Само аз ли не мога да си харесам обувки!

  • 10 652
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Някой случайно да знае къде има магазин на Carlo Fabiani освен тези на Плиска и на Графа?Знам че са 3,но нямам идея къде се намира последния

Знам със сигурност,че магазинът на Графа,до бившето кино Култура се казва Карло Фабиани, а на Алабин,м/у пл.Македония и ул.Борис е Карла Бруни.

# 106
  • Мнения: 2 255
Аз си взех тези ето по отблизо - за 49 лв - български и са удобни за всеки ден  Peace

# 107
  • Мнения: 127
И аз искам да се оплача за обувките!Много трудно си намирам-нося 35 номер,даже някой път са ми големи!Преди 2 седмици си купих-български,елегантни,удобни-и на третото обуване кожата на дясната се разпра!Имаха гаранция,затова ги занесох в магазина,като поисках или да ми върнат парите,или да ги заменят.А ми отговориха,че гаранцията включвала само ремонтиране!Вдигнах голям скандал-не съм дала 60лв да нося закърпени обувки! #2gunfireНо не постигнах нищо!Кажете това честно ли е?Нали уж има закон за защита на потребителя?!

# 108
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Аз пък си харесах няколко чифта, а имам и от въпросните пантофки (кафяво-златисти с нещо като катарама отгоре) , а днес като минах покрай един магазин си харесах едни страхотни токчета , който мисля в понеделник да  си купя ( ще сложа  снимки и на 2-та като ги снимам )

# 109
# 110
  • Мнения: 274
днес си купих 2 чифта от Paolo Botticeli (магазинът им в Пловдив) много им се радваам и с всяка покупка получаваш 10% намаление за следващата и мисля да си купя утре и едни други който си харесах. P.S> цените си струват

# 111
  • София
  • Мнения: 396
Iva.M, честито, със здраве да си ги носиш. От къде и за какви пари ги взе?

# 112
  • Мнения: 814
И аз трудно си харесвам обувки! На други крака ги възприемам и харесвам, иска ми се да имам и аз такива, но като ги обуя в магазин и си излизам със старите.
 Обикновено си  избирам обувки като любов от пръв поглед, ако се поколебая, то или няма да са ми удобни, или ще покажат дефект!

# 113
  • Мнения: 1 063
Iva.M, честито, със здраве да си ги носиш. От къде и за какви пари ги взе?

Благодаря,от Алабин са-магазина на Карла Бруни,намалени от 89лв. на 69лв., защото бяха последни!

# 114
  • Мнения: 7 263
Iva.M, честито, със здраве да си ги носиш. От къде и за какви пари ги взе?

Благодаря,от Алабин са-магазина на Карла Бруни,намалени от 89лв. на 69лв., защото бяха последни!

В коя точно част на Алабин се намира този магазин? Обувките са страхотни - поздравления!

# 115
  • Мнения: 1 063
Благодаря Лени, магазина е след съдебната палата в посока площад Македония от лявата страна/долу-горе е по средата/ Peace Дано ме разбра, че не съм много по обясненията Laughing

# 116
  • Мнения: 7 263
Там има няколко за обувки и в част от тях съм виждала нелоши модели - другия път ще гледам по-внимателно. Определено изборът ти ми допадна!!!
Благодаря за пояснението  Heart Eyes Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 1 063
Да има много магазини и затова отидох там, но на този отгоре си пише Карла Бруни Peace

# 118
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз си намерих 34 номер естествена кожа,много съм доволна.
 http://www.bgphoto.net/photos/9083/o633119037472031250.JPG

# 119
  • Мнения: 1 063
Браво Ем4о със здраве да си ги носиш Peace

Общи условия

Активация на акаунт