Вече няма да ставам мама

  • 4 325
  • 26
  •   1
Отговори
Вече не съм бремена днес бях на гениколог спонтанен аборт, Причини не ми каза.  newsm45 newsm45 newsm45Много съм тъжна и искам да умра. Съпруга ми незнае и не занм как да му кажа той ще умре.

# 1
  • Мнения: 1 409
Ужасно съжалявам  newsm45
Кураж миличка,знам как се чувстваш и ти пожелавам много сили ,за да можеш да преодолееш тази мъка
Ние сме тук и винаги можеш да споделиш когато имаш нужда  Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 2 849
Много ми стана мъчно и на мен .Съжалявам много  . Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Ох....миличката! Sad
Много съжалявам,защо така стана?

# 4
  • Мнения: 1 008
Съжалявам  Sad
 Ще станеш мама! Но за тази цел не бива да си мислиш, че искаш да умираш! Бъди силна!  Hug

# 5
  • Мнения: 7 109
Ще станеш мама.  Hug
Съжалявам за преживяното от теб.  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 098
Миличка, много съжалявам. Hug Загубата е много болезнена.

# 7
  • Мнения: 233
   smile3518 Знам, боли, но трябва да си силна! Заради себе си, заради мъжа си и не на последно място заради бъдещите си дечица! Вярвай, бори се и ще успееш! Ако трябва си поплачи, изтрии сълзите си и продължи напред! Вярно, че мъжете са по-слаби от нас в такива моменти, но не го жали ти имаш нужда сега от него и той от теб! По-лесно ще ви бъде да се подкрепите заедно. Такъв е живота какво да се прави! Радвам се, че сподели с нас. Това е голяма крачка към желанието ти да се бориш. Знам, че ще успееш! От сърце ти го желая! newsm51

# 8
  • Мнения: 345
   smile3518 Знам, боли, но трябва да си силна! Заради себе си, заради мъжа си и не на последно място заради бъдещите си дечица! Вярвай, бори се и ще успееш! Ако трябва си поплачи, изтрии сълзите си и продължи напред! Вярно, че мъжете са по-слаби от нас в такива моменти, но не го жали ти имаш нужда сега от него и той от теб! По-лесно ще ви бъде да се подкрепите заедно. Такъв е живота какво да се прави! Радвам се, че сподели с нас. Това е голяма крачка към желанието ти да се бориш. Знам, че ще успееш! От сърце ти го желая! newsm51

 И аз много съжалявам, че ти се е случило това нещастие. Напълно те разбираме всички тук и знай, че винаги можеш да потърсиш подкрепа при нас. Hug

# 9
  • Мнения: 1 364
Съжалявам!
Не си мисли, че искаш да умреш....ЩЕ СТАНЕШ МАМА!!!

# 10
  • Мнения: 686
 Hug
Знам, че ужасно боли и думите са безсилни в този момент, но не се оставяй мъката и болката да те погълнат. Не се затваряй в себе си.
Имам чувството че всяка втора жена е преживяла спонтанен аборт и това не им е попречило да си родят хубави и здрави бебчета. Ще се случи и на теб - повярвай!
 Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 3 123
много съжалявам мила.Но не искам и за миг да си мислиш,че няма да станеш мама .Този път е неуспеше,но следващият ще стане,трябва да имаш сили и вяра!

# 12
  • София
  • Мнения: 626
Всички ние сме минали по този път и знаем колко много те боли,но също знаем,че сега стремежа ни към това да станем мами е много по-голям и уверен!
Сега се отдай на мъката...поплачи си...навикай се....ако трябва счупи нещо,но знай,че и при теб ще дойде този миг.Пожелавам ти от все сърце! Praynig

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще станеш Peace Установете причината и вземете мерки... изживей си болката сега и след някой друг месец започнете отново да работите по въпроса.
Аз също имам спонтанен аборт (по-точно мисед).

# 14
  • Мнения: 366
Съжалявам, мила!  Hug Знам колко боли. Дай си време, поплачи, но не се затваряй в болката. Помни, че живота продължава, дори и сега да ти се струва безсмислен. Ще станеш мама, бъди сигурна в това.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт