Ползвали ли сте ампулите за коса PANTESALMINA

  • 2 105
  • 9
  •   1
Отговори
Подариха ми една такава ампула,която за средна дължина на косата стига за до три измивания.По принцип е за суха и изтощена коса и се нанася след измиване.Наистина има невероятен ефект,но малко неприятна миризма ConfusedТа въпроса ми е дали и вие сте ползвали такива ампули и къде и колко струват? Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 597
Пантесалмина са на  Денис,нали? Много мами са ползвали тук на Денис ампулите,аз когато ги ползвах още нямаше Пантесалмина,та някакви други бяха...доволна бях,4е слагам нещо,но някакъв изумителен ефект нямаше..Тези може да са хубави, и са от професионалната им серия нали?Дано да имат ефект и да си доволна,от сърце ти го желая,а и да ти кажа: Каквото и да правиш за себе си,само факта,4е се грижиш дори,дава страхотен резултат и в психологи4ен план,което не е за подценяване..Действай смело. Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Не омазняват ли костата тези ампули? Аз също бих си взела за подхранване, но в  момента от бременността косата ми много започна да се омазнява и това ме спира. Thinking

# 3
Ами на мен не ми омазняват косата,но сигурно защото като ползвам ампулата и не си слагам балсам.Ако сложа със сигурност ще стане много мазна.Освен това слагаш от течноста по твоя преценка.

# 4
Пантесалмина са на  Денис,нали? Много мами са ползвали тук на Денис ампулите,аз когато ги ползвах още нямаше Пантесалмина,та някакви други бяха...доволна бях,4е слагам нещо,но някакъв изумителен ефект нямаше..Тези може да са хубави, и са от професионалната им серия нали?Дано да имат ефект и да си доволна,от сърце ти го желая,а и да ти кажа: Каквото и да правиш за себе си,само факта,4е се грижиш дори,дава страхотен резултат и в психологи4ен план,което не е за подценяване..Действай смело. Laughing
Аз не съм сигурна дали са на Денис,но са италиански Simple Smile.Много ти благодаря за милите думи newsm51

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Аз ги ползвам редовно,на мен лично не ми омазняват косата,хем слагам и балсам преди това,но все пак моята коса е изрусена,така че явно е индивидуално.А на въпроса-продават ги навсякъде,в аптеките и магазините за козметика.

# 6
Имоята коса е изрусена и за това не се омазнява Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 2 157
Подариха ми една такава ампула,която за средна дължина на косата стига за до три измивания.По принцип е за суха и изтощена коса и се нанася след измиване.Наистина има невероятен ефект,но малко неприятна миризма ConfusedТа въпроса ми е дали и вие сте ползвали такива ампули и къде и колко струват? Heart Eyes

Ползвам и съм доволна. Продават ги навсякъде и в повечето магазини за козметика. Ценята е от 1.50 - 2, 3 лв.

# 8
  • Мнения: 183
И аз ги ползвам и съм доволна
Купувам и за себорея икосата ми не се омазнява вемче толкова

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Понякога слагам по половин ампула в боята за коса, а другата половина - след боядисването.

Общи условия

Активация на акаунт