Сериал за раждането по ТВ Здраве!

  • 800
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 242
Здравейте момичета!
Отсъствах 2  месеца от нета и незнам дали не се дублира темата ми, но много исках да свирна за тези които не знаят а се интерисуват, по телевизия Здраве, нощем около 00.30 часа започва сериал "Майчини грижи", продължава около час. Разказват и показват с цензура раждане в чужбински болници (мисля в щатите), разказват различни истории и ситуации, много е вълнуващо и интересно!
Приятно гледане!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
и аз го хванах. готино е и определено вълнуващо Peace

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 047
Аз тази ТВ не я знам изобщо  Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 1 424
Аз тази ТВ не я знам изобщо  Crossing Arms
аааа, това е поредната кабеларка. хванах я случайно, докато търсех друга тв. но при нас качеството й е  Sick

# 4
  • Мнения: 4 242
Мисля че е нова тази телевизия. Аз също ровейки една нощ из каналите случайно открих предаването и вече месец чакам с нетърпение всяка нощ поредната серия.
Малко след серията дават и друга поредица, за специализанти в различни области,там също има раждания , дават раждане в една клиника наречена "Къщата на бебетата", ражда се предимно във вода.

# 5
  • Мнения: 256
Ей значи  Crossing Arms  :в провинцията няма ли я как се казва телевизията  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 242
би трябвало да я има при всички предлагащи кабелни ТВ  newsm78
и аз съм в момента в провинцията

# 7
  • Мнения: 617
Леле кой ще стой до 00:30, особенно бременните жени на който постоянно им се спи /е предполагам, че не съм единствената поспалана/. Защо не го пуснат по нормално време.

# 8
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Кога е започнал този сериал, т.е. колко серии вече съм изпуснала
Колко ще бъдат общо
Всеки ден ли го дават

# 9
  • Мнения: 4 242
mimi_mimi почти няма цензура, само леко замъгляват картината на раждащото се бебе, предполагам за това толкова късно са сериите.

galausa  нямам идея кога е започнал и колко серии ще есериала, хванах го февруари сефте и все още го гледам. Дават го всеки ден без събота и неделя, а през ден след него започва другия- Акушерски център, още по- вълнуващ  Peace

# 10
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Снощи се събудих точно в 1*30 и будувах час, после в 3*00 часа и будувах още един час и после в 4*55 - още един час безсъние. Започна се ...

Та при първото будуване гледах най-накрая този сериал - хванах това, за акушерките и ми хареса много, само дето е много кратко - само 30 минути...

Довечера ще гледам пак - от 12*30 часа

Благодаря ви за информацията...

Общи условия

Активация на акаунт