Давате ли от гранулираните закуски?

  • 2 507
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 352
Моите обичат Нескуик - шоколадов. Пробвали сме доста други, но хич не им допаднаха - наложи се, от скръндзълък, аз да ги изям. Като им купих за първи път "топчета" и "люспички" /това е кодовото название у дома/, минаха изцяло на такава храна - сутрин, обед, вечер - мляко с топчета. За известно време. Сега само понякога през уикенда закусват това.

При нас кодовото название е кус-кус. И мойте са фенове само на Нескуик-а.
Събота и неделя се закусва винаги това. Страхотно облекчение за мен.  Като си спомня как майка ми едно време стоеше сутрин
по 1 час пред печката да прави палачинки или бухти или пържени филии - направо съм щастлива че мойте харесват такива храни.

# 31
  • Майничка
  • Мнения: 12 580
gargamela от къде взимаш тези пълнозърнести кроасани без пълнеж.

В Пловдив има едни пекарни на "Симид" - май "Mr.Pain" бяха, оттам.

# 32
  • Мнения: 948
По 1-2 пъти в седмицата давам на сина ми за закуска с прясно мляко.Любими му са Cheerios.

# 33
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
gargamela от къде взимаш тези пълнозърнести кроасани без пълнеж.

В Пловдив има едни пекарни на "Симид" - май "Mr.Pain" бяха, оттам.

В Билла има замразени, готови за печене.

# 34
  • Мнения: 3 211
понеже не давам на Габи какао, яде Нестле чириос с пр.мляко. само съб и нед закусва вкъщи, невинаги е топчета, в повечето случаи иска кус кус със сирене и захар Shocked, ако нямам прясно мляко или макарони пак с масло, сирене и захар. попара, филии и т.н. производни с хляб не яде, а пък овесените ядки въобще. в много редки случаи яде принцеси, сандвич топъл с шунка и кашкавал или само с кашкавал

# 35
  • Мнения: 1 640
Давам и яде,даже понякога сама ме подсеща за " какао топита"/така си ги нарича/.Аз,обаче ,смятам,че не са най-полезната закуска и рядко,поради липса на друго,й ги предлагам.Все пак говорим за синтезирани витамини и минерали,добавени по изкуствен н-н в този хран.продукт.Значи не е редно да се дават всеки ден,според мен.Предпочитам да изяде 1 банан и 1/2 чаша пр.мл. за закуска,отколкото пр.мл.с какаови топчета.И тъй като често отказва кус-кус и попара,давам варено яйце и маслини.
  Пържените закуски-също в краен случай,макар че всички ги обичаме.
       

  А как приготвяте овесените ядки,така че да са вкусни и привлекателни.Аз не ги обичам и не зная как да ги предложа на детето си.Само с кис.мл.-не са ми вкусни.С пр.мл.само-ужас.
  Вие как ги приготвяте??????????

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Все пак говорим за синтезирани витамини и минерали,добавени по изкуствен н-н в този хран.продукт.
В АМ как мислиш,че са добавени витамините Thinking
За сега съм давала топчетата на Зайо,много ги харесва.Днес му купих Чокапик утре ще го пробвам.
Овесените ядки ги предлагам с АМ и намачкан банан вътре.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 457
  А как приготвяте овесените ядки,така че да са вкусни и привлекателни.Аз не ги обичам и не зная как да ги предложа на детето си.Само с кис.мл.-не са ми вкусни.С пр.мл.само-ужас.
  Вие как ги приготвяте?????????? [/color]
Задължително им прибавям намачкан плод или готово плодово пюре. Иначе не ги яде. Пробвала съм и със сирене и масло, но ги отказва.

# 38
  • Мнения: 1 919
В Пловдив има едни пекарни на "Симид" - май "Mr.Pain" бяха, оттам.
В Билла има замразени, готови за печене.
Благодаря ви, ще потърся в Билла.

# 39
  • Мнения: 5 877
Овесените ядки - с кисело мляко, захар и канела. Или с мед вместо захар, ама не винаги имам. Канелата е ключов елемент.

# 40
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моите обичат Нескуик - шоколадов. Пробвали сме доста други, но хич не им допаднаха - наложи се, от скръндзълък, аз да ги изям. Като им купих за първи път "топчета" и "люспички" /това е кодовото название у дома/, минаха изцяло на такава храна - сутрин, обед, вечер - мляко с топчета. За известно време. Сега само понякога през уикенда закусват това.

   JoyИ при нас положението е същото.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 884
Моят син не иска изобщо да ги яде. Пробвах да купувам различни марки "гранулки", но определено не ги иска. Както някъде наскоро бях споменала, той вече втора година закусва единствено попара...... Laughing Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 3 537
Купувала съм от шоколадовите топчета на Нескуик, но със прясно мляко не ги иска да яде, хрупка си ги така.

# 43
  • Мнения: 5 255
Да, купувам от скоро тези
   
Лора ги яде с кисело мляко  Crazy

# 44
  • Мнения: 2 567
Моята сутрин поне два пъти в седмицата хапва от този вид закуски.
Много обича шоколадовите. Дали ще са топчета или люспи няма значение. Само да са шоколадови.
Харесват и и ваниловите, но не чак много  Simple Smile
Тъй като искам да не набляга само на шоколадовото, от скоро и взимам ето тези

За сега не мога да кажа, че ги яде с удоволствие, въпреки че имат ягоди, череши и малини. Плодове, които тя по принцип обича. Дано да свикне с вкуса им, че ми писна от тези шоколадови топчета.

Общи условия

Активация на акаунт