищо да знаете 4е пак съм се изложила Simple Smile
gery_to  newsm78 ами преди година пълномощното беше 7евро амааааа.инфлация ко праим Simple Smile

alest мен най много си ме кефи Анатомията - макар 4е я  има в нета и мога да я изтегля - продължавам послушно да си я 4акам по 4-та Simple Smile ..ина4е този  с лекарите по 6-та за първи път го гледах в4ета  и ..е гати и реалното - 4ак гадно да ти стане -  Simple Smile ..разкажи малко пове4е за този сериал 4е нищо не разбрах и заспах накрая  Mr. Green (докато някакъв лекар оправяше една мед сестра съм взела 4е заспала Simple Smile ). а какъв е този "МИР" ? - по коя го дават Simple Smile ..аз си гледам то нета - HEroes , Lost ,Prison Break i Desperate Houseviwes .. това са ми любимите сериали

 отивам да ви 4ета назад 4е сте пиииииисали  пииииииисали  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 176
Момичета, не знам дали вече сте разбрали новината:
Имаме си световни шампиони по фигурно пързаляне! newsm44 newsm44
Да им е честита титлата на Албена и Максим!

# 56
  • Spain
  • Мнения: 3 750
не мои да бъде !!!!!
 newsm44 newsm44
 как ги пуснаха сред толкова руснаци и украинци и американци от руски произход
 гадно ми е 4е не мога да го гледам  Cry

# 57
  • Мнения: 1 128
4ЕСТИТОООООООООООГолям кеф.

# 58
  • Мнения: 811
 bouquet  за Максим и Албена и все така да пордължават да ни карат да се 4устваме горди.Браво  bouquet

Хулиган4е,МИР го дават по теле синко и е пак докторски.На мене ми харесва.А ина4е за другия по ла 6...Ами докторски интриги.Наистина и на мен ми се свиват 4ервата,докато гледам някое раждане,ама на..мазохизъм  Mr. Green.Този доктор със сестрата е главният герой всъщност,резидент.Правят му живота 4ерен,защото натопи единия от лекарите за некадърност.Общо взето това е,няма какво да ти разказвам.И аз го гледам сравнително от скоро,4 серии съм гледала и незнам колко е имало преди това. Моя мъж ми се 4уди на акъла как мога да го гледам  Mr. Green.Ама то вярно....не е за всеки,има хора със слаби сърца ...а аз си затварям едното око ,докато дават страхотиите  Mr. Green Joy.
Анатомията и мене ме кефи и ве4е съм решила да ги въртя...един 4етвъртък едно,другия  друго и така  Wink.

# 59
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
da ni e chestito mojete da gledate bg televizia online na kompiutrite
sujaliavam ne mi raboti kredora neshto

Общи условия

Активация на акаунт