Бихте ли свързали живота си с човек, който има дете от предишен брак ?

  • 4 397
  • 62
  •   1
Отговори
Бихте ли свързали живота си с човек, който има дете от предишен брак(вие нямате деца) ?

# 1
  • Мнения: 95
Защо не. На всеки може да му се случи да остане сам с дете. И той е човек, нали. Ако държи на мен и ме обича, ако и аз изпитвам същото, ако познавам добре предишния му живот и може би причината да остане сам? Въобще ако му вярвам ще бъда с него.

# 2
  • Мнения: 2 197
Приятеля ми има 2 деца (тийнейджъри) от брака си. Заедно сме вече 5 години. Дъщеря ни е на 11 месеца. Е, неговите деца не живеят с нас, но досега по никакъв начин не са ми пречили. Също така по никакъв начин не проявява предпочитания към някое от децата си. Е, понеже живее с нас двете най-много време прекарва с най-малкото, но това е друга тема.

# 3
  • Мнения: 2 723
Разбира се... децата не правят човека по-малко човек... даже напротив

# 4
  • Мнения: 1 120
не би било проблем за мен

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Вече съм го направила  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 991
Сигурно да, макар че зависи в известна степен.

# 7
  • Мнения: 243
Вече и аз съм го направила, дори имаме и собствено дете. Peace

# 8
  • Мнения: 3 453
Защо не?!Баща ми е имал един неуспешен брак,развел се и след две години срещнал майка ми и са много щастливи вече 20години.Тя и аз страхотно се разбираме с брат ми и когато той идва на гости понеже живее в друг град направо не можем да се наприказваме тримата,без татко че той много го бъзика за гаджета и т.н

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Вече съм го направила  Simple Smile

И аз Peace Дори за миг фактът, че има дете, не ме е притеснявал. Той е човекът, за който съм мечтала, обичам го много, много се разбираме и обичаме с дъщеря му. Странно ми е някой да мисли обратното Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 3 634
И аз в кюпа Grinning

# 11
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Вече и аз съм го направила, дори имаме и собствено дете. Peace

# 12
  • Мнения: 379
дано не се налага да се омъжвам втори път, но по принцип отговорът ми е твърдо ДА; дори децата да са малки и да живеят с нас, не би било проблем;
...
само за момент си помислих как ще реагира мъжът ми, ако прочете това Laughing дали няма да въздъхне с облекчение и да ми доведе извънбрачните си деца на отглеждане  Joy
е тогава определено няма да съм толкова благосклонна  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 843
   Съпругът ми го направи.. аз самата имам дете от предишен брак.

     не ми е проблем.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
не би било проблем за мен

И аз мисля така.

Общи условия

Активация на акаунт