Какво изпуска един не употребяващ алкохол човек?

  • 2 392
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Та бихте ли ми казали какво точно изпуска един не пиещ човек, освен това

и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.

ей това сравнение ме срази Hug

Главата, да, но в устата си имаш вкус на прясна люцерна  Mr. Green

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 13:44 от L е о

# 1
  • Мнения: 1 002
не пия изобщо , нито грам ,
и любимата ми леля ми каза , че изпускам 30 % от нещата в живота  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 663
Стига да може да се забавлява добре- абсолютно нищо

# 3
  • Мнения: 3 447
Та бихте ли ми казали какво точно изпуска един не пиещ човек, освен това

и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.

ей това сравнение ме срази Hug

Главата, да, но в устата си имаш вкус на прясна люцерна  Mr. Green
Само бих допълнила, че вкусът е по-скоро на... хм, преработена люцерна  Tired

# 4
  • Мнения: 4 733
Лигни Crazy Много грозни мъже, които под въздействието на алкохола ти се струват като първи красавци, разюздани танци ( които иначе моралът не позволява ) и т.н пиянски своеволия Flutter

# 5
  • Мнения: 534
Танци под и на масата,
връщане на поръчката   Mr. Green
и препускащи слонове в главата на другата сутрин
и едно шкембе с много чесън за махмурлука  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 10 758
изпускам 30 % от нещата в живота  Simple Smile
ахъм bowuu

Аз пък си мисля, че съм гепила четирилистна детелина Mr. Green
Демек....метнали сме се с тоя, дет съм му се метнала на вратО, на прясната люцерина и след известно време съм гепила детелинката Twisted Evil

Аре бе, без градус няма радост Flutter

# 7
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не пия. Не мисля, че изпускам нещо. Танци, настроение и закачки си ги имам и без алкохол.

# 8
  • Мнения: 2 716
Въпросът е "какво получава???"  Mr. Green
Изпуска възможността да опипа по-засуканите колежки без да бъде санкциониран. Да нацелува по-засуканите колеги без да бъде обявен за амбриаж. Танците на масата, удоволствието да се изкефи на тъпи вицове....Все хубави неща.
Изпуска солта на живота    Naughty bowuu

# 9
  • Мнения: 3 447
Изпуска възможността да опипа по-засуканите колежки без да бъде санкциониран. Да нацелува по-засуканите колеги без да бъде обявен за амбриаж.
Възможността да направи куп неща, за които доброто му възпитание го спира, но винаги му се е искало... и после да се оправдае с "бях пиян, нищо не помня"  Simple Smile

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Изпуска възможността да опипа по-засуканите колежки без да бъде санкциониран. Да нацелува по-засуканите колеги без да бъде обявен за амбриаж.
Възможността да направи куп неща, за които доброто му възпитание го спира, но винаги му се е искало... и после да се оправдае с "бях пиян, нищо не помня"  Simple Smile
Не е верно... в продължение на три години не пих алкохол (21-24 г) и установих, че успявам да се забавлявам не по-зле, без неприятните последици... Това танци, мъже Mr. Green няма проблеми.

# 11
  • Мнения: 3 521
Много велики художници, муzиканти, поети, писатели и т.н. са творили само под влиянието на алкохол...престави си, че zаради едното непиене вzемеш, че си пропилееш шанса да станеш следващ Салвадор Дали? Mr. Green

Иначе zа протокола обичам чаша вино, коктейл или бира лятото, но клатушкането и драйфа по обществени тоалетни никога не са ме привличали ooooh!  Sick .

# 12
  • Мнения: 1 002
и други хора ми го казват , оня ден си седим  в едно заведение ,  една приятелка си пийна прилично , и с блеснал поглед ми вика - " не знаеш какво изпускаш " ...нямаше флиртове , сексове , тя емоция имаше предвид ...

# 13
Много велики художници, муzиканти, поети, писатели и т.н. са творили само под влиянието на алкохол...

И им личи!  Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
 За съжаление имам познат ( близък за още по-голямо съжаление, но не роднина), който е алкохолик. Та той от алкохола загуби приятелите си, елементарното уважение на околните, отношенията в семейството си, ученето , после работата си, за съжаление най-голямата загуба в живота му е момичето с което искаше да остане, но уби в катастрофа ( карал пиян) , на следващата нощ след абитуриентския и бал, след дълги години създаде нова уж здрава връзка с момиче, което също го изостави. Отговора ми на въпроса е : Човек които не пие , не е застрахован от лошите неща, но няма да загуби всичко хубаво по най-гнусния начин! Алкохола е нещо ужасно, отвратително, гнусно, долно, унизяващо, погубващо,смазващо, отдалечаващо ви от всичко хубаво ! И да....аз пия по половин ракия на някой празник. Не се чувствам "спечелила", дори тогава.

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 14:11 от Анонимен

# 15
  • Мнения: 3 537
Ако става съпрос за напиване, няма какво да си говорим -гадно си е наистина, напивала съм се няколко пъти  Crazy Ама ако си пийва човек докато му се замае леко главата ей така за кеф, оооопределено непиещите губят много....
Ние пък с моя мъж нито сме алкохолици ,нито се напиваме, ама през ден си пийваме биричка и ракийка, с хубаво мезе....друго си е .....интересна тръпка е .....няма какво да говорим ,пиещите ще се съгласят с мен....ледено студена ракия с една готина шопска или овчарска салата, ммммммммммммммм разкош ....да не говорим и за бирата и препечените и цвърчащи още от мазнината цацка и картофки.....не ги ли полееш така да поплуват във 1-2 бири не е си работа .....ако е и лятото покрай някоя рекичка така и под дебелата сянка на някое дърво,аууу още по сладко е чувството Grinning  
И отново уточнявам ,че нямам предвид пиене до повръщаници е тем подобни идиотски изпълнения .......

# 16
  • Мнения: 5 877
Вкуса на хубаво вино. Комбинацията с разни сирена.
Гладката приказка по някое време. Отпускането.
Това върви до 2-3 чаши.
Нататък не знам, доспива ми се и прекратявам. Или пия кафе.

Специално препоръчвам разходка из Ботаническата в Балчик след отбивка в наскоро откритата винарна - до алеята с кактусите, има мостри от най-различни редки вина.

# 17
  • Мнения: 3 447
Не е верно... в продължение на три години не пих алкохол (21-24 г) и установих, че успявам да се забавлявам не по-зле, без неприятните последици... Това танци, мъже Mr. Green няма проблеми.
Тцъ, не говоря изобщо за забавления, танци и мъже  Simple Smile А за възможността да заявиш на някого "Отдавна искам да ти кажа, че си ебати тъпото лайно", евентуално и да се посбиете после, а на другия ден да кажеш "Кой, аз???  Shocked Не е възможно,  нищо такова не си спомням  Naughty"

# 18
  • Мнения: 5 877
Или да разкажеш вица за зайчето  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 447
Или да разкажеш вица за зайчето  Mr. Green
Бягай да обърнеш едно вино на екс и разкажи вица за зайчето, че не го знам  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 877
Цъ. Довечера може.

# 21
  • Мнения: 46 510
От тая тема ми се отвори глътка, ама ще стискам до довечера  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 152
Според мен нищо, освен удоволствието от самия вкус..но пък щом не пие, значи не му харесва този вкус
Иначе само печели, едно от печелившите неща е да стоиш и гледаш сеира на пийналите Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 405
Хубаво е лекото опиянение, на ръба на напиването, точно преди него. Олекнало тяло, лека душа. И да не е често, а само понякога.
Иначе, човек неупотрбяващ алкохол може да си набави тази еуфория и по други начини.

# 24
  • Мнения: 7 110
Понеже в природата празно няма - от не пие, не пуши остава да се ходи по мъже.
Или да се появят сърбежи в областа на плешките.  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 978
Не мисля, че изпускам нещо.
А че някой е тъпо лайно, мога да му го кажа и без алкохол в кръвта. По- добре на трезво, а не после да се чудя що всички ме гледат тъпо.

Аз съм си лигня и никога не ми е скучно...не ми липсва повръщаното, не ми липсва и замаяното..аз съм си завеяна и без това Mr. Green

# 26
  • Мнения: 677
От една пицария носят бира фрий,та да ви кажа наздраве!
Нямам представа какво изпуска някой,поради причината,че аз винаги го хващам..
А най-мразя да съм трезвен,а всички около мен пияни..Отвратително е и се старая да не го допускам!

# 27
  • Мнения: 2 495
Хубаво е лекото опиянение, на ръба на напиването, точно преди него. Олекнало тяло, лека душа. И да не е често, а само понякога.
Иначе, човек неупотрбяващ алкохол може да си набави тази еуфория и по други начини.
Абсолютно съм съгласна Peace

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Олеле, Божеее, тук само ценители сте се събрали ooooh! Довечера няма да влизам, за не ми налети някой. Утре ще се правите на  Innocent

# 29
  • Мнения: 4 678
За съжаление имам познат ( близък за още по-голямо съжаление, но не роднина), който е алкохолик. Та той от алкохола загуби приятелите си, елементарното уважение на околните, отношенията в семейството си, ученето , после работата си, за съжаление най-голямата загуба в живота му е момичето с което искаше да остане, но уби в катастрофа ( карал пиян) , на следващата нощ след абитуриентския и бал, след дълги години създаде нова уж здрава връзка с момиче, което също го изостави. Отговора ми на въпроса е : Човек които не пие , не е застрахован от лошите неща, но няма да загуби всичко хубаво по най-гнусния начин! Алкохола е нещо ужасно, отвратително, гнусно, долно, унизяващо, погубващо,смазващо, отдалечаващо ви от всичко хубаво ! И да....аз пия по половин ракия на някой празник. Не се чувствам "спечелила", дори тогава.
Алкохолът е упойка,която помага да се изтърпи операцитя,наречена ЖИВОТ smile3521Така,че всеки има избор дали да е с местна или пълна!!!

# 30
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз не пия и според мен изпускам единствено махмурлука. Много повече се забавлявам от тази дето кротко се наливат по масите . А най-обичам да съм трезва докато компанията ми е пияна и да слушам какви глупости дрънка.
Обаче пък има една приказка "пияна жена - весел креват" та може би аз като не пия мъжа ми изпуска нещо:)

# 31
  • Мнения: 5 577
От тая тема ми се отвори глътка, ама ще стискам до довечера  Laughing

Никол може много добре да отговори на този въпрос.  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 716
Изпуска възможността да опипа по-засуканите колежки без да бъде санкциониран. Да нацелува по-засуканите колеги без да бъде обявен за амбриаж.
Възможността да направи куп неща, за които доброто му възпитание го спира, но винаги му се е искало... и после да се оправдае с "бях пиян, нищо не помня"  Simple Smile
Не е верно... в продължение на три години не пих алкохол (21-24 г) и установих, че успявам да се забавлявам не по-зле, без неприятните последици... Това танци, мъже Mr. Green няма проблеми.
А сега пиеш ли? Що?

# 33
  • Мнения: 2 891
Ценителите употребяват алкохола с мярка  Mr. Green и той е неизменна част от веселбата.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 423
Нищо интересно не изпуска, поне  аз bowuu

# 35
  • Мнения: 3 205
Ами... Нека позная... Сутрешния махмурлук?

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Обаче пък има една приказка "пияна жена - весел креват" ....
пияна жена - весела къща  Sunglasses

ами една студена ракия със салата е най-ефективния антидепресант ...  #Silly



# 37
  • Мнения: 7 723
Ценителите употребяват алкохола с мярка  Mr. Green и той е неизменна част от веселбата.

Точно  Peace Взе ми думите от устата  Whistling

# 38
  • Мнения: 2 353
  Добре де, Анда, вечер-вечер, ама стана един, пък ние чакаме!
  Нищо не изпуска, всекиму е писано да познава различни благини. Аз например непрекъснато изпускам щастието от тютюновъздържателството. Пита ли ме някой? Тегля.

# 39
  • Мнения: 5 877
Значи:
Един човек имал куче, гледал си го на двора. Една вечер кучето влиза вкъщи с нещо мърляво-бяло в уста. Пуска го на изтривалката и се вижда, че "нещото" е мъничкото, пухкаво зайче на детенцето на съседите. Поумряло, така да се каже.
Хваща се за главата човекът, как ще каже на сладката дъщеря на съседите - тригодишно момиченце, дето толкова си обичало зайчето. Влиза в банята да изкъпе мъртвия дългоушко, след което обстойно го суши със сешоара, тъй че пак да си бъде пухкавичък и беличък. После - след полунощ - се промъква в зайчарника и оставя животното, ужким си е починало от естествена смърт.
Дотук хубаво. Но на другата сутрин на вратата се звъни на пожар. Става, гледа: съседът.
"Какъв извратеняк може да го измисли това? Снощи тъкмо погребахме с всички почести зайчето на детето..."

# 40
  • Мнения: 1 216
Нищо не изпуска.
Нямам нужда да пия, за да имам добро настроение.
Комбинацията салата с ракия ми е много анти. Не разбирам хора, които го практикуват всяка вечер. Битов алкохолизъм.

# 41
  • Мнения: 1 427

Не е верно... в продължение на три години не пих алкохол (21-24 г) и установих, че успявам да се забавлявам не по-зле, без неприятните последици... Това танци, мъже Mr. Green няма проблеми.
Да, бе! Щом вече не си въздържател, значи си оценила достойнствата на алколеца... Whistling Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 629
Песента на коняка,
златистите му плясъци в топлата чаша;
Хладното гъделичкане на джин-тоника,
звън на кубчета лед в протяжен неделен следобед;
Пенливата радост на бирата
и невъздържаните и балончета;
Еманацията на живота
в чаша грог;
Резливото спокойствие
на Шардонето...

# 43
  • Мнения: 927
ООО, изпускам мнооого - излагациите, на които се подлага един прекалил с алкохола човек...,повръщането.., махмурлука..
Не употребявам алкохол от повече от 5 год. и се чувствам прекрасно. Не ми е нужно да си стимулирам настроението и емоциите по изкуствен начин.

# 44
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Песента на коняка,
златистите му плясъци в топлата чаша;
Хладното гъделичкане на джин-тоника,
звън на кубчета лед в протяжен неделен следобед;
Пенливата радост на бирата
и невъздържаните и балончета;
Еманацията на живота
в чаша грог;
Резливото спокойствие
на Шардонето...


Малеее, направо ме накара да слюноотделям  Mr. Green

# 45
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Изпуска много лигавщина и смях rotfImao

# 46
  • Мнения: 2 759
                Изпуска цирозата  newsm78? Уф, че съм гадна...

Общи условия

Активация на акаунт