Много ли е опасен пътя до Девин?

  • 1 728
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 408
Мислим да ходим за Великден,но нещо ме наплашиха, че пътят е ужасен, а ние сме с бебе на 11 месеца. Започнах много да се страхувам. Моля за съвет, ако е така да отменя резервацията и да ходим на друго място докато е време.

# 1
  • Мнения: 2 663
Какво да ти кажа, ние ходим често.Има доста завой, на места не е обезопасен както трябва, но пък не е място с концентрация на ПТП.Ако няма да летите по завоите не виждам проблем.А и тъпя е уникално живописен, като изключим боклуците в язовира

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Кой по-точно? Този през Михалково не е чак толкова лош. Напълно поносим е. Къде по-лоши пътища има в нашата мила родна страна. През Пампорово е по-хубав, но пък е по-заобиколен.  А, през Михалково има много по-малко трафик.

# 3
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
От 2 години не сме минавали оттам, но по-рано доста често го пътувахме, завоите наизуст ги знам (става дума за пътя през Михалково, покрай язовира). На мен лично винаги ми става лошо и ужасно се страхувам, обаче е много красиво и не бива да се пропуска. Не е за неопитни шофьори и състезатели. За бебчето не мисля, че може да има проблем - на тази възраст все още пътуват леко.

# 4
  • Мнения: 674
Пътят има много завои и е на доста високо място но като кара човек много бавно /30-40км.ч./ не би трябвало да имате проблеми.
Карайте бавно и мнооогооо внимавайте!

# 5
  • France
  • Мнения: 726
Ние минахме през Пампорово,много живописен и приятен,има завои,ноне е опасен.

# 6
  • Мнения: 11 747
Не е толкова страшно Peace,а е много красиво! Hug

# 7
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Не е опасен пътя.Съпругът ми е от там и ходим често,даже за Великден ще ходим и ние.Ако искаш-пиши на лични и,ако съвпадат датите ни за пътуване-може да карате след нас за по-сигурно.Аз съм карала до там без да познавам пътя,и ако се кара внимателно не е страшно. Peace

# 8
Никакъв проблем няма с пътя до Девин, живописен е, приятно се пътува ако не си състезател, и не е опасно, освен ако не си подкарал Великден-а по-рано  Tired

# 9
  • София
  • Мнения: 676
Има доста завой, на места не е обезопасен както трябва, но пък не е място с концентрация на ПТП.Ако няма да летите по завоите не виждам проблем.А и тъпя е уникално живописен,
  Съгласна съм  Peace

# 10
  • Мнения: 5 103
Мислим да ходим за Великден,но нещо ме наплашиха, че пътят е ужасен, а ние сме с бебе на 11 месеца. Започнах много да се страхувам. Моля за съвет, ако е така да отменя резервацията и да ходим на друго място докато е време.
Съвсем скоо пътувахме с малката бяхме, не съм забелязала пътя да е много опасен, карайте внимателно все пак.
Даже в Неделя пак тръгваме за там Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 375
За мен пътя е доста опасен - в смисъл - много завои, и се пътува 34 км. покрай един язовир, над него, по - скоро. Найстина е страшно красиво, но и много стряскащо - на места няма мантинели, кара се доста бавно..
Иначе самата настилка си е ок. Аз веднаж пътувах, преди 1 г. до Девин и втори път само с пистолет могат да ме принудат да отида до там... много кошмарно се чувстах... а с детето си не бих тръгнала.
Лек път и бъдете внимателни!

# 12
  • Мнения: 794
Аз съм минавала от там 2 пъти, последните 20 км до Девин ми се видяха като цяла вечност.

Уасно много завои - на мен ми прилошава  Sick даже като си помисля пак за него  #Crazy

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Пътят изобщо не е толкова ужасен. Спокойно се кара с 50 - 60 км/ч (като се има предвид, че за мен безопасността е на първо място) и тук - там с 40, където има дупки и стеснения поради строежа. 

# 14
  • Мнения: 3 423
ужасно много завои-на мен ми прилошава Sick

Общи условия

Активация на акаунт