Килим, какъв, в кои стаи или изобщо без? Моля, покажете!

  • 27 249
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 039
верно че някои приличат, не са съвсем копия

грешиш, има 100% копия
мога да го докажа

# 76
  • Мнения: 14 486
може може, аз не съм си правила труда да ги сравнявам килим по килим

# 77
  • Варна
  • Мнения: 917
верно че някои приличат, не са съвсем копия

грешиш, има 100% копия
мога да го докажа

ама как познавате кой от кога копира? Не може ли да е обратното?

# 78
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
И аз мисля, че килимите създават уют  Peace

И за мен е така. Къща без килим ми е студена... Лично мнение, ъв корс

# 79
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Килимите създават уют, не мога да си представя дом без тях. Отделен въпрос пък е, че някои са направо произведения на изкуството.

# 80
Килимите създават уют, не мога да си представя дом без тях. Отделен въпрос пък е, че някои са направо произведения на изкуството.
И аз като тебе.А завесите и те.Като видя прозорец без завеса /каквато и да е /, все едно съм в нечий офис.Така се чувствам.

# 81
  • Мнения: 6 039
може може, аз не съм си правила труда да ги сравнявам килим по килим

със сигурност не съм ги сравнявала един по един Mr. Green
но просто ми се набиха на очи 2, които приятелката ми има, и тогава загледах и останалите

# 82
  • Мнения: 269
Не съм прочела всичко, но килимите на Ета и Малена са суперрр Peace
Въпреки, че предпочитам без килими (по-лесно се чисти), тези много ме впечатлиха, и интериора, изобщо! Laughing

# 83
  • Мнения: 678
Килимите създават уют, не мога да си представя дом без тях. Отделен въпрос пък е, че някои са направо произведения на изкуството.
И аз като тебе.А завесите и те.Като видя прозорец без завеса /каквато и да е /, все едно съм в нечий офис.Така се чувствам.
............същата съм ! във всяка стая имам килим и завеси и не мога да си представя Дома ни без тях.
След като ги подържаш редовно ( имам предвид килимите - прахосмучене 1 или 2 пъти седмично ) подръжката им не е трудна- трудно е ако със седмици не си ги чистил......
Имаме килими на arteespina  -НЕВЕРОЯТНИ са - стаите грейват с тях , а 8-месечната ми дъщеря е непрекъснато по тях и пълзи всеки ден.

# 84
  • Мнения: 90
Първо браво на Malenna за прекрасния вкус, ако не се занимава с дизайн, жалко. Притежава невероятен усет към красивото, а що се отнася до килимите за мен те и пердетата (завесите) създават топлината в един дом.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 00:58 от stanishkova

# 85
  • Мнения: 90
Eto i moqt kilim.

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 00:30 от stanishkova

# 86
  • Мнения: 678


ето снимки на килимите. Особенно сега за детето е невъзможно без тях

# 87
  • Мнения: 22 766
Имам килими в хола и детската.Обичам килими-създават уют и завършеност на помещението.Този ми е в хола.Естетсвена вълна е ,а малките квадратета са метални


Другия е на малкия в стаята

http://home-and-garden.webshots.com/photo/2788692280044858392yHNrPv

# 88
  • Мнения: 843
   уффффф, много обичам да ми е мекичко под краката.  Първата ми годеническа/ съпружеска  стая... изцяло проектирана от мен, въпреки , че бившия беше художник, беше в синьо и бяло... с дребни цветни петна.  Нямахме никакви пари, тогава.. и с 4 бели китеника,  два кофи латекс и няколко боядисани тръна,  7 аранжорни квадрата / бели пластмасови/ ... стана невероятно гнезденце.  Бял тензух, боядисан в синьо с техника "Батик"... за пердета ,красиво... но от това време нямам снимки. Два китеника на фотьойлите.. два на пода.. Никакви средсва,  но пък стайчето стана дизайнерско....направо!!!  За 1985г... си е нещо.
     Много се отвлекох от темата.  После се роди детенце./ Онова, което сега е на 21г./   Китениците - вън, разбира се.   Имаше килими навсякъде...  до 2-рата година на синът ми... да е жив и здрав!!, ооооооооооо   бяха неизпираеми, съсипани, унищожени  просто си беше  палаво, невероятно витално дете. Не ми е за килимите.. винаги ми е било по- лесно да мина една вода.
    Сега си гледам 2-годишната щерка.   Докато не стане на 4 години  НЯМА да ми влезе килим в къщата,   ако ще да е най- красивият.   Т ака ми е практично.Лесно за почистване. и бързо.
     Но  ако си навия на масрафа  и има кой да ми чисти къщата поне 3-4 пъти...  и бели килими ще сложа... със зеброва шарка.

    

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 23:31 от Найка

# 89
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз по принцип не обичам много килими сега имам един само заради малкия да не стои на теракота и теракот не обичам, но засега съм в това положение докато ни построят апартамента.
Може би бих сложила малки декоративни килими с акцент. Такива които да отворят стаята и да привлекат вниманието. Но трудно се поддържат... пране, чистене... Видях много красиви попадения, но честно казано цените ме плашат.

Общи условия

Активация на акаунт