Нелицензиран Windows- пролем

  • 8 488
  • 36
  •   1
Отговори
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Имам проблем - Windows-а ми е нелицензиран и когато ми поиска ъпдейт( а нали пръстчетата ми са по-бързички от акъла) му дадох и сега ми излиза съобщение, че използвам нелегална версия и т.н. Може ли да се спаси положението или трябва преинсталация?  smile3538

# 1
  • Мнения: 3 405
Или трябва да свикнеш със съобщението. Или да пробваш да върнеш настройките на компа по следния начин: start- programs- accessories- sistem tools- sistem restore,  излиза прозорец, натискаш next и избираш датата на "аварията", пак  next и ок.
Аз така се справих благодарение на едно момиче от форума Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 871
И на мен ми беше така преди. Но си свикнах и го оставих. След време преинсталирах и вчера забелязах, че пак иска да ми го инсталира това, ама аз не му давам.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ей сега ще дойде Сопрано да ти обясни къде зимуват раците... Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 625
Или трябва да свикнеш със съобщението. Или да пробваш да върнеш настройките на компа по следния начин: start- programs- accessories- sistem tools- sistem restore,  излиза прозорец, натискаш next и избираш датата на "аварията", пак  next и ок.
Аз така се справих благодарение на едно момиче от форума Simple Smile

  bouquet

# 5
  • на село
  • Мнения: 1 028
И на мен ми излиза непрекъснато съобщение че ми е нелегален софтуера. Много е досадно, но не мога да го махна. А пък ме и мързи да го преинсталирам...

# 6
  • Мнения: 677
И друг път съм казвал..
ГДБОП идват рано сутрин..Имаш кафе,надявам се..

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy Joy Joy
Бу и Сопранов, не ви е чиста работата...

# 8
  • Мнения: 1 002
можеш да го оправиш , но не помня как
аз се рових по специализирани форуми и там беше обяснено , къде да отидеш и в коя папка да бръкнеш ...но не мога да си спомня нищо ...
лесно се оправя , само да знаеш как ...

# 9
  • Мнения: 79
и на мен ми излизаше такова съобщение .... има 1 програма, която ми казаха и си я потърсих с Гугъл-а, но сега не помня как се казваше....но ще попитам  мисля че нещо такова....remove AVG , това е програмка малка като размер инсталираш си я маха ти се това гадното от долния десен ъгъл..... и край.... но и на мен вчера пак ми се появи съобщение за актуализация, но този път не се поддадох:))

# 10
  • Мнения: 302
И аз бях си го лепнала това-преинсталирах!!! Peace

# 11
Я да видим кой подяжда Бил Гейтс?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 12
  • Мнения: 150
Сега, четете внимателно, защото няма да отговарям на лични.

Давам ви линк. Там има един архив, който ще разархивирате в отделна папка. Той съдържа две програми:
1) Generateur de clef pour SP2
2) Modifieur de clef

С първата генерирате нов сериен номер на Уиндоуса. С втората сменяте настоящия ви сериен номер с този, който сте генерирали. След това си дръпвате спокойно ъпдейта, който служи за валидация на Уиндоус (Геунине... не знам си какво)... След това вече нямате никакви проблеми. Аз вече имам ІЕ 7, Windows Media Player 11 и никакви проблеми с официалния сайт на Бил Гейтс. Не разправяйте наляво и надясно, а файлът ще бъде активен още известно време, след което ще го изтрия.

Линк към благинката:

нъц!

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 18:30 от 100jan

# 13
  • на село
  • Мнения: 1 028


 Hug
 
Вечно благодарна!

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
А я аз да запитам - днес при update взе, че ми предложи добрият уииндоус да си сваля Genuine нещо си. Свалаям аз и по едно време като ми поиска 129 и нещо долАра и ти казвам лошо ми стана Simple Smile Отказвам аз,а ама нали всичко си го наслагах чинно на РС и сега не мога да го махна.

Търсих в контрол панел - Add Remove - ама я няма там тази програмка... После отидох в Програм файлс и да я деинсталирам от там, обаче и там я няма... Обаче пък ми стои долу вдясно като малка звездичка и не ще и да се затвори даже...

Моля, помогнете ми...

Общи условия

Активация на акаунт