Изключвате ли мобилния си?

  • 4 184
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Не го нося просто, почти никога не е в мен.  Blush

Ми той тогава е стационарен твоят  smile3534

# 31
  • Мнения: 1 432
Изключвам го ,но когато имам  при4ина и не искам да ме безпокоят  Crazy

# 32
  • Мнения: 1 546
Спирам му звъненето, когато съм на часове или в кино или театър.Но май наистина никога не го спирам.

# 33
  • Мнения: 2 891
Не го изключвам, на го зарязвам на най-необичайни места  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 309
Не го изключвам Naughty
Винаги е в работно време Mr. Green сутрин от 9 до 21 вечерта...през останалото време е на silent!

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421
Shocked Вергилийо, ти знаеш ли що е то "Мобилен телефон"?  Joy И от къде произлиза името му?

Трябва да Ви събера с моят мъж, та на воля да коментирате значението и ползата от мобилните телефони. Grinning
 Постоянно обяснява на майка ми, че това е мобилен телефон, защото трябва да е постоянно при притежателят си. ooooh!. Тя никога не помни в коя стая го е оставила и връзката с нея става по -следният начин - звъня на стационарният и казвам - мамо отиди си вдигни мобилният ooooh!

# 36
  • Мнения: 1 866
Не го изключвам, освен на места, където има молба да се изключи. Но пък редовно му пада батерията или го забравям някъде.

# 37
  • Мнения: 17 546
Не го изключвам. Нощем го оставам на тих режим, без звук.

# 38
  • Мнения: 3 042
Не изключвам мобилният изобщо, но много често, предимно през деня, когато съм си в къщи забравям да го извадя от чантата или пък го забутвам някъде и просто не го чувам. Embarassed
Доста критики съм отнесла от мъжО по този повод. Много често като ми звънне му вдигам след сума времи, а се случва и изобщо да не съм чула, че ми звъни телефона. Crazy

# 39
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Като се замисля май  никога не го изключвам,
намествам го на режим без звук и готово

# 40
  • Мнения: 3 423
Не обичам да съм зависима от телефоните си.
Дори и да не са изключени, ги захвърлям надалече.
Особено когато съм си вкъщи.

# 41
  • Мнения: 1 157
Никога не го изключвам  правя го на вибрация само когато ходя на места където се изисква

# 42
  • Мнения: 3 569
На мен пък ми е забранено да си го изключвам....

# 43
  • Мнения: 4 473
Не го изключвам, с изкл. на местата, където се налага. В къщи обаче редовно не го вдигам, защото не го чувам Tired

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
като се върна у дома, хич не ги знам къде са... някъде по джобове, по закачалки, по коридори и тъй....
Като им падне батерията, се изключват  - няма драми от това.

Общи условия

Активация на акаунт