фантазиите по време на секс

  • 1 917
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Случвало ли ви се е като правите секс с партньора си да си мислите за друг. На мен вчера ми се случи - тъкмо почнахме да се "уважавме" порядъчно по късните доби, когато без да го мисля си представих  един спортист, чието име няма да казвам Laughing Опитах се да махна тия си фантазии, но докато мъжо ме целуваше все едно бях с другия?Случвало ли ви се е? Мъжо много ме иронизира сега за това Blush

# 1
  • Мнения: 4 710
Мъжо много ме иронизира сега за това Blush
Ти пък луда ли си да му кажеш? Shocked

# 2
  • Мнения: 3 423
Чух, че Бербатов става капитан
на националния отбор по футбол.
Рева на мъжа ми "Давай, Капитанино",
но да не ме издадете за кой си мисля.

# 3
  • Мнения: 674
Доста хора имат фантазии ама ти защо му каза?

# 4
  • София
  • Мнения: 888
Доста хора имат фантазии ама ти защо му каза?
Еми щото ми е голяма устата. Много трудно премълчавам ,а на тема секс въобще  пък Crazy

# 5
не само ,че си мислих за друг,виждах лицето му в лицето на мъжа ми.беше гадничко

# 6
  • Мнения: 4 710
Следващия път ако ти се стори, че те гледа странно по време на секс да знаеш, че и той не вижда теб Simple Smile
Гаранция, че ще ти го върне

# 7
  • Мнения: 5 577
не само ,че си мислих за друг,виждах лицето му в лицето на мъжа ми.беше гадничко

 Joy

А може ли един да го виждам като двама?  Embarassed

# 8
# 9
  • Мнения: 5 577

 Twisted Evil Ами щом може да правиш секс с един, а да виждаш друг, защо да не може да е един, а всъщност да са двама? Или трима?

# 10
  • Мнения: 154
Интересното е, че тогава секса ми се струва по-различен EmbarassedДали това е вид изневя Thinkingра

# 11
  • Мнения: 4 585
Оппа. Имаш проблем.
Не говоря за мухата.
Следващия път ще се чуди с кого се чукаш.
Накрая ще си вземете по 1 списание, ти ще гледаш спортист, той манекенка и така.

# 12
  • Мнения: 4 710
Накрая ще си вземете по 1 списание, ти ще гледаш спортист, той манекенка и така.
Не си прав...Може и да си ги менкат Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 577
Аз ще си взема плакат на футболен отбор и ще пробвам, ама ако не стане   #2gunfire

# 14
  • Мнения: 10 758
Интересното е, че тогава секса ми се струва по-различен EmbarassedДали това е вид изневя Thinkingра
А стига с тия изневери бе.
Като си мислиш за друг - изневяра.
Като сънуваш друг - изневяра.
Като погледнеш друг - изневяра.
Като се целуваш с друг - изневяра.

Писна ми Crossing Arms

На мен често ми се случва да мисля за други.

Общи условия

Активация на акаунт