Може ли да се купи количка без кош за новородено през лятото ?

  • 3 430
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
И аз съм се спряла на Пег Перего,Плико П3,Лола не ми хареса,освен като цена и като външен вид.Има я в Премама,ако искаш я виж Peace

# 16
  • Мнения: 124
Ще отида аз днес в Премаман да видя тази Лола , че почват да се прокрадват едни съмнения у мен  Thinking, но пък на снимките е супер, а сгъната като я видя и направо онемявам. А някъде във форума сравнявани ли са Пег Перего Плико 3 и Чико Трио ? 

# 17
  • Мнения: 4 428
И аз съм се спряла на Пег Перего,Плико П3,Лола не ми хареса,освен като цена и като външен вид.Има я в Премама,ако искаш я виж Peace

А, не, аз вече от няколко месеца си имам лятна количка  Grinning Пак на Бебе Комфорт

# 18
  • Мнения: 3 926
Мимка, тези двете са несравними. Като стартираш от броя гуми и минеш през още доста неща Wink Като начало правилно си се ориентирала към четириколка. Триколките по принцип са си по-тежички. Що се отнася до Лолата в магазина ще ти се стори лека, но повярвай с бебето вътре хич не е така Wink И да знаеш, че я дават сгъната без коша - това също е трик. Я си помисли като сгънеш само шасито къде ще денеш коша? А Трофи и Лола са с еднакъв летен кош - Опера. Така че и Лолата се води с легнало положение, но ти гарантирам, че Перегото е в пъти по-удобно. И тежи точно 8 кг. Теглила съм моята А3 на Перего и излиза точно толкова, колкото я посочват на сайта.

# 19
  • Мнения: 4 428
Асинка, Чико имат Трио и с четириколка - с СТ 0.1
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3567

Иначе и аз си мисля, че основното преимущество на Перегото пред Чикото са килограмите  Peace

# 20
  • Мнения: 527
И аз съм се спряла на Пег Перего,Плико П3,Лола не ми хареса,освен като цена и като външен вид.Има я в Премама,ако искаш я виж Peace

А, не, аз вече от няколко месеца си имам лятна количка  Grinning Пак на Бебе Комфорт
Писанията ми бяха за mima28,ама добре че се е разбрало Laughing

# 21
  • Мнения: 124
Наистина ли може да си ползвам от първия месец Пер Перего Плико 3 без кош за новородено и без портбебе?  Simple Smile Ами ако е така Лолата няма шансове ! Мерси за информацията, ориентирах се вече доста по-добре в предлагането на колички .

# 22
  • Мнения: 527
Не знам дали може да се избегне напълно коша и порт бебето,защото количката има легнало положение .Но има едни колани,които държат бебето вече като седящо,да не шава,и те не се махат,трябва да ги подпъхнеш някъде,иначе ще убиват.И другото е че количката не гледа към теб,може да се обърне сенника,но не знам дали става удобно така за бебето,защото краката му ще идват по-високо от главата.Трябва нещо да се пригоди,не знам още как,но 366 лева за кош за новородено не си заслужава,имайки впредвид колко малко се ползва Peace
Аааа,да добавя само че коша на Лола струва към 600 лева Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 428
Наистина ли може да си ползвам от първия месец Пер Перего Плико 3 без кош за новородено и без портбебе?  Simple Smile Ами ако е така Лолата няма шансове ! Мерси за информацията, ориентирах се вече доста по-добре в предлагането на колички .

Тук си пише, че има легнало положение
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/166

Коланите на Перего могат да се откачат отгоре и да се пъхнат някъде, когато не се ползват. Аз попринцип съм си ги харесала за следващото бебе живот и здраве  Grinning И мисля да се възползвам от обръщането на сенника. И, за да е по-удобно на бебето и да не ми пада одеялото /много пада, ако количката не е оградена/, мисля да си взема портбебе. Но не на Перего, защото 160лв ми се струват множко. Ще си взема друго за 20-30лв. Има много комбинации и все някоя ще пасне  Peace

# 24
  • Мнения: 527
Веси,дай някой линк да видя портбебе на Перего,че нещо не мога да намеря.Или някое готино,без значение марката Peace

# 25
  • Мнения: 4 428
Ето ти портбебето на Перего
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/164

А тези, които аз харесвам ги няма по нета. На мен не ми харесват тези на Чиполино
http://family-bg.com/prX_703.htm?osCsid=50a19c7197345aac8ee8422cf591d711
Изглеждат, като кутийки.
На мен ми харесват тези на Маг Ингланд и Арти към модела Пепино.
Хубаво е и това на КАМ
http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=9_29&products_id=138
но е с гюрук, който няма да ти трябва, а си го плащаш. Сигурно има и други по-хубави портбебета, но нещо не мога да намеря нещо интересно в нета  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 527
Мерси,много ми се струват затворени за лятото,трябва да потърся по магазините някакви отворени,или ако на Перего имат в цвят като количката ,ще взема него.

# 27
  • Мнения: 4 428
Ами портбебетата попринцип са затворени  Grinning Не знам да има летен вариант, защото не им е това основното предназначение  Rolling Eyes Но на повечето горната част се маха и остава само, като "коритце". А иначе портбебето на Перего е само в два цвята. По каталог май бяха пет

# 28
естествено има инглезина която се продава без коша

# 29
ами такива колички има наистина на Инглезина поне знаеш че купуваш качество а не китайска залъгалка, можеш да комбинираш и да я вземеш с каквото си поискаш. съветвам те да ги разгледаш и ще видиш, че наистина си заслужават. успех в търсенето!

Общи условия

Активация на акаунт