Като си пийнете, мяталили сте се ...... на врата на някой мъж?

  • 2 435
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Провокирана от подобна тема за мятането в автомобилите реших да ви питам случвало ли ви се е сега или като по-млади след като пийнете да станете по настъпчива към мъжете...?

# 1
  • Мнения: 7 474
Не пия  Mr. Green мятам се по всяко време   Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 393
Всеки път като пийна ми се случва(нападам моя мъж де-за сега се въздържам към другите).Алкохола ми действа като афродизиак-най-хубавото е, че на мъжа ми му действа по същия начин Mr. Green smile3508 newsm53

# 3
  • Мнения: 4 473
Ех, пуста младост  Mr. Green Определено не е било от въздействието на алкохола... единствено... Blush

# 4
  • Мнения: 402
Ами на всеки алкохола му действа различно, някой плачат, други започват да говорят високо, трети заспиват, четвърти налитат на бой, други на мъже.
На мен лично ми падат задръжките ама от всякъде, затова си имам мярка.
Инъче, мъжа ми обича да ми купува качествено вино, явно падналите задръжки му харесват hahaha

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, миналият петък. Но беше гей. Просто приятелска прегръдка и целувка. Момчето се изчерви. Но той почна с комплиментите.

Оправдавам ли се...

# 6
  • Мнения: 5 393
Да, миналият петък. Но беше гей. Просто приятелска прегръдка и целувка. Момчето се изчерви. Но той почна с комплиментите.

Оправдавам ли се...
Май да Joy Joy Mr. Green Peace

# 7
# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не пия. И не се мятам. Чудя се от къде се взе този моят подпис Mr. Green

# 9
  • Sf
  • Мнения: 808

А иначе не трябва да пия... Но 2 чаши червено вино напоследък правят чудеса с мен...


Наистина малко  Blush  Blush После ми мина Simple Smile Те тези неща идват, минават и си заминават Simple Smile Пийнал си, помачкал си се с някого /аз не се обаче петъка/ и после кой откъдето е Simple Smile

Не говоря за бурни нощи и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.

# 10
  • Мнения: 3 405
и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.

ей това сравнение ме срази Hug

# 11
  • Мнения: 534
 Naughty щот от врата току-виж съм се метнала и на друго място  Mr. Green
а и сега се мятам само на мъжо  Heart Eyes

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Всеки път като пийна ми се случва(нападам моя мъж де-за сега се въздържам към другите).Алкохола ми действа като афродизиак-най-хубавото е, че на мъжа ми му действа по същия начин Mr. Green smile3508 newsm53

Мдаааа мятам се  Blush затова си имам и такава лентичка  hahaha

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.

ей това сравнение ме срази Hug

Главата, да, но в устата си имаш вкус на прясна люцерна  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 451
С мъжът ми не пием, но преди  доста години......мммм да, случвало ми се е. Но незнам дали е от алкохола или пубертетските хормонални шамари Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт