нивеа или дева-експеримент

  • 3 549
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 751
остави, че Нивеа са скапани ами и лъжат жените, че са турили Л-карнитин в крема им срещу целулит и така щели сме да се сбогуваме за винаги с портокаловата кожа...егаси мошениците!!!
На една приятелка Нивеата й помогна страшно много, а ДЕва като ползваше каза, че няма ефект.  Naughty

# 16
  • Мнения: 311
аз ползвам зеления на Дева(против целулит) от около 2 седмици и да ви кажа под  секрет доста съм доволна Grinning
Браво за експеримента и да кажеш резултати

# 17
  • Мнения: 258
В момента ползвам  зелената Дева .Лесно попива, мирише добре.Чакам  резултати.Миналата година ползвах Леокрема,наистина много лепнеше, а и резултат почти нямаше. От продуктите на Нивеа съм доволна , но този гел не съм пробвала.Не забравяй ,че антицелулитните гелове трябва МНОГО добре да се втриват иначе се получава обратен ефект.Хубаво е преди това да използваш  някакъв ексфолиант.

# 18
  • Мнения: 636
аз съм с две ръце за розовата дева.Страхотна е но все пак трябва да се комбинира с диета и спорт.

# 19
  • Мнения: 393
остави, че Нивеа са скапани ами и лъжат жените, че са турили Л-карнитин в крема им срещу целулит и така щели сме да се сбогуваме за винаги с портокаловата кожа...егаси мошениците!!!
На една приятелка Нивеата й помогна страшно много, а ДЕва като ползваше каза, че няма ефект.  Naughty

И аз да споделя ... моя приятелка има видим ефект от този на Нивея .
Имаше доста бабунки и се мажеше упорито . Изхаби околу три крема и честно ви казвам видях ефекта .
Не пази никаква диета , спортува два пъти в седмицата и пие много вода - като жабка е .
Краката са й станали без нито една бабунка , а преди бяха видими .
И аз вчера амбицирана , право към магазина и си купих и аз на Нивеа .
На Дева ползвах , но не бях постоянна и не мога да ви кажа нищо .
Само едно нещо - Дева малко послъгват - двата им крема против целулит и този с отслабващото действие в розовата опаковка са едни и същи като състав , а даже единия който е и по - скъпия розовия е в по - малък грамаж .
Това са чисто и просто рекламни трикове - прочетете състава на крема и сравнете грамажа и цената .
Някоя от вас може ли да сподели мнение за някои от по скъпите кремчета , защото след Нивеата съм решила да взема нещо по скъпо , ако има доволни .

# 20
  • Мнения: 6 958
Нивеа не съм ползвала, но отзивите ми за Дева са положителни, даже го препоръчвам горещо...  Peace

# 21
  • у нас
  • Мнения: 443

при мен Леокрема нямаше НИКАКЪВ ефект. дева съм ползвала-червения. кожата става мека и гладичка. най-съм доволна от Талодерма, но последно направих някаква реакция от него. за парите си е супер
и при мен от Леокремата нямаше ефект не стига че не попиваше ами и лепнеше ужасно гадно.

но не съм редовна

# 22
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз също си взех този на Нивеа и честно казано (може да си въобразявам) но май има малък ефект.Честно казано малко съжалих че си го взех него(заради цената) ,като прочетох многото доволни от Дева и сега съм си взела Дева,даже и с душ гела и като свърши Нивеа-та почвам Дева.
Но нали знаете психиката е голяма работа .....дет са вика може и от 2-те да няма ефект , но достатачно е ти да си мислиш че има и да се чувстваш добре  Mr. Green Hug

# 23
  • Мнения: 5 616
Дева ползвах от предната серия и не съм доволна хич. Леокрема също не ме впечатли. Обаче от Нивея това лято имах страхотни резултати. Измазах две тубички и съм много доволна как ми премахна неравностите и ми помогна да си моделирам бедрата.  Peace

# 24
  • Мнения: 5 317
при мен от Нивеята имаше минимален ефект.

# 25
  • Мнения: 3 372
При мен  пък Нивеа нямаше никакъв ефект Weary Сега може да пробвам Дева, поне е по-евтин и няма да ме е яд ако и от него няма ефект

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Ще следя експеримента с интерес!
Аз също съм се заредила с една зелена ДЕва, за след раждането, и ще видим. Но при положение, че се пие много вода и се спортува, то не може да няма ефект.

# 27
  • Мнения: 3 372
Зелената Дева е против целулит, а розовата с отслабващ ефект, правилно ли съм разбрала newsm78 Кой е по-добър

# 28
  • Мнения: X
Зелената Дева е против целулит, а розовата с отслабващ ефект, правилно ли съм разбрала newsm78 Кой е по-добър
Няма по - добър , най - добре е да се редуват/комбинират Peace

# 29
  • Мнения: 35 961
аз си купих розовата Дева и комплект пак на Дева "ексфолиант+антицелулитен+диск с упражнения"; вчера започнах с розовия, после ще мажа зеления и после ... отначало  Laughing
и без това не съм постигала особен резултат с крем до сега, за това ще се мацам с евтинийка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт