Човешката злоба

  • 5 456
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Научих се да не обръщам внимание на проявите на "злоба" в този форум.Преди два дни в една тема тук във форума се лееше помия върху Калина Сакскобурготска,че родила в Правителствена болница.Четейки написаното ме досрамя,че съм част от този форум.


мда... бегло мернах темата.права си в случая.не само тук,но и в реалния живот,подминавам ''злобата'' и нейните разновидности
а Калина не роди ли в Лозенец?аз гледах интервю оттам  Thinking

# 16
  • Мнения: 460
Май е въпрос на темперамент, моментно настроение, а и ПМС-то си оказва влияние  Wink


ама как пък се случва половината форум да е в пмс точно в дадена тема, в съседните теми не са в пмс Mr. Green

О, да! Това е форумски закон! Всеки ден някой го доказва!  Mr. Green
Днес това е многообичната авторка на темата!  Hug  bouquet

а,аз хич не държа да съм обична!! Joy
само да поипатам какво значи пмс??все пак не мога да съм  информерана за всичко. Embarassed Embarassed

# 17
  • Мнения: 6 991
предменструален синдром Grinning

# 18
  • Мнения: 6 155
От кога да не ти харесва нещо и да го кажеш те прави злобен???  newsm78
Айде стига с тези обобщения и изтъркани определения за "злобата човешка"  Tired
За какво въобще би могъл някой да злобее по повод някаква тема... злобата е нещо съвсем различно...
Аман от лигавщини и мазнене из темите...толкова блуткаво е станало в последно време, че не се трае Sick

 

# 19
а,аз хич не държа да съм обична!! Joy
само да поипатам какво значи пмс??все пак не мога да съм  информерана за всичко. Embarassed Embarassed

Един от термините, които злобарките измислят, за да объркват хората и да им правят мръсно. Хем много добре знаят, че не всички могат да бъдат информерани!  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 120
а,аз хич не държа да съм обична!! Joy
само да поипатам какво значи пмс??все пак не мога да съм  информерана за всичко. Embarassed Embarassed

Един от термините, които злобарките измислят, за да объркват хората и да им правят мръсно. Хем много добре знаят, че не всички могат да бъдат информерани!  Mr. Green

пред менструален синдром
 Peace

# 21
  • Мнения: 1 336
Много често тук се слага етикетче "злобен", ако имаш мнение различно от това на мнозинството  Wink
От кога да не ти харесва нещо и да го кажеш те прави злобен???  newsm78
Айде стига с тези обобщения и изтъркани определения за "злобата човешка"  Tired
За какво въобще би могъл някой да злобее по повод някаква тема... злобата е нещо съвсем различно...
Аман от лигавщини и мазнене из темите...толкова блуткаво е станало в последно време, че не се трае Sick

newsm10

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Много често тук се слага етикетче "злобен", ако имаш мнение различно от това на мнозинството  Wink
newsm10
Зависи от начина по който е казано, не е задължително да не приемаме различното мнение.

# 23
  • Мнения: 1 336
Много често тук се слага етикетче "злобен", ако имаш мнение различно от това на мнозинството  Wink
newsm10
Зависи от начина по който е казано, не е задължително да не приемаме различното мнение.
кои сме ние и вие  newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Май е въпрос на темперамент, моментно настроение, а и ПМС-то си оказва влияние  Wink


ама как пък се случва половината форум да е в пмс точно в дадена тема, в съседните теми не са в пмс Mr. Green

В такъв случай значи темата е крива hahaha

# 25
  • Мнения: 14 471
Май е въпрос на темперамент, моментно настроение, а и ПМС-то си оказва влияние  Wink


ама как пък се случва половината форум да е в пмс точно в дадена тема, в съседните теми не са в пмс Mr. Green

В такъв случай значи темата е крива hahaha


да бе - то сега пък сядай и мисли дали темата която ще пуснеш е крива или права, с линийка ли да я мериш или с пергел Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 172
Много често тук се слага етикетче "злобен", ако имаш мнение различно от това на мнозинството  Wink

Безразлично ми е за колко злобна ще ме приемат, когато изразявам собственото си мнение.

# 27
  • Мнения: 460
Много често тук се слага етикетче "злобен", ако имаш мнение различно от това на мнозинството  Wink

Безразлично ми е за колко злобна ще ме приемат, когато изразявам собственото си мнение.
абсолютно съм съгласна с теб,човек тр.да има свое мнение и до отстоява.но съгласна ли си че е едно е да имаш подплатено мнение,друго е да само да говориш че имаш без да се обосноваваш или само за да си с/у течението.в никакъв случай не визирам теб,не го приемай на личностна основа. Wink

# 28
  • Мнения: 1 172
абсолютно съм съгласна с теб,човек тр.да има свое мнение и до отстоява.но съгласна ли си че е едно е да имаш подплатено мнение,друго е да само да говориш че имаш без да се обосноваваш или само за да си с/у течението.в никакъв случай не визирам теб,не го приемай на личностна основа. Wink

Кой и кога изразява собственото си мнение и доколко това мнение е постоянно и обосновано, може много лесно да се проследи в различните теми.

За пример: не може даден протребител на единия ден да се обявява срещу войната по пътищата (защото всички са против нея и са оплюли поредния сгафил шофьор, и покрай него и "скапаната държава"), а на другия ден да търси оправдания за друг шофьор, предизвикал тежка катастрофа, само защото този път шофьорът (или някой от спътниците му) му е по някакъв начин близък или го чувства такъв.

# 29
  • София
  • Мнения: 276
Мисля, че има голямо значение как се казват нещата.
Няма лошо в различните мнения, но има начини на изразяване, които са неуместни и извън добрия тон. Аз вече няколко пъти срещам във форума такива примери.

А завистта прозира винаги, когато я има и не може да се скрие. Много сме завистливи хората...

Общи условия

Активация на акаунт