Добър детски офтамолог във Варна

  • 658
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Здравейте мамчета,
Обръщам се към вас с молба за препоръки относно някой специалист-офтамолог във Варна.
От както се прибрахме от болницата имаме упорити гурли и на двете очички.  В самото начало капвахме капки по предписание на педиатърка, но оченцата не се оправиха. Посетихме офтамолог, който смени поне 5 вида капки. Сигурно съм купила вече около 10 вида капки, но ефекта е временен като ги спрем и оченцата отново почват да сълзят и да образуват гурлички. Последно ходихме на друг офтамолог, който каза че имаме запушени слъзни каналчета и трябвада да се подложим на операция Sad. Ето защо ми се иска да го види поне още един добър специалист и да ни посъветва какво да правим, за да се реши проблемът веднъж завинаги.
Ще ви бъда благодарна ако можете да ми дадете координати на специалист, от който вие сте останали доволни.
Предварително благодаря на всички ви   Hug

# 1
  • Мнения: 573
Мога да ти дам координати на доц .Контрова.Пиши на лични ,ако все още се интересуваш.  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 902
Аз заведох дъщеря ми в частната клиника св.Николай Чудотворец и останах много доволна.Мога да ти дам телефона и адреса ако те интересува пиши ми.Там работят и с направление от личния лекар.

# 3
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Доцент Контрова - страхотен лекар

# 4
  • varna
  • Мнения: 1 012
д-р Светла Николова от очна поликлиника

# 5
  • Мнения: 573
Днес водих сина си при доц.Контрова.Много съм доволна, има страхотен подход към малки деца. Peace

# 6
  • Мнения: 656
Благодаря ви за съветите момичета Grinning. Записах час за доц. Контрова за 3ти април, ще пиша после какво ни е посъветвала.

Общи условия

Активация на акаунт