Най-нов домакински уред

  • 4 474
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 906
Нека споделим кои са най-новите ни попълнения и за какво първо ги използвахме?
Аз последно се сдобих със сандвич-тостер и е ясно за какво първо го използвах  Laughing

# 1
  • Мнения: 81
Аз пък се сдобих с кафемашина "Кенууд". Прави страхотно кафе с каймак.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 516
Като се замисля скоро не съм си купувала никакъв уред, май имам всичко за сега newsm78

# 3
  • Мнения: 1 951
На мен ми подариха кухненски робот и пъвото неЩо което направих беШе салата от zеле и моркови, много мраzя да стържа на ръка и zа това съм много доволна  Grinning

# 4
  • Мнения: 11 747
От преди месец ми е машината за хляб!Не само,че съм доволна,ами ми е хоби да я ползвам Mr. Green,обожавам я! Hug

Иначе скоро ще ми се наложи и с миксер да се сдобия...

# 5
  • Мнения: 272
И аз като pina, от януари месец имам машина за хляб и от тогава не съм я спирала, а някои дни я пускам по два пъти. Много съм доволна от нея. Simple Smile Обаче ще имам нужда и от везна, а и миксер ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 446
Последната опция. След една седмица ще се сдобия с нови кухненски шкафове. Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз се сдобих с тенджера на Тефал, с червената точка по средата, мама ми я подари преди около месец и съм супер доволна  Laughing От тогава почти само в нея готвя, ползвам я и като тиган, махам капака, висока е около 5 пръста и 26 см. диаметър (за големия котлон)  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 294
За моята придобивка няма опция в анкетата  Crossing Arms  Thinking

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
скоро нищо не съм си купувала (а и не са ми подарявали)-последната опция

А от горе изброените в анкетата, само машина за хляб и сандвич-тостер нямам  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
И при мен най-новото е сандвич - тостер Hug

# 11
  • Мнения: 452
Термокана-купихме я уж за бебка, но тя не иска да пие нито вода, нито чайче, та до сега не е влязла още в употреба.

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Машина за хляб - супер инвестиция Peace!

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Скоро не съм се сдобивала с нищо ново - освен грил-тигана преди 3-4 месеца и един съвсем нов тиган на Тефал преди седмица Mr. Green Ама те не са кухненски уреди newsm78 Иначе съм хвърлила око на машина за хляб и цитрус-преса  Mr. Green , а  и нов хладилник с фризер ooooh!

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Скоро не съм си купувала нищо ново, но ще си купя тенджера под налягане, защото старата замина в контейнера.

Общи условия

Активация на акаунт