Първа пролет е сега, а ние с радост носим Юлските деца

  • 15 150
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Здравейте коремчета!
Честита нова темичка, а също така и честита Първа Пролет,макар че е доста дъждовно  Wear Umbrella,но това е нормално за пролетта.На мен това ми е любимият сезон,особено сега когато всичко се разеленява и е разцъфтяло и така хубаво мирише.....
Е хайде успешен ден

# 16
  • Мнения: 570
lileti, случвало ми се е от неприятни познати - и аз заставам като на тръни. Ама толкова несъобразителни хора има значи. И аз си падам малко суеверничка и си имам едно колиенце със синичко сърчице, та все си мисля , че то ме пази  Grinning
Моята бебонка също не е активна днес, едвам я усетих сутринта  Sad .

# 17
  • Мнения: 616
Честита ви нова темичка и аз обичам да ми мирише на пролет.А сега и във вазата имам зюмбюли и в тенджерата ври коприва абе всичко е на пролетно.
При нас няма дъжд ама духа и не е много приятно за излизане.
А за стаите ние направих ме спалнята на детска миналото лято на там е царството но баткото и каката когато е в нас  нашите тапети също са шарени едните са на пъстри облаци а другите две стени със кораби , а бебо ще е при нас в спалнята която сега ще правим.

# 18
  • Мнения: 910
Добро утро и от мен!  bouquet

borianna,заглавието е страхотно. Peace

Татьяна,и аз съм с лещи.При първото ми раждане бях секцио точно заради очите и ми бяха казали,че ако диоптъра е над 5 трябва секцио,а аз съм точно на ръба,но реших да не рискувам.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 693
Добро утро мами! Hug Въпреки лощото време ви пожелавам приятен ден! HugГледам ремонти вихрите.... а аз не съм на никъде за сега,има време! Sunglasses Mr. Green

# 20
  • Мнения: 329
Привет и от мен !!!!Честита Първа Пролет и много цветя на всички вас Simple Smile
Току що се връщам от консултация , където и мойта лекарка потвърси че ще си имаме 100%-ва жена  smile3521 Вече се е обърнала с главичката надолу - а аз се чудех защо допреди дни я усещах как подритва ниско долу а сега ударите там са по-лекички с ръчички...
Днес явно на голяма част от бебоците ни не им много до игра и мируват.И аз като sandcastle и alibabali едва я усетих пред час и малко и сега се е затишила, а обичайно по това време дивее   Cry
Пак имам гъбички и вече ми се плаче от тях  smile3518.Лекарката ме попита дали таткото има оплаквания, ама не ми е казвал нещо да не му е наред.Ама то и аз не усещам нищо-нито сърбеж, нито мирис странен, просто имам обилно течение.Та се питах как да разберем дали и таткото няма гъбички и аз да си се лекувам, той да ми ги предава и така затоврен кръг???На прегелд ли да го заведа  newsm78 Дали ще иска?????????????
Ние от днес почваме да къртим и зидаме тераса  ooooh!  ooooh!  ooooh! Като си помисля и ми се крещи  #2gunfire
Поздрави

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 523
kami27, честито ти момиченце. аз все още чакам за потвърждение дали сме все още със син щъркел или ще минем към розовия отбор
за гъбичките - ние с таткото се лекуваме заедно - моята лекарка каза, че така е най-ефикасно - просто се маже с едно кремче 10тина дни. може би е най-добре да говориш с него и с лекарката си да го направите профилактично. нашият татко нямаше нищо против, въпреки че и той нямаше никакви оплаквания.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Здравейте и от мен. Честита ви първа пролет   bouquet
Тук все още има по малко слънце и мноооого вятър  ooooh! но е по-добре от дъжда.
Ние утре ще ходим на ЖК и се надявам най-накрая да кажат какво е бебето, че ми омръзна само да ме питат и да ме карат да коментирам неща които не зависят от мен  ooooh!

# 23
  • Мнения: 741
Здравейте,момичета!
За гъбичките на мен доктора ми обясни,че понеже са хормонални не били устойчиви при мъжете.Дори самата аз още не съм ги лекувала,защото дори течение нямам.А и той каза,че колкото и лекувани,пак се появяват.Въпроса бил около раждането да ги няма,особено ако е нормално.
Хей,Аркси,нищо не каза за събитието!Едно голямо честито и от мен,желая ви много щастлив и дълъг семеен живот!Чакаме снимки.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 523
mokoloko, казах Simple Smile , ама още не съм качила снимки, че не ми е останало време, а и хубавите още не са ни ги дали  ooooh!

# 25
  • Мнения: 766
Мили момичета искам само да се запиша в новата темичка  Hug
По-късно ще се включа, е сега пак имам работа и не смогвам  ooooh!

# 26
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Здравейте, момичета!
Много ми липсвахте  Heart Eyes

Честита първа пролет!
Честито на Аркси и дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с радост, любов и детски смях!

Лекси, благодаря за помощта за темата   bouquet

Татяна, аз знам, че при диоптер  минус 5 се прави секцио. Дори при по-висок диоптер някои майки раждат нормално, но е важно да не напъваш очите и главата, а при корема.

Ние направихме преместването и кака Лина вече има свое собствено легло. До сега спеше с мен на спалнята. За сега спи сама, но като се събуди ме търси и трябва да остана при нея докато заспи. Дано свикне бързо, че не ми се става по 5-6 пъти на нощ. Следващата ми стъпка е да я науча да се буди сама за нощното пишкане. За сега се радвам, че успявам да я отделя от мен и от стаята в която ще спи бебка. Не искам да свързва местенето на ново легло с появата на бебка и затова бързам сега и да свиква, че вече не съм само на нейно разположение. Ние сме в малка гарсионера и татито и Лина ще са в кухнята (по-голямата стая), а аз и бебо в спалнята.

Иначе аз сега съм настинала и ми е много зле.

Пазете се и много целувки на всички бебоци!

Утре списание 9 месеца има рожден ден! Ще има торта и подаръци! Хайде да се съберем повече мами на училището - макар да не знам дали ще мога да дойда, но ще се опитам!

# 27
  • Мнения: 140
Здравейте и честита Пролет. Нищо че вали, важното е в душите да е пролетно.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 524
Честита пролет и от мен  bouquet
Днес ходих до ТК да ми вземат секрет за микробиология. Навръщане имах кошмарно преживавяне в трамвая. Изведнъж ми стана зле, обля ме студена пот и краката м исе подкосиха. Познайте дали някой ми обърна внимание, дали ми отстъпи да седна или да се подпра докато отмине- нямаше такъв човек!
Едва се закрепих да сляза на спирка че да се освестя там...
Дано на никой не му се случи, но аз такава идиотска НЕреакция от хората не съм очаквала Sad
Хубав ден на всички.

# 29
  • Мнения: 238
Томасе по бързо да се опрявяш   Praynig
иначе утре на лекцията сам на линия, Донси и Теди също казаха че ще дойдат

Общи условия

Активация на акаунт