Let's just kiss...and say goodbye!

  • 1 074
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Слушах снощи преди лягане това толкова известно от 70-те години парче и......ми дойде идеята за тази темичка.
Как сте  казвали "сбогом" на старите любови? Имаше ли целувка за сбогом, кротко сбогуване , добри отношения пост фактум или сбогуване а ла латино сериал-със страсти, искри, крясъци и обвинения?
Чувате ли се понякога все още с някого....от миналото? Знаят ли бившите ви за сегашното ви семейно положение, деца и все мисли в тази посока?

# 1
  • Мнения: 4 712
Повечето, с които съм се разделяла ме мразят.
Нямало е целувка за сбогом, най-много прегръдка.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Надявам се не ме мрази, но не се сбогувахме! Няма смисъл според мен. Искрено се надявам да е добре и да е щастлив...някъде с някого!

# 3
  • Мнения: 5 577
Сбогуване драма сериал по-скоро при мен - директно, малко обиди, крясъци, "чупи си главата" и айде чао. Без никакви чувства, много лесно съм се разделяла винаги.  Laughing

Всъщност, веднъж се разделях със съпруга ми (тогава гадже още), така - с целувка. Много гадно беше, и понеже аз бях виновна и чак като се прибрах разбрах какво е станало, почнах да звъня (беше си изключил телефона естествено, и не беше у тях). Цяла нощ не спах и в 6:30 сутринта ходих да му се извинявам и го моля. Ужасно унизително, но поне останах него завинаги и не съжалявам сега, иначе щеше да е голяма излагация, ако в крайна сметка се бяхме разделили.  Blush
Та добре, че беше тая случка, за да разбера, че наистина искам да съм с него (на 20 знаете как е, не е много ясно какво искаш от живота още).

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 179
И с целувка съм се разделяла няколко пъти, веднъж, дваж - със скандал.. а последното гадже преди мъж ми, дори се опита да ме набие...  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 423
Рев и писма, пазя ги още.
Все разни писатели...
Бой е нямало. Всички
знаят за мене. Знам.

# 6
  • Мнения: 4 621
Имало е едно-най-много дре раздели с целувка.... Thinking Повечето обаче въобще не са били така нежни и романтични Blush

# 7
  • Мнения: 3 405
По телефона.
След време се срещнахме и тогава си говрехме, разделяхме, целувахме за сбогом.

и, да, знам как се е развил животът му.

# 8
  • Мнения: 1 732
Оф, големи драми...
Прощални писма, прощални разговори, прощален секс...
Трагедии разни... Mr. Green

# 9
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
никога не съм се разделяла с лошо, оставям порталната врата отворена, когато сме се срещали винаги сме се държали много приятелски, говорим с 4асове,можем да излезем, ако се уговорим! 4овек никога не знае къде ще се завърне!времето е фактор раздяла или обстоятелства, брак, семейство, нова любов, без гръм и трясък за гаджетата, с мирен развод!може би, ако е много силна любовта може и да има бум и тряс, особено обвързана!изживяна ли е сама утихва!

# 10
  • Мнения: 5 370
А изпитвали ли сте някога пост фактум съжаление към екс-партньор? В смисъл след като знаете как му се стича  животът?
Защото на мене май това ми се случва в момента....казаха ми нещо преди няколко дена и сега само си мисля и премислям.....и наистина ми е жал за човека. Tired

# 11
  • Мнения: 4 712
От момента на раздялата, живота си е бил в неговите ръце. Защо ти е съжалително? Всеки каквото си надроби...

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 804
Гледам, че тук пишете за по един човек. Само по един бивш ли имате бре?

Аз различно - обикновено без скандал и поне силно охладнели чувства. Само една връзка завърши с дива омраза. Друга - пренебрежение и хладина, на които им трябваше много време да минат. Трети - безразличие... това - моите чувства; техните - различни, от хлад, до безразличие, до любов. Зависи.

Но за почти всички знам по нещо, без този, когото мразех. С другите - с времето се оправиха взаимните чувства, поддържаме някаква връзка, макар бегла, знаем това-онова за животите си, ако не пряко, то чрез общи познати.

# 13
  • Мнения: 3 405
само си мисля и премислям.....и наистина ми е жал за човека. Tired

Имаш си своя живот, той - неговия. Аз не бих се върнала назад.

Само по един бивш ли имате бре?

Един истински и дълбоко, сърцераздирателно обичан бивш. Увлечения, хм, няма да ги броя Simple Smile и не ми е пукало как съм се разделяла с тях. Някои страдаха...

# 14
  • Мнения: 5 370
Гледам, че тук пишете за по един човек. Само по един бивш ли имате бре?

Ами те , моите бивши, са малко.....но този конкретно много го обичах.....ама много. Tired

Общи условия

Активация на акаунт