Мартенското слънце вънка грее, а НОЕМВРИЙЧЕТО лудее!

  • 12 406
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 44 041
Поля - бързо да се оправя мъника и да мине по-най лекия начин дано.... Hugмен тези шарки мн ме шашкат не знам защо....

Майче
- гарантирам ти, че щом ги засърби мн добре знаят как да се "драгнат", инстинктивно им идва...това от лични наблюдения за съжаление.... Crazy

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Поля, надявам се Поло да се оправи бързо!  bouquetСпоред мен е добре, че е готов за бели Wink

Да питам - вашите деца изпадат ли в истерични кризи? Рсен от няколко дни като се събуди след обяд простое нетърпим - все нещо мрънка, недоволства, а в4ра беше тройно критичен следобед - спи на пресекулки, нося го , за да заспи, а като стана - рев, рев, сптои ми в ръцете и плаче, не иска нищо, дори да яде, а Т няма Shocked А аз се чудя на каква маймуна да се направя, пускам детски песни - не и не
За сметка на това тази нощ спа от 20.00 до 7.00

# 47
  • Мнения: 2 292
привет  Wink
Поля , желая бърzо оzдравяване на раzбойника. Саши обича така да си подрежда куненското шкафче с пюретата, чайчетта и паничките  Laughing
НА гърнето седи с удоволствие и се хили, но нищо не върши вътре  newsm78 Но раzбира , като се иzпикае, zащото , ако е беz памперс и му се допикае се иzправя и си гледа пишлето, докато пишка и много се радва ... хич не обръщ внимане, че аz се опитвам да се докопам до гърнето и да успея да го подложа навреме  Joy
За яслите, имам една поzната в БГ , работи в градина.  говорихме по телефона и аz нещо гукам на Сашко и му обяснявам ... тя ми каzа "ей как се грижат хората zа децата си ,а като си помисля в градината как им крещим и ги строяваме "  Sick #Crazy Sick newsm78 Sick #Crazy страшно гадно ми стана и се опитах да и обясня, че не трябва да се вика на мъниците, zащото раzбиратс и се обиждат  Sad Sad Sad и имитират  Sad Sad Sad

# 48
  • Мнения: 9 902
Поля, много сериозна температура. Щях да се изплаша, ако видя термометърът да показва толкова.. стискам палци!

Сутринта за 3 часа отидоха 6 чифта гащи, в гърнето се пишна колкото за комка, а като му сложих памперса, така се зарадва детето, ще кажеш, дядо Коледа му е донесъл подарък. Поне научих нещо интересно - че пишва през 10 минути по малко. Не че това ми харесва......

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 392
На мен току -що ми донесоха гърнето в скута и не се възпротиви като го сложих Shocked

# 50
  • Мнения: 1 465
Добро утро на всички Grinning

благодаря за пожеланията за Поло Hug
Сега май е добре. Последно му дадох долипран в 2 вечерта. После сме спали до сутринта Grinning На сутринта измерихме 37 и нещо в дупето, което е добре. Доста беше пишнал човекът, но половината го разляхме навън(докато го преливахме в стерилно шишенце). За лабораторията остана съвсем мъничко, но се надявам да е достатъчно.
Изпи 2/3 от млякото, което пие сутрин, но и това е добре, че снощи почти нищо не хапна. И много приказва откакто е болен, но нищо не му разбираме Crazy А вчера в кабинета на доктора, след като рева, така дърдори, все едно се оплакваше и се караше, та ни разсмя мен, мъжа ми и доктора. Flutter
Сега прочетох, че докторът е записал в здравния му дневник - Фарингит??? А аз докато мих Поло в банята на кабинета(нали повърна здраво), е казал на мъжа ми - вирус, вероятно Розеола. Ще видим какви ще са резултатите от урината.  Thinking
Еййй че гадна дата 22 - на 22 преди два месеца нали оперираха мъжа ми от апандисит! Close
честита пролет и от мен!!!  bouquet
Гърнето още го отлагаме, но не за дълго Wink
Майче, ама тази шарка сърби ли? Ох дано не се чеше много, макар че за сега това много не ме интересува. Да се оправи пък...
Хайде изчезвам да видя някой отговорил ли ми е нещо в здравния. Макар че вчера намерих с търсачката подобни случаи, но Т° висока като нашата не видях. Поставили сме рекорд. Crazy

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здравейте мами,

Поля,бързо оздравяване на Поло:-)
Гърне,Йоско чат пат я върши ряаботата в него,ама трябва да му вися над главата,иначе става и пика до него.Днес отивам да взема тензух на метраж и да направя малко пелени.Мисля да махна памперса в къщи поне.както каза тити,сега е подходящия момент:-)Понеже ние ще ходим на ясла живот и здраве и него ще пратя научен,както сестра му.Не искам после неприятности.Simple Smile

# 52
  • Мнения: 9 902
не, есприт, казах, че сега е най-неподходящият момент Simple Smile

# 53
  • Ruse
  • Мнения: 390
Добър ден на вас от нас
В4ера бяхме в София за да заведем Ели на профилакти4ен преглед в трета градска заради шумът на сърцето.Има добри новини-от 6 мм сега дуп4ицата е 4,5мм Mr. Green-много съм доволна.За съжаление нямахме време да се разходим из Софето но седнахме в кино Арена на пицарията където пицата за тънка талия(така пише в менюто ) беше 500 грама Mr. Green.
За подстригването -аз несъм подстригвала до сега Ели а и нямам намерение.Тя си е къдрева като ов4ица и ми е жал да й одрежа къдриците ,а бретона си го Защипваме с фиби4ка ,а когато сме без шащка ве4е ходим и с при4ески Joy
Ели казва С но неможе да каже Ч и Ц.
За гърнето -ние отдавна си ходим на гърне когато сме в нас,а навън за съжаление все още е студено и немога да й оголя дупето макар 4е тя ми казва 4е й се пи6а,а в4ера като пътувахме ми казза 4е й се ака и за първи път от месеци се наака в памерса и заради което беше доста недоволна и сърдита Close
Лек ден на вси4ки и вси4ки болни да оздравяват бързооооооо

# 54
  • Мнения: 752
Здравейте!
Поля, дано поло се оправи бързо! Ако е шарка, знам, че колкото по-малки я изкарат - толкова по-лесно и бързо минава.
През нощта и Кари вдигна Т, но не много. Не я мерих, но беше не повече от 37,5. Толкова я измерих и като станах. Сега незнам дали е от зъби или вирус. Почнах с хомеопатия --- дано се оправи с нея.
За гърнето - никакъв резултат. пищи като я събуя и сложа на гърнето. каката много бързо се научи и я пратих и аз научена като esprit . Нито веднъж нито, в яслата, нито сега в градина ми е носила опикани дрехи. Нито един инцидент не е имала. Много се гордея с нея. Но като съм говорила с лелките от яслата, много бързо успяват там да ги научат на гърне. Ще видим. Вчера ходихме на консултация и педи ни каза, че не сме готови още за ясла  Sad. Ще видим до есента.
Pollia, сега се сетих, че ние сме поставили почти твоят рекорд. Точно на първият си РД, Рая беше с Т от 39, 8. бях луднала. Три дена преди това поддържаше висока Т. тогава бяхме при друго педи и тя нищо не предприе. Само панадоли и подобни лекарства. След няколко дни урината й започна да мирише много странно и аз се чудех дали е от лекарствата или е друго. Чак тогава педи се реши да пусне урина и се оказа уринарна бактериална инфекция. Взехме мерки и бързо се оправи след това. Вече при по-продължителна Т, искам да ми пускат кръв и урина. Но новата педиатърка е много печена и сама ги пуска.

# 55
  • София
  • Мнения: 298
Като ви казвам аз, че съм изпуснала момента за гърне, не вярвате!
А сега се чудя защо Роси се дере и категорично отказва да го използва по предназначение. Успях да я задържа 5 минути с пеене на висок глас и пляскане с ръце, но единственият ефект беше, че и тя се включи в семейното забавление, запя и запляска с ръчички. Mr. Green

Тъкмо бях тръгнала да се притеснявам и ядосвам за това, че не мога да я науча, когато мъжът ми мъдро ме посъветва да се спра навреме, щото досега всичко, за което съм се тръшкала, се е наредило някак. И аз реших, че е по-добре да се радвам на детето, отколкото да го насилвам да ака на гърне (а за съжаление не постъпвах така с Илия; вярно, че научаваше всичко много рано, но не искам да мисля колко съм го фрустрирала. Така е - както каза Драганов ортопедът, първите деца винаги са експеримент и учебно пособие) Та Роси няма да ходи до първи клас с памперси, по някое време ще пробваме пак.

Тити, както винаги, при вас е весело. Мда, и малките кученца така пишкат - по 100 пъти на ден, малки локвички.

Илия снощи се оказа със синузит, правихме снимка. В момента е в ИСУЛ с баща ми, уж ще му мислят цялостно лечение. Направо се съсипа детето. Тежи по-малко от 20 кила и има ужасни сенки под очите. Много ми е тъпо  Cry

Поля, бързо оздравяване! Следващият 22 го пропуснете.

# 56
  • Мнения: 453
Привет!
Само да се обадя, че сега аз съм със запушен нос. Гърлото вече се пооправи, но си е неприятно:(
Подстригах Мина във връзка с настинката и отпреди 10-тина дни. Забелязах, че адски се поти на тила, където са бебешките къдрици, по време на спане ставаше вир вода. Сърце не ми даваше да ги резна, но сега момиченцето изглежда много по-добре и не се поти. А тати много я харесва, нарича я "римлянка" и "легионерка", щот подстрижката наподобява класическа римска. Simple Smile
Ще пусна снимки някой ден. А за дълга коса- един ден ще има естествено, когато наистина ще и трябва и ще знае как да се грижи за нея.
С казва. Когато види пари или портмоне или сметало почва да казва "шес, шес, шес, шетри". Явно ни е чула, когато сме броили. Laughing
Честита пролет и от мен!
Здраве на болнавите желая!

# 57
  • Мнения: 11 818
Нека всички болнички дечица и мами оздравяват бързо!!  Praynig

И на Юлиана отдавна любимата игра е "подреждане" на шакфове с дрехи и пъхане в тях на най-невероятни неща, опитва се често и себе си дори да пъхне. Иначе напоследък и аз съм скрила почти всички играчки и й вадя само по една торбичка на ден, не знам дали на нея така й е по-интерсно, но на мен да, защото вече не е толкова разхвърляно.

Гърне - и при нас още няма желания резултат и засега малко мисля да го забрави и да опитам пак по-нататък. Казва - "ако", но чак когато вече акото е налице. Simple Smile Продължаваме да се учим взаимно. Wink

# 58
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бързо оздравяване на Поло! Hug

Гърне-никакъв резултат. Инати се и не иска да сяда, оставих го за по-нататък.

Казва и "с", и "Ц", и "Ч".

И Матина си играе с чорапи, ако я оставя да влезе в спалнята сама. Но при баба й е върховна игра. Отваря шкафа с бельото, намята си някакви гащи и кани котката вътре. После със скоростта на светлината затваря вратичките и котката остава затворена при бельото SickАма щом не й пречи на жената...

# 59
  • София
  • Мнения: 44 041
а аз открих как да го задържам седнал на гърнето - давам му шепа стотинки и той забравя всичко останало и седи мирен и си играе с тях....

Общи условия

Активация на акаунт