Бърза Помощ

  • 1 246
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Само не разбрах кое и е бързото на помоща
В 6ч сутринта викам бърза помощ,до 7ч няма такова нещо.В 7ч пак звъня тръгнала колата,но не ми казаха от къде обаче.В 8 ч пак звъня-пътува колата.В 8:30 звъня и казвам че поема ме към Пирогов и от там по всички медии-колата обикаляла и не може да ни намери блока просто да сме почакали всеки миг доктора бил у нас.
УРАА в 8:45 се звъни на вратата Imp
Попитах доктора на кого да се оплача?????Тя ми отговаря,че адреса и е даден в 8:30 преди това изобщо не бил обявяван,явно било забутано някъде листчето #Crazy
и от 40 линейки -24 са в сервиз/тя наистина дойде с лека кола/
Просто незнам за какво си плащаш осигуровки Sad Еми ако се касае за спешен случай това забавяне ще е доста фатално
Искам да се оплача,но на кой?

# 1
  • Мнения: 5 370
Карла,иде ми един леко груб отговор-на арменския поп-ма си е така.Иначе...тук неведнъж са публикувани адреси и телефони на "Частен случай"или "Господари на ефира".

# 2
  • Мнения: 3 042
Първият път като ми се наложи да викам - дойде линейката след 10 минути, беше нощно време.
За малкият ли нещо?
Вторият път - Съни като си цепна веждата, операторката ми каза за по-бързо да дойдем с такси до Окръжна. Това се отнася за Варна.

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
о-о-о аз ако изпиша случая със собствения му вуйчо и Бърза помощ, ама ставаше дума на живот и смърт, вуйчо ми си беше отишъл вече заради Бърза помощ, едвам, като казвам едвам, значи едвам го спасиха в Пирогов, сега живее Втори живот в най-истинския смисъл на думата, съвсем сериозно.........заради Бърза помощ Sign Exclamation , прото няма да повярвате за каква гавра става дума.....не искам да си спомням, ревала съм по телефона след като го намерих в Пирогов и като ми казаха, че е жив, никога кръвта не ми се беше смръзвала по този начин, никога.......
и сега ме побиха тръпки..........няма да ви казвам какво исках да направя с тези от "Бърза помощ".......няма такава емитикона просто.......

и на кого да се оплача? ами оплаках се, да, на Арменския поп.

# 4
  • Мнения: 6 315
Rolling Eyes Аз веднъж виках за мъж ми, който ме "изненада приятно" с мигренозна криза посред нощ, като ме събуди с викове, че умира. Дойдоха за 15 минути точно.

Много лошо! Дано не се случва често така да закъсняват, че ако е въпрос на живот и смърт.......... Cry  #Puppy dog

# 5
  • Мнения: 4 473
Sad  Sad  Sad
ЛИО,моя свекър нямаше късмета на вуйчо ти!!! Cry  Cry  Cry
Получи масиран инфаркт на улицата и почина в ръцете на мъжа ми!Ако въпросната ""Бърза помощ""( с двойни кавички),беше дошла на време,човекът можеше да има шанса да бъде спасен,колкото и минимален да беше той!
Нямам какво повече да кажа по темата! Cry  Cry  Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 2 100
Ами миналата седмица мъжът ми ги вика ,з ашото след 10 днервно зверско разтройство явно съм се обезводнила мнооого и към 12 вечерта започнах да губя съзнание и да немога да стана! Отговорът беше и да дойдем няма с какво да и помогнем да пие вода! Бременна в пети месец и обезводнена до такава степен можех да си пукна като нищо!
На сутринта ме заведе в Шейново където след 2 бнки можах изобщо да си кажа името!

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От друга страна обаче това ми напомня на репортажите, предимно на Господари на ефира, как никой не прави път на кола на Бърза помощ Twisted Evil  Twisted Evil  Sad

# 8
  • Мнения: 1 809
Цитат на: karla
Само не разбрах кое и е бързото на помоща
В 6ч сутринта викам бърза помощ,до 7ч няма такова нещо.В 7ч пак звъня тръгнала колата,но не ми казаха от къде обаче.В 8 ч пак звъня-пътува колата.В 8:30 звъня и казвам че поема ме към Пирогов и от там по всички медии-колата обикаляла и не може да ни намери блока просто да сме почакали всеки миг доктора бил у нас.

От къде я вика Бърза-та помощ?
Спомням си когато виках и аз въпросната помощ #Cussing out майка ми се превива от болки-смятахме, че е бъбречна криза, понеже имаше такива проблеми   Sad
Обадих се в 10:30...чаках 1 час, пак се обадих, а от там(3-та градска- оказа се че там ни е района) ми казаха, че нямало линейки и да сме отидели ние при тях.
Ама как да отида в 12ч. посред нощ, без кола, няма таксита #Cussing out  абе некъв ужас.Взех такси от улицата , а не искам да си спомням цялата процедура по "пренасянето' на майка ми от мен до таксито долу ooooh!
Както и да е, отиваме...а там- изненада линейките празни си паркирани пред входа на "спешното"  а  шофъорите и лекарките си пият кафенца и си лафят Imp , вместо да работят
Просто онемях #Shocked
Направих им скандал, като се опомних, но... Thinking  к'во си мислиш , няква хлапачка на 19 год. им викнала...голяма работа #2gunfire
Абе мани #Crazy

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: strelche
Sad  Sad  Sad
ЛИО,моя свекър нямаше късмета на вуйчо ти!!! Cry  Cry  Cry
Получи масиран инфаркт на улицата и почина в ръцете на мъжа ми!Ако въпросната ""Бърза помощ""( с двойни кавички),беше дошла на време,човекът можеше да има шанса да бъде спасен,колкото и минимален да беше той!
Нямам какво повече да кажа по темата! Cry  Cry  Cry


 Sad много съжалявам Sad

ето всички истории, които ще се изпишат тук са много, много показателни за омагьосания крьг, в който живеем.

отвратително просто. направо ме е гнус.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Скоро ми се наложи да звъня на Бърза помощ. Ставаше въпрос за над 40 градуса температура. Жената ме попита само на колко години е въпросният човек с температурата и след като и казах тя каза "Веднага ви свързвам с лекар!!!" Разказах му  набързо и на него, а той много подробно, разбрано и изобщо човешки ми обясни как да сваля температурата, какви хапчета, фервекси-мервекси, свещички а бе всичко. И даже звучеше загрижен... Свалихме температурата ама на другия ден пак се вдигна. Звъня пак само дето тоя път вдигна някаква патка, която започна да ме разпитва дали имал човека личен лекар. Казвам "Не е от София" а онази вика
"А от къде е?... Какво прави тук?... Къде му е личният лекар..... blahblah  #Shocked  и още една камара тъпи въпроси, при което и креснах, че ако не знае от висока температура може и да се мре така, че да не ме занимава с глупости, защото отиваме в поликниниката  Hands Fist  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт