ТОЧКОВА ДИЕТА-за сериозни мами и девойки

  • 56 890
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 689
Народът вече празнува. А аз от вчера се опитвам да се присъединя към вашите редици, но незнам и на мен как ще ми се отразят тези празници. Обаче от понеделник... Разписвам се тук, отчитам се колко тежа и започвам работа върху себе си! Crossing Arms

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 15:16 от dida_p

# 226
  • Мнения: 3 453
Народът вече празнува. А аз от вчера се опитвам да се присъединя към вашите редици, но незнам и на мен кака ще ми се отразят тези празници. Обаче от понеделник... Разписвам се тук, отчитам се колко тежа и започвам работа върху себе си! Crossing Arms

А така !Хареса ми как си се надъхала! HugЧакаме те с разтворени обятия.

# 227
  • Мнения: 105
Днеска ще устискам, ама утре и в неделя.... просто незнам?!?! Толкова го мисля, вече, че ме яд чак!!! Ще взема да си дам почивка, поне единия ден, пък после пак...
....Поне за 2 парченца козунак мечтая...!!!!

# 228
  • Мнения: 274
покрай Великден си развалих диетата толкова курабийки и козунак изядох, че ..... айде от утре пааак Simple Smile)) с вас как върви ? то май след всяка диета е хубавоо да се папа повечко 1-2 дена или нещо различно за д ане привикне организма към диетата и да има пак ефект, нали  Rolling Eyes

# 229
  • Мнения: 3 453
Добро утро Точици!  bouquetЖелая ви успешна седмица и много свалени сантиметри.Аз намалих алко обиколките и въпреки ,че бяха празници...мърдам надолу с 1кг на линийката.От днес съм пак на линия.Довечера смятам да лунувам и утре.

# 230
  • Плевен
  • Мнения: 105
Здравейте на всички!По празниците опитах само една хапка козунак и не успях да си разваля диетата,но не бях на точковата.Вчера започнах нея и си приготвих вкусна манджичка,но още не съм я яла,защото не знам дали правилно съм я приготвила и дали няма да наруша диетката.Сварих пилешко месце и спанак,добавих им сиренце и застроих с яйце.Как мислите мога ли да си хапна?Не ми се ще да карам само на суха храна,че стомахчето...Мисля да си запека някой ден гъбки с яйце и шунка,но не знам за колко да ги броя(5-7точки).Споделете и вие какво хапвате за разнообразие.Успешна точкова седмица на всички ни!

# 231
  • Мнения: 3 453
Супичката е супер.  bouquetБраво на теб!

Казвайте какво хапвате? PraynigАз днес съм на 2 варени яйца и 3 парченца филе пуешко. Joy

# 232
  • Плевен
  • Мнения: 105
Аз пък изядох 2 кренвирша,1 яйце и 2 кебапчета.Май се улях с това месо,а?

# 233
  • Мнения: 664
здравейте,
след Великденското угояване, днес хапнах пилешко бутче и салата и няма да вечерям.
 Hug

# 234
  • Мнения: 3 453
здравейте,
след Великденското угояване, днес хапнах пилешко бутче и салата и няма да вечерям.
 Hug

Аз вчера ядох това и две яйца през деня и съм качила 0,750 гр. BangheadНаправо съм бясна....

# 235
  • София
  • Мнения: 3 816
Привет и от мен,за първи път пиша тук.Вчера прочетох темата и се запалих.Имам да свалям 5-6 килца и се надявам по този начин да ги сваля.Днес за закуска хапнах 1 яйце с парче сирене и 1 чаша айрян.На обяд изядох една купичка зелена салата и гюведже със сирене,печена чушка,кренвирш и яйце.За вечеря ще изкусам една супичка приготвена от коприва,лук,пиле и сиренце.
Това ,което ми хареса в тази диета е,че човек може да хапва разнообразно и да се чувства сит.Дано успея да сваля желаните килца.Успех на всички!  bouquet

# 236
  • Мнения: 3 453
къде сте??Никой няма...спряхте ли диетата?

# 237
  • Плевен
  • Мнения: 105
Аз вчера така се ядосах на свекъра,че вечерта изядох 1 еклер.Много ме е срам от мене си,макар че не съм качила нито грам,но от 10 дни не бях яла сладко.Сега още ме е яд,ама няма да ям нищо сладичко.Поне се надявам да удържа фронта,че имам още доста за сваляне.Криси,ти какво хапваш?

# 238
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
 Днес се разписвам в темичката за първи път, но от вчера съм на тази диета макар че се оаках още първия ден и ги навъртях 60т. но днес ще компенсирам с хапване за 20т. Имам само 3кг. за сваляне и  не си давам много зор, затова се спрях точно на тази диета защото ми се струва по-лесна за изпълнение и поне няма да гладувам, само малко трябва да се самодисциплинирам.

# 239
  • Мнения: 3 453
Момичета аз за малко ви оставя..ще мина на японската 2 седмици и после пак съм с вас. Hug  bouquetУспех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт