Задъхване при кърмене?

  • 507
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами притеснена съм  от 1-2 седмици сина ми като го кърмя даже имаше случай и след кърмене издава звук като чели не може да си поеме въздух и се задъхва говорих с педито и тя го прегледа и каза ,че това било от това , че не му е зряла дихателната и нервната система още и се храни лакомо той наистина последния месец започна за 10-15 мин да си изцоква млякото от гърдата , а приди сучеше по 30-40 мин.,но въпреки това се притеснявам струва ми се ненормално и ви моля да споделите дали вашите бебчета са правили така  Praynig

# 1
  • Мнения: 348
И при нас беше така, но преди, имах чувството, че забравя да диша и изведнъж си поема въздух. Аз си мисля, че е от бързина и лакомия  Crazy

# 2
  • Мнения: 1 341
И при нас беше така, но преди, имах чувството, че забравя да диша и изведнъж си поема въздух. Аз си мисля, че е от бързина и лакомия  Crazy
И аз мисля така.Ние все още сме в такъв период.

# 3
  • Мнения: 753
И ние сме така- лакомо суче и аз все го пипам за коремчето да чувствам, че дишка...
Не се притеснявай - само го вдигай да се уригва като усетиш, че е глътнало въздух /освен ,ако не е заспало вече на гърдата/ - аз така правя дори и сега от време на време - почти на 6 месеца сме!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 162
На мен не ми се е случвало. Благодаря ти, че сподели- да знам, че има и такива случаи. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 622
И ние бяхме така , само че само на едната гърда. Предполагам, че тя пуска по много в началото, а той много бърза и суче лакомо  Laughing Сега вече всичко е наред- станал е по-търпелив, а и вече сме големи  newsm08

# 6
  • Мнения: 394
чиста лакомия. и Нина беше така до скоро - наяждаше се за от 3 до 7 минути и направо забравяше да диша после също издаваше такъв звук.

# 7
  • Мнения: 1 559
А изглежда ли ти да му е запушено нослето?

Моят дребос е със запушен нос в момента (пусто зъбоникнене Twisted Evil) и както суче, пуска гърдата и диша през устата като кученце (бързи и недълбоки вдишвания, сякаш не му стига въздухът и се задъхва)...и после пак захапва. Това се повтаря доста пъти по време на едно кърмене. Виж дали при вас ситуацията не е подобна.

# 8
  • Мнения: 336
О, да. И задавяне. Обикновено в началото и ако не е сънлива. И се дърпа, кашля яко, с мъка поема въздух и отново се нахвърля.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 393
О, да. И задавяне. Обикновено в началото и ако не е сънлива. И се дърпа, кашля яко, с мъка поема въздух и отново се нахвърля.  Mr. Green
При нас се получава същото! Peace

Гърдите ми пускат много струйки в началото. Опитвала съм да ги преброя  Mr. Green , когато съм се цедила с помпата и бяха цели 8. Shocked Детето просто не може да смогне да преглъща, а и понеже е гладно, та се получава кофти микс.  Crazy
Така че не се притеснявай, не е нещо нетипично за бебоците! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 174
О, да. И задавяне. Обикновено в началото и ако не е сънлива. И се дърпа, кашля яко, с мъка поема въздух и отново се нахвърля.  Mr. Green

 Laughing Така е и при нас!Сякаш се намира на състезание!
А погледът...погледът й е като на животинче свиреп!

# 11
  • Мнения: 888
И ние така! Sad Суче за 5 минути сякаш някой я гони и това е!Шашкам се!Току се задави и се вдигаме, за да си поемем въздух...

Общи условия

Активация на акаунт