Клюкина

  • 8 521
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
И аз преди малко това четох - нещо не ми се връзва - прави се на голяма родолюбка та чак дойде специално в БГ да роди, а сега пък и Хасан му добави в името и щяла да си ходи в Испания пак. Ами що не поседи тука малко да види лесно ли се отглежда дете в БГ-то, пък да пробва да го запише на ясла, на градина, в първи клас... Joy
Напълно споделям това ,тя и тук се ожени,пък после бързо избяга.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, ако не бяхте казали, че е заради краля на Мароко, аз щях да реша, че това "Хасан" е заради коалиционния партньор на дЕдото Joy Joy

Ама тогава можеше, вместо Хасан да е Ахмед...или....още по-добре Сокол Joy Joy

Муньос се връзва със сите предложения

# 17
  • Мнения: 2 891
Просто няма думи...

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Е, голямо нещо станало. Сякаш в детските градини и сега не е пълно със странни имена - Касандра, Дейвид, колко родители махат окончанията -ов или -ова от презимето и фамилията на отрочетата, щото така е модерно...
Симеон-Хасан... ми ще се свикне и на това, какво толкова.

Аз имах друга впредвид - нали много милеела за България - що не остане тука ми бърза да си ходи. Нека види какви каваци правим БГ мамите та да можем да си запишем децата било то в ясла или училище. И голяма работа че родила. Хиляди българки раждат страхотни бебета всеки ден и са също толкова достойни мами.  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 405
Симеон-Хасан Китин Муньос

Дали ще му добавят и Сакскобурготски newsm78 (с едно или с две "г" се пише?)

# 20
  • Мнения: 505
Тръпки ме побиха чак, от Симеон ІІІ на Симеон Хасан, по - добре само Хасан да го бяха кръстили.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Симеон-Хасан Китин Муньос

Дали ще му добавят и Сакскобурготски newsm78 (с едно или с две "г" се пише?)
ooooh!

# 22
  • Мнения: 6 167
просто всичко, което фамилията Муньос предлагат на публиката е изключително смешно.
да е много здрав и щастлив симеон-хасан муньос и все така да ни забавляват от това семейство!

# 23
  • Мнения: 10 758
Е за тва име съм си мечтала от малка.Следващото ми дете(ако е момче) ще се казва така Crazy

# 24
  • Мнения: 3 405
Милен Цветков коментира

# 25
  • Мнения: 6 167
какво коментира, че тук не мога да гледам)))

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Как срича Княгинята българска ...  Embarassed Срам!

какво коментира, че тук не мога да гледам)))

Коментира че като не знаят български не е нужно толкова напъни, да си говорят на език който им се отдава.

# 27
  • Мнения: 7 091
Как срича Княгинята българска ...  Embarassed Срам!

какво коментира, че тук не мога да гледам)))

Коментира че като не знаят български не е нужно толкова напъни, да си говорят на език който им се отдава.

АБе не знам за сричането, ама се чудя Симеон I ако можеше да види потомъка на своя род какво ли би казал.  newsm78 Laughing

# 28
  • Мнения: 4 916

АБе не знам за сричането, ама се чудя Симеон I ако можеше да види потомъка на своя род какво ли би казал.  newsm78 Laughing

Това всъщност не е неговия род

# 29
  • Мнения: 139
Симеон Велики (І), няма нищо общо със Симеон ІІ или Симеон ІІІ, освен името разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт