Като порасна ще се оженя за теб!!!!

  • 942
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Сигурна съм, че не съм първата мъжка майка споходена от такова съблазнително предложение hahaha hahaha hahaha.
Опитах се любезно да откажа, но засега май номера не минава....
Та така мили момичета - помагайте на какво беше признак това, как процедирате и т.н.
За протокола кандидат жениха е 5 годишен  bowuu bowuu bowuu

# 1
  • Мнения: 2 022
Няма страшно, след около година ще му мине меракът! Аз отказах предложението с обяснението, че вече тати се е оженил за мен.   Laughing  А малкият мъж може да си избере някое друго хубаво момиченце. И последва изброяване на "хубавиците" от детската градина.

# 2
  • Мнения: 3 740
И аз отказах с аргумента, че вече съм женена. Simple Smile
Тогава той примирено реши да се ожени за сестра си. Стана ясно, че и това не може. С още по-голяма неохота стигна до извода, че му остава някоя от братовчедките. Оказа се, че и те не стават за целта. Тогава ме погледна отчаяно и с тих ужас попита:
- Значи, ще трябва да се оженя за някое чуждо момиче?

# 3
  • Мнения: 7 263
И аз пробвах тоз метод - ама не мина номера. Като питах - а тати какво да прави - отговора беше супер забавен:
- Ми тати ще се ожени за нова майка по-млада, ама същата  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy.
Мъжът ми остана много доволен от офертата  Laughing Laughing Laughing
Та знам ли .... newsm78 newsm78 newsm78

# 4
  • Мнения: 106
Нашият тати също трябваше да откаже и обясни, че е женен за мама  Joy Това е доста често срещано явление.

# 5
  • Мнения: 2 237
Моята е още малка да проявява такива мераци,но си спомням че аз и сестра ми искахме да се омъжим за брат ни.Не можехме да го разделим,а накрая ни дойде акъла и се отказахме от тая идея .....

# 6
  • Мнения: 3 405
Та така мили момичета - помагайте на какво беше признак това.

Това е т. нар Едипов комплекс. Всички сме го преживели, аз исках да се омъжа за татко Simple Smile
А Ники като по-малък искаше да се ожени за мен. Сега има други намерения, към една съученичка от 2б клас Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 877
Мопят син пък не проявява такива мераци,засега.Аз също не съм имала такива изказвания като малка.Но ,както всички пишат,това си е псриод при децата...много са сладки...

# 8
  • Мнения: 8 999
Ох, стана ми смешно, като си спомниХ!  И моят син направи такова изказване, но беше на 4 г. Аз категорично му отказах с аргумента, че вече съм омъжена за баща му и няма да се получи номера. Тогава той се врътна към сестра си - отново разяснения, отново аргументи, май най-силен се оказа този, че Бог ще се разсърди и ще го накаже, ако се ожени за сестра си - доста се ококори, миличкият, като му го тръснах това. Но опитите му за кръвосмешение не секнаха до тук. В крайна сметка се спря категорично на голямата кака /дъщерята на мъжа ми от първия му брак/ и логиката му беше необорима:"Тя ми е полу-сестра - значи може!" . Сега вече си има две изгори от детската - негови връстнички и всички сме много доволни.

# 9
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
и мойта щерка ще се жени за татко си,той щял да стане принц -тя принцеса и да се оженят.ами аз какво ще правя питам?
ами ти ще станеш майка!

# 10
  • Мнения: 4 406

Това е т. нар Едипов комплекс. Всички сме го преживели, аз исках да се омъжа за татко Simple Smile
хм, аз не съм искала  newsm78 има нещо сбъркано в мен...  Grinning виж синът ми е уверен, че ще се жени за баба си ( моята майка) , и не могат да се разберат с дядо си , който твърди, че го е изпреварил в това решение с 33 години  Joy Joy

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, вие сте добре. Моята малката иска да се жени за мен ooooh! Хич няма да се разберат с баща и Joy

# 12
  • Мнения: 1 753
Хихи, какви са сладури.  Laughing
Според мен е нормално. Аз също като малка исках да се омъжа за баща ми  Laughing

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ох, вие сте добре. Моята малката иска да се жени за мен ooooh!

Твърде познато Laughing!
 Обаче при нас фразата беше: "Когато порасна, ще стана мъж и ще се оженя за теб!". Е, първата част ме хвърли в оркестъра newsm78.

# 14
  • Мнения: 47 981
а моята дъщеря иска да се жени за брат си  Shocked
като й казах, че не може, и тя се възмути, че трябва за някой чужд човек да се жени  Joy
сега си има гадже в детската, ама все пак май още таи надежда, че ще се ожени за брат си

Общи условия

Активация на акаунт