Мъжете май пак са на далавера...

  • 2 114
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
„Не знам защо жените искат да имат всичко, което имат мъжете. Нали между впрочем жените имат мъже.“ — Шанел  newsm47

# 31
  • Мнения: 150
Не искам де се приеме ли4но от бг татковците... Stop просто живеем в "друг свят и друга култура". на блканите.....има си  доста разли4ия.Просто друг манталитет...донякъде съм склонна да мисля, 4е вина имат майките  във възпитание на "син4етата" си ...и жените на съпрузуте си...Peace
А как да го приема, уважаема? Ние на балканите сме някакви пещерни хора, така ли? Всичко, което изброи за западните мъже, съм го правил и аз. И не съм единствен. Но е лесно да се използват безсмислени клишета... Балкани, казваш. Провери в богатата И на библиотеки Западна Европа къде именно се е появило географското понятие Европа за първи път. Ще те насоча - търси около Варна... Потърси и коя е една от първите страни в СВЕТА, дала избирателни права на жените... Да те улеснявам ли? Собствената ти страна. А и винаги се чудя - абе тези възвишени и добре възпитани западняци, абе защо с такова удоволствие идват при нас на тъй наречените секс екскурзии? Да, бедни сме, ама и те май са сексуално незадоволени...

# 32
  • Мнения: 5 877
Еманципация значи свобода.
Нищо не се споменава за лек живот и две вили в Майорка.
Нека съм от бунаците.

# 33
  • Мнения: 1 418
Аз съм еманципирана,и съм доволна
от това.Мъжът ми ми помага много,
но знае,че прекрасно мога и сама
да се справя.Чуствам се независима
и свободна.АКО ми се наложи да се
оправям сама в живота няма да отида
да хленча на нечие рамо за подкрепа.
Аз съм дама,не лигла и се гордея с това.

# 34
  • Мнения: 4 711
Като ти гледам аватара съм сигурна че ще се справиш с всичко Laughing
Извинете ме, днес не съм много в час[/size]

# 35
  • Мнения: 150
Като ти гледам аватара съм сигурна че ще се справиш с всичко Laughing
А моя видя ли го? Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 711
Стояне, ти си предизвикателство за всяка жена. Погледа на мъжа от аватара ти е взрян в необятното и има нужда от центровка Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 2 723
Сетих се за тази песен на Богдана Карадочева "Само за жени"

Този свят, не по женски модел е направен,
но на нашите женски ръце той лежи.
Всеки ден го кроиме и прекрояваме,
уж по-малко да ни тежи...

Вече нямаме право да бъдеме слаби,
мъжки момичета сме, а не жени.
Сред насъщните грижи, за децата и хляба,
вече никой одавна не ни сваля звезди.

И нагърбили 200 задачи не лесни,
зад зъбите си стискаме своя женски простест...
А мъжете в трамвая се крият зад вестници,
зад списания "Наш дом" и "Жената днес".

Ех момичета и на 20 и на 30 по 2,
даже до смърт да обичаме,
пак не падаме на колене...

На земята одавна сме стъпили здраво,
на ръце не ни носят, не целуват ръка.
Даже своите рицари, не веднъж утешаваме,
върху крехките си уж рамене...

И си пъдим сълзите, и се правим на силни,
но незнаем, незнаем, дали не грешим,
че зад мъжки професии, се мъчим да скрием
своите женски слаби души...

Ех момичета и на 20 и на 30 по 2,
даже до смърт да обичаме,
пак не падаме на колене...





# 38
  • Мнения: 437
Феминизираните пички обикновено са около 40-те, неомъжени. Факт. Другите просто командват мъжете, децата, роднините и колегите си, без афиширане.

мдам... нещо такова... като мойте шефки англичанки - стари моми на 40+, които в петък си разменят мейли с ХУЙмор  Laughing Laughing Laughing
От сорта на... "За какво да си взимам цяло прасе заради едната наденичка" ....
мдаммм... тъжно

# 39
  • Мнения: 3 674

А как да го приема, уважаема? Ние на балканите сме някакви пещерни хора, така ли? Всичко, което изброи за западните мъже, съм го правил и аз. И не съм единствен. Но е лесно да се използват безсмислени клишета... Балкани, казваш. Провери в богатата И на библиотеки Западна Европа къде именно се е появило географското понятие Европа за първи път. Ще те насоча - търси около Варна... Потърси и коя е една от първите страни в СВЕТА, дала избирателни права на жените... Да те улеснявам ли? Собствената ти страна. А и винаги се чудя - абе тези възвишени и добре възпитани западняци, абе защо с такова удоволствие идват при нас на тъй наречените секс екскурзии? Да, бедни сме, ама и те май са сексуално незадоволени...
Ето засегна се.. Crazy.а бях помолила да не се засяга никой ooooh!Аами темата е таква уважаеми....Веднага ти отговарям..."Евтинко им идват жените тук...а те милите   идват на морето  и си "купуват" ромски "красавици"...за 10 лева....еми така е... newsm78 Кой как му отърва.. Tired

Стояне, ти си предизвикателство за всяка жена. Погледа на мъжа от аватара ти е взрян в необятното и има нужда от центровка Twisted Evil

и Kasidy е мноооого  права....не6то погледа е много ........"нефокусиран" Joy Дай центровка малко Wink

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 05:49 от roza66

# 40
  • Мнения: 1 536
Мъжете са измислили еманципацията, за да не ги тормозят на тема кавалерство.  Grinning
от една страна -да работим и двамата,от друга-домакинската работа му била забранена ,не била мъжка работа.Зна4и,връщаики се от работа запо4вам с готвене и 4истене а тои си гледа телевизия.Гаранция, НЕ СМЕ на далавера

# 41
  • Мнения: 480
Именно, това поведение на повечето жени ( не казвам че е грешно и на мен ми е добре от факта, че мога да се справям и сама ), не прави ли услуга на мъжете да се чувствата, как да кажа...по-облекчени?
Хич и не мисля да го облекчавам. Както каза Бу - факт е, че мога да се справя с всичко и сама. Ама не искам. Все го карам да прави нещо и после да му благодаря, че без него не мога  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт