Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 3

  • 20 096
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 855
monda , снощи са ми пратили мейл  Grinning значи всичко е ок  Praynig Сега ще чакам  Grinning

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 849
Ей, то Ла редут могат вече да си позволят чартърен полет до София само с нашите поръчки.

# 17
  • Мнения: 9 095
аз да преговоря Disponible immédiatement това е невъзможно да се достави веднага или нещо такова, а Epuise че го има, викам аз ли се обърках и веднъж като ми напише така на някоя дреха има ли шанс да я има след това Thinking

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Първото значи 'налично е' и може да тръгне веднага. Второто - няма го, няма и да има.

# 19
  • Мнения: 5 370
аз да преговоря Disponible immédiatement това е невъзможно да се достави веднага или нещо такова, а Epuise че го има, викам аз ли се обърках и веднъж като ми напише така на някоя дреха има ли шанс да я има след това Thinking
Disponible immédiatement - на разположение веднага.
Epuise - изчерпано.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 849
Ама четете малко преди да питате Naughty Аз където незнам бъкел френски разбрах, че Disponible immédiatement означава, че и налично и че могат да го доставят веднага.

# 21
  • Мнения: 5 370
Ша взема да организирам един ударен, съкратен КУРс по Ларедутски френски.
ЕЛИОНА-немой се ядосва, да питат, девойките.Лошо няма. Peace
Аз, например, оня ден сериозно се зарових да търся разликата между тай бас и тай десандю(мързи ме да сменям латиница). Това покрай питането на Бу.
Накрая се установи, че явно е просто различие в изказа.

# 22
  • Мнения: 5 370
Впрочем, една идея за всички като мен, които от френцки разбират само в специфични обстоятелства Blush
Тук www.laredoute.co.uk ги има същите неща, описани на английски. Там може да се види описанието на по-разбираем език, а вече откъде ще се поръча е друга работа. А цените на английския не са много чак по-високи (даже за някои неща излизат с няколко лева по-ниски).
Офф топик-оня ден не ти отговорих на питането за дължината на коланчето, защото се оказа, че една дума не я знам.
ARDILLON , моля ви се, значело"езичето на токата " на колана. Понеже в питането ти идеше реч за това как се мери каква дължина колан да си поръчаш.
Ако си намериш текста и ми го дадеш-ще го сглобя. Peace

# 23
  • Мнения: 3 211
запис
засега само чета. картата ми ще излезе на 03 април, напрово не издържам Mr. Green
според мен разликата м/у taille basse i taille descendue е, че второто е малко по-висока талия, по- към нормалната Grinning

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
каква дължина колан да си поръчаш.
А, отиде тя  Laughing

# 25
  • Мнения: 5 370
запис
засега само чета. картата ми ще излезе на 03 април, напрово не издържам Mr. Green
според мен разликата м/у taille basse i taille descendue е, че второто е малко по-висока талия, по- към нормалната Grinning
Да, де, аз си правя тай десандю като преям-нали се сещаш за какво говоря? Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 9 095
ето, знаех си че се бъркам, отивам да поръчвам значи, грешно съм записала от предната тема, че с френския сме едни приятели Mr. Green, остава и да приеме дебитна карта...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Бу,смяла съм се на тази снимка от сърце Laughing сори за спама,ама и аз запис

# 28
  • Мнения: 4 371
Спасич, като се видяхме в Метеор, с това ли беше облечена:

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
 
 Най-после и аз се наканих да си поръчам и понеже ми пълнят пощата постоянно с различни оферти,реших да се възползвам от някоя от тях.Това е последната,която получих,но искам малко помощ от френско говорящите какви са условията,за да се възползвам от предложението.
Това ми пращат като пише -15евро *+безплатна доставка**+подарък някакво покривало-одеало за легло на стойност 39 евро***
 

 
* Offre valable une seule fois jusqu'au 06/04/07 dans la collection Printemps-Eté 2007 hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités web et produits cuisine & co. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. L'usage de ce bon de réduction n'entraînera aucune compensation financière sous quelque forme que ce soit. L'usage de ce bon de réduction n'exclut pas le paiement de la participation aux frais de traitement. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en magasin et en Rendez-vous shopping.

** Offre valable une seule fois dès 2 articles commandés, hors articles volumineux.

*** Les commandes sont prioritaires pour l'attribution des cadeaux. Si vous souhaitez néanmoins les recevoir sans commander, demandez les uniquement par voie postale avant le 06/04/07 en indiquant le n° d'offre spéciale faisant référence à ce cadeau. Joignez un chèque ou un mandat poste de 5,40 ? à l'ordre de la Redoute, sous enveloppe neutre timbrée à l'adresse suivante : "A vous de jouer" 59881 LILLE Cedex 09. Votre cadeau vous sera livré sous un délai de 4 mois en fonction des stocks disponibles. En cas de rupture de stock, vous recevez un cadeau de valeur commerciale similaire. Si vous ne suivez pas ces modalités, votre demande ne pourra être traitée. Votre cadeau ne bénéficie pas de la livraison 24h Chrono.

**** Vous commandez avant 12h et vous réceptionnez votre commande le lendemain après-midi. Service valable pour des articles livrables en France Métropolitaine et Monaco. Sauf jours fériés et week-end (toute commande passée après 12h le vendredi, samedi, dimanche et jusqu'au lundi 12h, sera livrée le mardi de la semaine suivante). Délai de livraison de 48h pour la Corse.


 
 

Общи условия

Активация на акаунт