За любовта…жените…и още нещо

  • 1 475
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте хвърлете един поглед на това много ще ви хареса http://www.-spam009-/?p=1503
  Rolling Eyes Mr. Green Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 365
Добро е.
Вдигна ми се котировката на фиксинга като представителка на пола. Sunglasses

# 2
  • Мнения: 3 647
- Виждаш ли, синко - казал Господ - красотата на жената не е в дрехите, които тя носи, фигурата, която има, или прическата, която си прави. Красотата на жената трябва да се види в очите й, защото това е вратата към сърцето й - мястото, където живее любовта.
 много добре казано

# 3
  • София
  • Мнения: 2 160
Много красиво  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 35 951
остава дядо ти Господ да убеди мъжете да я виждат тая красота и приживе  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 629
остава дядо ти Господ да убеди мъжете да я виждат тая красота и приживе  Mr. Green

Именно

# 6
  • Мнения: 597
"Дадох й мъдрост, за да знае, че добрият съпруг никога не наранява жена си",
-  Да, ама май за това не вси4ки съпрузи са 4ували..или смятат,4е не се отнася за тях.КОлкото и да ги оби4аме ,понякога са отвратителни..и не случайно след години се чудим дали това е онзи страхотният ,неповторимият,чаровен и обаятелен мъж,който е пленил душата и сърцето ни..това е жалкото според мен. / с това мнение не ангажирам никой и не налагам на никой..просто съм била свидетелка на много такива моменти /

# 7
# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мъдрост-това е основното качество на жената,когато сме душевно красиви няма основание да изглеждаме грозни-все пак очите,чертите на лицето отразяват характера на човека.  bouquet 

# 9
  • Мнения: 750
k.a.l.i., така е. Тогава няма да се трепем с диети, защото очите казват всичко и можем да разчитаме, че мъжът ще стигне все някога до това заключение. Или няма да ги правим заради нас самите, защото знаем за очите си. Както и прическата няма да правим. Но това не стига. Не стига нито на нас, нито на мъжете. Здравето на физическото ни тяло може да зависи от цялата ни вътрешна хармония, но не напълно. Очите само не стигат.

# 10
# 11
  • Мнения: 3 622
Звучи много добре  Joy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Страхотно е... Heart Eyes  bouquet

# 13
# 14
  • Мнения: 311
Добро е.
Вдигна ми се котировката на фиксинга като представителка на пола. Sunglasses
hahaha hahaha  hahaha
много красиво написано и с нмого истина  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт