Кухненски шкаф с...

  • 3 355
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Кухненски шкафчета с вратички от плексиглас (онова прозрачното и цветното)... Върти ми се такава идея в главата. Но ще стане ли? Дали ще е красиво и функционално?
Едва ли аз откривам топлата вода, та ако някои е виждал и има идея може ли да стане, ще съм му много благодарна да сподели  Hug

# 1
  • Мнения: 883
Плексигласа се надрасква лесно. При почистването ще ти е трудно...

# 2
  • Мнения: 2 631
Бих предпочела, да е със стъкло - има много варианти и цветни, и фолио има! Peace

# 3
  • Мнения: 2 700
Аз имам шкаф с матирано стъкло. Лесно се поддържа и стои красиво. Не знам от къде са стъклата, защото кухнята ми беше поръчка.

# 4
  • Мнения: 420
 Naughty Лесно се захабява и надрасква.

# 5
  • Мнения: 258
  Лесно се захабява и надрасква   .С две ръце  подкрепям  Божидара

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
Не харесвам шкафове със стъклени вратички. Дори и през матираното стъкло се виждат разни нещица вътре в шкафа и това ми създава усещане за безпорядък.

# 7
  • Мнения: 1 311
Не харесвам шкафове със стъклени вратички. Дори и през матираното стъкло се виждат разни нещица вътре в шкафа и това ми създава усещане за безпорядък.

И аз така. Особено пък ако прозират различни цветове.

# 8
  • Мнения: 1 640
Не зная за плексигласа,а относно стъклото-на моите шкафове е тъмнокафяво и огледално-както на прозорците на сградата на Община -Варна. Grinning Нищо не се вижда,а пък има стъкло!

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Нашите вратички бяха с обикновенно стъкло, но им залепих фолио и стана много добре.
Ще снимам но по-късно.  smile3509

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не харесвам шкафове със стъклени вратички. Дори и през матираното стъкло се виждат разни нещица вътре в шкафа и това ми създава усещане за безпорядък.
Няма такова нещо, изобщо не се вижда какво има в шкафа при матирано стъкло.

# 11
  • Мнения: 701
По скоро съм за матирано стъкло!

# 12
  • Мнения: 2 467
Не се замислих за подръжката Thinking Но пък аз няма с телче да ги жуля  Mr. Green
Идеята ми е целите вратички да са такива, а не дърво покрая... Плексигласа да е такъв непрозиращ... Мале мале какви идеи ми се въртят в главата по късни доби  Blush

# 13
  • Мнения: 2 631
Jes, не виждам смисъл в това!?  Thinking Не знам, дали някой ще се навие, да ти го направи, а и дори да стане - на мен ще ми изглежда някак си като от "направи си сам" или "от нищо-нещо".

През матирано стъкло се вижда само силует и то само на цветни неща, т.е. дуралексови напр. не се виждат. Но точно това на мен най ми допада! Имам достатъчно шкафове, в които да наредя нещата, които не са за виждане Mr. Green, а зад стъклото съм сложила цветните си купи и един шарен панер. Закачливо е! Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Нашите вратички бяха с обикновенно стъкло, но им залепих фолио и стана много добре.
Ще снимам но по-късно.  smile3509
Ето я и снимката http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2476138

Общи условия

Активация на акаунт