Марио Давидков

  • 1 750
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
       Здравейте,

  Някои знае ли нещо за д-р Марио Давидков и неговата клиника.

  Благодаря ви.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 841
Питай в здравния справочник, там има инфо

# 2
  • Мнения: 898
Знаеш ли така общо не може да се дава мнение за лекар. Зависи за какъв проблем ти е нужен.
Ако ти е нужен за бременност и съответно фетална морфология ли как се казва не знам точно е идеалния лекар. Ако ти е нужен за прецизна и точна ехография и диагностика за даден проблем и профилактика също е идеалния лекар. Мисля че е по добър от повечето си колеги в диагностиката и профилактиката.
Но от там нататък ако излезе извън диагностиката вече работата мисля че не е най подходящия. Той има много голям капацитет от знания, но не мисля че има голям опит в прилагането им.
И той със раждания и обширно и редовно следене на бременност не се занимава.  С Оперативни дейности също.
Но може да те насочи към кого да се обърнеш.
Кабинета му е като хотел 4 звезди по голяма чистота не съм виждала в никой лекарски кабинет до сега.
И е много точен с часовете за прием. Влизаш си точно на часа.

За характера му много се е изписало тук. Не се стряскай ако си чела нещо. Не само на Давидков му харесват парите. Парите ги харесват всички лекари и всички хора по света, тъй че той не е изключение. 
Много държи на точността. Да не се закъснява, ако закъснее някой има вероятност да му кипне нещо и да стане крив и може и изобщо да не влезеш..............защото си му загубила времето............
Пада си самохвалко и голямо дрънкало но това не е проблем. Поне през цялото време докато е прегледа е зает с твоя проблем а не да се занимава с други неща както при други лекари.............
С едно изречение....... Наясно е с това какво предлага и добър в това което предлага - тоест диагностика и профилактика.   

# 3
  • Мнения: 898
И чета тук че си е купил и той 4Д ехограф ако го търсиш за бременност......................

# 4
  • Мнения: 5 539
Подкрепям казаното от Мариела!

# 5
Хм, д-р Давидков май нещо иска да си свери часовника. Май сам си е пуснал темата или неговата асистентка. Най вероятно "radoostg" е някой от тях двамата.

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 10:50 от КристинаСТОЕВА

Общи условия

Активация на акаунт