Мили татковци и мами да ви питам аз ли не " сьм добре"

  • 4 517
  • 60
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 593
Може да ви отегча ама незнам кой друг освен вас може да ми помогне и даде сьвет. След 5дни ми е термина карам лека бременност и винаги сьм си мислила че това оправдава поведението на половинката ми. За 9 мес. нито ведньж не е ходил до магазина че нещо ми се яде пьк да напазарува да не говорим мькна си сама торбите.Бях в третия месец като напуснах работа не взимах никакви пари и той предложи да си остана вкьщи осигурява ме неговата фирма. Сега постоянно ми натяква колко пари ми дава пьк те все пак не са за мен а за храната и домакинството .Нищо не пипа вкьщи защото той по цял ден работи и е изморен забравих да напиша че фирмата е негова.Не се сеща за нищо мькна си големия леген с пране трябва да го прескоча едва ли не ама няма да стане да ми помогне.Неговите вьзгледи са че щом дава парите не е необходимо нищо друго да прави.Има си хоби да играе шах никога не сам го спирала не сьм се заяждала не сьм дьржала сметка кога се прибира ето вижте колко е часа.Мислех че ако не го закачам за нищо сам ще се сети за всичко.То кво да молиш за нещо не е ли видимо че имам нужда от помощ.Като се роди детето направо си представям какво още ме чака щом отсега казва че ще спи в хола.Кажете прав ли е че щом ходи на работа а аз не всичко е мое задьлжение.И кажете какви доводи да използвам да обясня че не е така нали това дете е и негово пьк и заедно сме го планирали и правили.

# 1
  • Мнения: 17 546
Не си добре защото си в това положение, не по друга причина! "Браво" на поредния лигльо-паралия който си мисли, че трябва някой да му се кланя до земята щото носел пари! Направи нещо, ако можеш, преди да е станало късно (ако вече не е...) защото като ти висне като пешкир в къщи, а ти се скапеш от търчане по домакинството и детенце (живо и здраво да дойде!) ще ти е не тъжно, а направо не знам! Обясни му, че не живее в 19 век и че отговорностите за дете и дом се делят по равно. Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 593
Благодаря Кристьл ма то пьк един паралия се не стигат парите дето сам ги харчила ми да кажа аз за цялата бременност сам с 1 панталон 1 гащеризон и няколко блузи ма на мен ми се казва че живея като принцеса.

# 3
  • Мнения: 364
Малееее, този твой съпруг има късмет, че не се е паднал на мен!!! #Cussing out
Значи човекът е решил да икономиса от домашна прислужница! Но ти как понасяш подобно положение?! А когато се роди бебо как ще я караш?! Ще се превърнеш в сянка, ще трепериш от нерви и от умора. Накрая за капак ще трябва да сервираш на негово величество, защото така е редно и защото мама така го е научила?!
Я седнете да си поговорите, разпределете си задълженията. Ти не можеш да огряваш навсякъде. Не зная какво друго да те посъветвам. Вземи драстични мерки - може и да се промени. За жалост трудно се променят такива хора, да не кажа изобщо, но опитай, все пак ти е съпруг!  Praynig
А това натякване за парите изобщо няма да го коментирам. Честно ти казвам, ако бях на твое място, щеше да му се стесни света! Всичко изтърпявам, но да ме унижават.....никога!

Успех миличка! Praynig Трудна битка ти предстои! Да е живо и здраво детенцето, което чакаш! Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 593
Благодаря но за сьжеление не виждам изход с новородено дете на кьде и как и като си говорим кво да му кажа ще ме постави пред свьршен факт ако ми изнася изнася ако не проблема си е мой CryА да кажа и аз не сьм от кротките ама си искам семейството ако се конфронтирам с него нищо няма да постигна.

# 5
  • Мнения: 364
А така ли смяташ да я караш цял живот? Тъжно Sad После, да е живо и здраво детенцето, но когато поотрасне и започне да разбира - тогава какво ще правиш. Или мислиш, че то няма да вижда какво става. Ако искаш детето ти да те уважава, първо ти самата трябва да го направиш! Тежки думи казвам, но още по-тежко е това, което ти изживяваш! Искаш си семейството - кое семейство, дали съпруга ти присъства в него или ти си само жената, която ще му роди дете - средство за възпроизводство. Ако нищо не се промени / няма такива изгледи май/, намери начин да си стъпиш на краката и да се отделиш от човека, който ти срива самочувствието и самоуважението. Един обичащ съпругата си мъж никога няма да каже или направи нещата, които твоят прави и казва!!! Трябва да започнеш отначало! Няма да си първата, нито последната!!! Ще се справиш! Има толкова прекрасни  мъже на света, които биха били  добри бащи и съпрузи, твоят не е от тях и колкото по-рано се осъзнаеш, толкова по-добре за теб и за детето ти!
 Hug Hug Hug

# 6
  • France
  • Мнения: 726
Шокирана съм!Има ли кой да ти помага?Ако ще раждаш с операция задължително ще ти трябво човек.Дори след нормално раждане помощта е нужна.
Моят мъж работеше и помагаше,спахме през нощ при детето,редувайки се
Щом отсега е такъв нагъл егоист,какво ли те чака по-нататък?
Задължително говори с него преди термина,поделете си отговорностите.
Защо не му покажеш мненията от форума,да види какво мислят жените за такива като него?
Леко раждане ти желая.И знай,че природата ни е надарила със способността да сме силни,в името на децататси!

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Познавам и други такива мъже... Rolling Eyes
Виж, опитай се да поговориш спокойно с него - кажи му нещата, без да го обвиняваш и упрекваш. Иначе той ще вземе отбранителна позиция и няма да стигнете до никъде, най-много да се изпокарате.

# 8
  • Мнения: 1 517
Я го прати при моя, той като мъж да му обясни някои неща...
Имахме такива познати. Двете с другото момиче бяхме бременни с вторите си деца. Една вечер ни идват на гости по покана на моя мъж. Аз карах ужасна бременност, все с болки...абе трябваше много да се пазя. Та - идват гостите, аз съм се простряла като царица, а моя шета, маса слага...всичко. И момичето вика: "Еееех, блазе ти, на тебе даже ти и шетат, а аз и по някой шамар изяждам"  Shocked А тя е много свястна. Докривя ми зарасди нея и гледайки нейния, изсъсках: "Щом мъжа ми иска да му родя здраво бебе, а и аз да съм здрава, за да се грижа добре за 2 деца, той също трябва да се грижи за мен!!!"

# 9
  • София
  • Мнения: 6 924
Стефани,личи си,че си търпелив и благ човек.Точно на такива като теб ще се заляпят такива лекета/шъ мъ прощаваш/ като половинката ти. За съжаление се срещат такива мъже и аз познавам един-двама,но са мааалко по-леки случаи.Може би хванат в зародиш,проблема нямаше да достигне до такова ниво.В смисъл-хващаш го мъж ти,буташ го насила дори след като не се сеща,не пипаш нищо което не можеш,не искаш или не трябва да правиш.Как така ще носиш тежки легени,а пък човека ще си гледа тв примерно??? Дано се нормализират нещата след като се роди бебчо  Praynig.Желая ти здраво бебче и много късмет  Hug!

# 10
  • Мнения: 236
 твоя мъж добре ли е?след като той ти е предложил да не работиш,защо ти натяква колко пари ти давал бил? #Crazyосвен това ти тези пари ги харчиш за храна и домашни потреби?ами дрехи за теб,ами козметика,има късмет че е попаднал на добра жена,че ако беше някоя мутреска щеше да вика само-''дай за козметик,за дрешки,за кафенца,за обувчици,за еди кво си...''много ме фаща на яд на такива.Другия път като ти даде парички отиди си купи някоя дреха по-добре,до колкото разбрах имаш нужда/егати нямам думи ,просто./не искам да те плаша,но като се роди бебо ако така ти натяква ужас  ooooh! а те разходите те първа ще нарастват.

# 11
  • Мнения: 231
Не искам да съм лошата,но от прочетеното до тук...Бягаи,уплаши го сега докато не се е родило детенце.Нека те у познае и от към лошата светлина,за която съм сигурна,че имаш.Обясни му простичко,че ти не си предмет или забавление за него...блъсни по масата разделете се-само така можеш да разбереш дали ТОЙ те обича и сама да прецениш дали те заслужава.След време появи ли се детето става още по сложно,ще се притесняваш за мъничето,а на него няма да му пука,защото ще знае,че ти си вече негова.

# 12
  • Мнения: 505
Малееее, този твой съпруг има късмет, че не се е паднал на мен!!! #Cussing out newsm10

# 13
  • Мнения: 17 546
Стефани, жал ми е, момиче, за теб! Направи нещо да го сложиш в релси този самовлюбен и самозабравил се твой мъж, че ми изглеждаш свястна, все ще има да те мисля понякога... и да се чудя как ли сте с детенце, нищо че едва ли ще те видя някога!  Hug

# 14
  • Мнения: 3 569
Стеф, може да прозвучи цинично, за което се извинявам превдварително, но хората са го казали най-добре - на каквото си постелеш, на това ще лежиш. Ако чакаш сам да се сети да ти помага - забрави. Така сме устроени явно мъжете. Трябва да ни се казва.

# 15
 #2gunfire Криворазбран мачизъм?  Thinking

# 16
Spored men,ako tropnew na masata niwto niama da postignew.Davai s pamu4eto,ama nastoiatelno.Opla4i se newto pred nego,ne go karai mujkata.toi zawto da ti pomaga kato ti mojew vsi4ko sami4ka?!Poglezi se newto,pogovori si s nego po temata spokoino.Hem toi muj,hem ti princesa!Govori mu v prav tekst,no s mnogo mek ton i nejno po jenski.Tova e moia suvet.Preceni.Uspeh!!!

Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 04:17 от Анакондьо

# 17
  • Мнения: 1 612
Много гадна ситуация.
Поговори с него. Обясни му как се чувстваш и, че трябва да ти помага.
Аз моят мъж го свиквам да ми помага още от първия ден след сватбата.
Трябва търпение и да му напомняш.

# 18
  • Мнения: 7 723
Проблема няма да се реши с говорене. Човека явно си е такъв- това е неговото възпитание, мама така го е научила  Rolling Eyes
 

# 19
  • Мнения: 87
...деца и борчове най-лесно се правят...
де спа кът го избира тоз истински мъж ...
Какъв мъж!!! Какъв мъжкар!!! Какъв мъжествено мъжественярски мъжкар е само!!!

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 18:53 от тонколона басова

# 20
  • Мнения: 1 568
Малееее, този твой съпруг има късмет, че не се е паднал на мен!!! #Cussing out newsm10


 Rage

# 21
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Така е научен, така е възпитан явно. Tired
Какво повече мога да кажа. Поговорете по въпроса.

# 22
  • Мнения: 302
Здравейте,

Мале-е-е-е-е!   Sick Прати ми твоя мъж, Stefani83 да си поговоря малко с него.  #Cussing out Грозна картинка, много грозна. Остава и някой шамар да ти отлепи само. Жал ми е за теб, миличка.  Sad

Нямаш ли познато семейство, където мъжът да е МЪЖ! Да поговори и повлияе на твоя, поне малко.

Поговори с мъжа си твърдо и неотстъпчиво, но НЕ ГРУБО, НЕ СЪС СКАНДАЛ. Изплюй камъка, не го дръж повече в себе си! Ще смачка и теб, и детето ти! По-добре сама, отколкото с мъж като твоя!

Стискам ти палци! Бъди силна! За себе си и за детето си!  Praynig     
 
 
 

# 23
  • Мнения: 183
за съжаление не мисля че на тези години човек може да се промени така радикално  #2gunfireтой щом сега не те носи на ръце ,то кога  newsm78знаеш ли има една приказка "човек идва на този свят сам ,а не хванът за ръчичка с някого",демек не погубвай живота си и този на още нероденото си дете за някой който не би го оценил!бъди силна и постави ребром въпроса или ще те цени и няма да те има за даденост или....дано е здравомислещ и се отрезви своевременно

# 24
за съжаление при нас става все по-зле (родих преди 1г)
спеше си в хола и въобще не се сещаше, че той има своя уикенд, а аз съм на режим 24/7
аз отивам да чета (засега само) в родители отглеждащи сами...

# 25
  • Мнения: 447
Ти не си добре! Досега е трябвало ясно да му кажеш какво се очаква от него. И моя мъж, ако си дигам сама кофата с прането, няма да ми я занесе до простора. Жената трябва да каже аз ще правя това, ти другото.
Пресен пример от събота:
- Ще измиеш ли чиниите?
-Нали минах с прахосмукачка!!!!
- Ми и аз няма да ги мия, нали пуснах пералня и прострях.....
 Иначе хората са казали, че не е луд този дето яде баницата, а този дето му я дава!
Леко и безпроблемно раждане и здраво детенце ти желая!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 593
Благодаря на всичкиПоне разбрах че не сьм драматизирала за това че сьм бременна. От вчера имаме напредьк пуснахме прахосмукачка ама май само щото до 6:00ч. сутринта играхме карти.

# 27
  • Мнения: 560
Заминала работа.Ето защо съм против браковете преди 30.Защото сега и аз изкарвам колкото и той и също мога да тропам по масата и да нареждам.Освен това един мъж трябва да се научи на някои неща от самото начало.
В момента съм в ранна бременност и яко драйфам.Вече 2 нощи будя Василчо в 4 сутринта просто от солидарност към мен да будува,когато не мога да заспя,че ми е лошо.Нямам никакво намерение да се превръщам в домашна прислужница на никого.Ако не работя и не изкарвам пари е защото нося и ще родя неговото дете.Ако иска той да стои и да го гледа,пък аз ще работя-нямам против.
Оффф,има мъже,които ми иде да ги халосам с нещо по главата. fight

# 28
  • Мнения: 3 500
Ти като си го вземала къде си гледала?  Thinking /Шегувам се, не ми се ядосвай/.Ама си е така от една страна.Какво ги глезите тия мъже и какво ги жалите на думи. Аз ако съм твърдо ще му заявя /например за легена/: "Ако не носиш легена и не простираш прането, няма да пера." Няма да пипна вкъщи, ако моя не ми помага, камо ли ако съм бременна. Я ги стегнете малко. Ами като дойде бебето, ще си претоварена, няма да стане по-леко. Стягай го и бъди много твърда. И не го жали на думи.

# 29
  • Мнения: 747
Ехе, вече може ли да честитим бебчето? Искаме си добрата новина преди всичко! От сърце ти пожелавам да е живо и здраво, и щастливо да расте!
А за онова нещо- кажи кога ти е рождения ден, ще ти подаря камшик и кутия ботини- вършат добра работа за дресировка Mr. Green
И имай предвид, че понякога се случват неща като следродилна депресия, при това ситуацията може да ти се види още по-тежка, но ще изгрее слънцето, да знаеш! Hug Hug Hug

# 30
  • Мнения: 620
Първо ако има радост при теб stefani83 - Едно голямо ЧЕСТИТО Heart Eyesот мен!Желая и на двама ви с бебчето най-вече здраве и късмет!

Малко късно се включвам,но да те успокоя и аз-не само твоя мъж е такъв.На мен също ми се отговаряше "Аз ходя на работа!" и трябваше да подразбирам,че с това задълженията му се изчерпват,ако може да не го ангажирам с нищо друго.Нямам ясен
спомен дали беше преди или след като родих,ама то и няма значение.Важното е ,че този тип разсъждения е валиден за много мъже. Confused
Съвет как да подходиш не мога да ти дам... и аз съм от тези дето смятат,че за очевидните неща не е необходимо подсещане Sunglasses Wink

Успех ти желая,дано се оправят нещата....и бъди твърда Peace

# 31
  • Мнения: 753
Има страхотни мъже - те стават страхотни татковци.....трудно се намират, всичко е съдба, или всичко зависи от нас, но като знам как на двата пъти бях заблудена, трудно е ....

Има и мъже прасета - те остават големи прасета, съжалявам че в такъв момент си го разбрала, а не по рано..

не си луда....много си добре.... ако имаш друга алтернатива, бягай, той не заслужава и секунда твоето присъствие, а даже и детенце...

Успех, а за такива прасета - аз съм женския вариант на куче

# 32
  • Мнения: 448
Първо-ако вече си родила-ЧЕСТИТО!Да ти е живо и здраво детенце!  bouquet
За голямо съжаление съществуват и такива мъже.Ако още не си говорила с него,моля те ,направи го скоро.Много се съмнявам да го промениш,защото е въпрос на възпитание,но поне малък напредък можеш да постигнеш.Прецени за себе си струва ли си жертвата,защото за мен ти правиш жертва като си с него.Успех!

# 33
  • Мнения: 364
Явно момичето няма нет у дома! Надявам се, че е родила безпроблемно и всичко с бебо е наред!  Praynig
Дано се справи със ситуацията, че е много объркана милата! Praynig
  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 168
Уж нямаше да пиша, ама не устисках. Моят мъж също така разправяше в началото - щял да спи в хола, защото ходел на работа и имал нужда от почивка, а на мен това ми била работата - да гледам детето. Ами говорих, обяснявах...все неговата си знаеше - почивка, та почивка. ОБАЧЕ! Роди се детето и нещо не му се спеше в хола! Викаше, че иска да си е при нас и така. Бременността ми също като на авторката на темата беше лека и той май много, много не разбираше какво става, че може да ми е трудно в някой моменти и т.н. И наистина не ми е било тежко или некомфортно нещо, но аз си казах, че ако през бременността си не се поглезя...кога тогава. И си го карах в прав текст да прави това и онова. Като не се сеща сам мъжа ти кажи му нещо от сорта на " Айде да простреш, че нещо ми прищипа еди кой си нерв и ме боли кръста ужасно" или "Отпаднало ми е нещо, това нашето бебе направо ми изпива силите докрай". Пък ти си се чувствай добре, не допускай да се превръщаш в слугиня понеже ти е безпроблемна бременността! Ами той нали затова ти е мъж, нали татко ще става, като е решил да е семеен трябва да си поеме задълженията и да се грижи за вас. Дано му дойде акъла в главата като се роди детенцето. Дано се умили като го види и проговори в него бащинският дълг!!! Аз още като се върнах от родилния дом усетих страхотна промяна в мъжа си. Не ми даваше да ставам даже. Като види, че се надигам и ме питаше къде тръгвам, ако не било до тоалетната да ми донесе каквото трябва.
Искрено се надявам да има промяна и при вас! Леко раждане ти желая и дано се оправят нещата!   bouquet

# 35
  • Мнения: 966
лоша работа дано се оправят нещата и да разбере че трябва да помага и да уважава жена си.Аз нямам проблеми с моя той сам се сеща,а когато забравя го подсещам.Това че той носи парите няма значение вие сте семейство и са общи.Ние пазаруваме заедно в почивните дни с колата.Така всеки казва какво му се яде и никой не мъкне чанти.Бебето също е с нас Grinning
Успех и не забравяй да го подсещаш за задълженията или просто забрави да пуснеш пералнята някой път или да сготвиш Wink

# 36
  • Мнения: 1 353
 Не знам какво да те посъветвам, защото не бих търпяла подобно поведение, особено ако ми тежи. Аз бях със сравнително нормална бременност само в края имах малко болки. Стоях си вкъщи през цялото време. Не съм пазарувала защото Краси ми се караше като нося тежко. Дори и кола от 2л. не даваше да вдигна, но постигнахме консенсус.
 Трябва да поговориш с мъжа си защото ако не го направиш на време по нататък ще е късно и промените няма да ти харесат

# 37
  • Мнения: 1 465
Стефани, ама какъв е този мъж? От къде го намери? Какво му хареса?
Ами не знам как да ти помогнем - освен да направим тук една анкета кой съпруг какво върши вкъщи(ама обективна да е Naughty) и да му покажеш резултата. Та да си избере поне някоя друга дейност, с което да ти помага вкъщи. Защото и другите мъже работят и сигурно се прибират уморени, но помагат и на половинките си.
 И никакво мълчание. На него така му харесва и му изнася. Предлагай му от време на време да ти помогне с нещо - учтиво, с нормален тон, но никога не мълчи ако имаш нужда от помощ.

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 18:24 от Pollia

# 38
  • Мнения: 31
i moj maz e takav,ne pipa ni6to v ka6ti.spomnjm si kogato blezna4etata se sabuzdaxa ve4er se 4udex kakvo da pravj ,kak da gi naxranj.toi samo kazva 4e rabotel i trjbvalo da si po4iva.takav si ostana ne mi e xubavo ,no takav sam go izbrala.mai xorata trjbva da pozevejt zaedno pone godina i posle da se zenjt.e  kolkoto i da prekazvame ne6tata ne se promenjt.dano da po4na rabota ,da go ostavj da gi pogleda 4e da vide kakvo e.vse mi razpravj ,kakvo se oplakva6 po zjl den stoi6 i pak si nedovolna.zabrVEX DA VI KAZA 4E ZIVEEM V 4UZBINA I NJMAM POMO6 OT NIKOI,NO SE SVIKVA.



Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 01:16 от Ekcnpec

# 39
  • Мнения: 455
Незная дали може да ти помогне който и да било съвет в този момент............ Трябва сама да намериш правилното решение на проблема си. Мога само да ти препоръчам да опиташ да поговориш с него, поне, що се отнася до родителските му задължения в бъдеще. Опитай се да му обясниш, че това дете не си си го донесла в зестра или не ти се е паднало в наследство от някъде. Другите неща едва ли ще промениш с каквито и да било разговори, действия или бездействия. Тя майка му, навремето, като не го е научила - ти ли ще го научиш какво да прави у дома! #2gunfire
Успех!  bouquet

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ако си знаеш приоритетите тропаш с крак и това е положението. Ако пък нямаш такива, навярно си с него заради кинтите.

# 41
Това е кошмар!!!!!Не го допускай после ще страда и детето!!!!! Praynig baby_neutral

# 42
  • Мнения: 2 821
И като се роди детето? Аз най-трудно свикнах с това, че когато ми потрябва нещо немога да отскоча до магазина да си го набавя. Мъжът е подкрепа в такъв момент...пазаренето е най-малкото, което трябва да прави за теб.

# 43
  • Мнения: 4 451
Още от сега си го подготви изобщо да не си създава илюзията, че като се роди бебчо, щял да спи в хола. Това дете ти да не би да си си го донесла от вас? То е и негово, така, че работи, не работи, ще трябва да помага. А твоето не е ли работа? Ти да не би да си "клатиш" краката по цял ден? Ами като се роди бебо, ще си толкова изтощена, че определено ще имаш нужда от помощ. Кой ще ти помогне, ако не той? И изобщо как ще разбере, че е станал баща, ако не смени поне един памперс?

# 44
  • Мнения: 711
Направо не ти завиждам. Аз съм в 5ти месец бременна. Спрях да ходя на рабора щом разрах, че съм бременна тъй като карах тежка бременност в началото. Мъжът ми не е спрял да ми помага. Дори се чуствах кофти понеже аз по цял ден лежа, а той  като си дойде от работа ходи на пазар, дори се е случвало да сготви когато ми е било много зле и т.н. Надявам се като се роди бебока да продължава да е така, защото знам, че наистина без него няма да се оправя. Ако бях на твое място аз нямаше да си мълча въобще. Успех!

# 45
  • Мнения: 1 680
Магарето го товарят докато може да носи.
Я възроптай. Както се научи сега така ще е цял живот. Помисли си добре какво искаш.

# 46
  • Мнения: 220
Мъжът е подкрепа в такъв момент...пазаренето е най-малкото, което трябва да прави за теб.
"Аааа НЕ.Тука нещо не ми изнася.
Що аз да ходя на пазар,пък и да забърквам завързани манджи сигурно трябва А ?
Я по добре ми остави детето да си го гушкам,преобувам,храня
и приспивам и се оправяй със тия "женските" екстри
(не че няма да се справя ама да поскиташ и ти малко на въздух де),
и да сложиш магданоз и копър в манджата Ей" Sunglasses

# 47
  • Мнения: 245
еи я се стегни и му стъпи здраво на врата че после като дойде бебока ако е така бая зор ще видиш,аз вече 7 години си сърбам попарата щото ей тка в началото си търпях.И знаеш ли какво става после , после след години си едно кълбо от нерви и когато детето ти ще има нужда от тебе ти ще си толкова лабилна
Направо ме е яд като чуя такъв случай, давай поправимо е докато е време

# 48
  • Мнения: 490
Ейййййй, момичето сигурно вече е родило и се чуди как да се оправя с детето, вие още съвети давате за "паралията"...
Да и е живо и здраво детенцето, пък тя ще е вече мотивирана и ще се справи  Naughty

# 49
  • София
  • Мнения: 593
Да се похваля имам си принцеса Алекса   роди се на 27,03 в 6,00ч. тежи 3,350кг. и е 49см. И още нещо много благодаря на всички да видите баща й "гинко прожинко" Mr. Green само да измрьнка Joy

# 50
  • Мнения: 845
Честито миличка! Да ти е живо и здраво детенцето и скоро всичко около  теб да се подреди, по най-благоприятния начин. Поговори си с него и го дръж на тръни постоянно. Вече си майка и знаеш колко е тежко понякога, но и  толкова сладко да гушнеш частица от теб. В началото е тудничко, но като влезеш в ритъм ще се подреди. Пожелавам ти да е послушна принцесата и много да те радва! Честито още един път!

# 51
Да се похваля имам си принцеса Алекса   роди се на 27,03 в 6,00ч. тежи 3,350кг. и е 49см. И още нещо много благодаря на всички да видите баща й "гинко прожинко" Mr. Green само да измрьнка Joy
Браво миличка,честито бебче!Дано сте много щастливи! newsm51  love001 1stroller

# 52
  • Мнения: 990
Честито и от мен! Желая ви много щастие и късмет   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 7 097
Да се похваля имам си принцеса Алекса   роди се на 27,03 в 6,00ч. тежи 3,350кг. и е 49см. И още нещо много благодаря на всички да видите баща й "гинко прожинко" Mr. Green само да измрьнка Joy

Честито!
Да ти е жива и здрава!


# 54
  • Мнения: 261
Да се похваля имам си принцеса Алекса   роди се на 27,03 в 6,00ч. тежи 3,350кг. и е 49см. И още нещо много благодаря на всички да видите баща й "гинко прожинко" Mr. Green само да измрьнка Joy
Бравооооо smile3501ЧЕСТИТО!ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА!
И БРАВО НА ГИНКО ПРУЖИНКО!Само така!А ти го юркай,да не се отпуска.Приемай всякаква помощ.Не му давай  минутка почивка  PartyТой  е ТАТКО ,а не само СПОНСОР!И трябва да проумее тази разлика HugА Алекса като поотрасне, ще го оправи сама-бащите умират за женското си!Ще му виси все на врата и той ще се пука от кеф!
Много щастие и любов ви желая  bouquet

# 55
  • Мнения: 620
ЧЕСТИТА РАДОСТ,STEFANI83 !
Много да те радва и да се гордееш с малката кукла...и възможно по-малко ядове да имаш,щото без тях не може Laughing
Дано от сега нататък да имаш само красиви и щастливи мигове,без повече тревоги от сорта на тези,които те накараха да потърсиш съвет от нас Peace  bouquet
Бъдете здравички и успех Laughing

# 56
  • Мнения: 447
ЧЕСТИТА РАДОСТ,STEFANI83 !

# 57
  • Мнения: 168
Честито и от мен! Да ти е жива и здрава принцесата и да ви донесе много положителни емоции и промени! Браво и на мъжа ти, аз ти писах още преди, че има и такъв вариант за промяна и слава Богу се оказах права! Дано нещата се  задържат така и в бъдеще! Обичайте се много и бъдете едно пълноценно, щастливо семейство!!! newsm30 smile3504

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравей мило момиче,
моя отговор няма да се различава много, но моя приятелка имаше такъв мъж. Ще ти кажа тя какво направи. Първо говори спокойно, че и е тежко да се справя сама и е неприятно натякването за пари. Нище не се получи. После се караха на тази тема. Накрая като и писна му каза щом няма да помагаш вземи ми жена. И на това не се съгласяваше. Обаче тя е инат. Легна и две седмици нищо не пипна в тях, нито чистеше, нито готвеше, нито му переше дрехите. И той изми чиниите, научи се да пуска пералнята и да простира и след седмица се обади на една жена, която 3 пъти седмично да идва и да им поддържа къщата. Та така си реши проблема моята приятелка. Пробвай както ти решиш сама, но не трябва да се примиряваш. Това, че той работи и получава пари, не означава че някой му е длъжен. Моя мъж много ми помага, но въпреки това пак трябва да го подсещам.
Успер мило момиче, пожелавам ти здраво и весело бебе и проблемите ти да изчезнат.

# 59
  • Мнения: 367
честито майче  bouquet да сте живи и здрави.само така Peaceдетенце ще го оправи Joy

# 60
  • Мнения: 814
Да ви е честита малката принцеса   bouquet !

 Да ви е жива и здрава, много радост ад ви носи и с късмет да премине живота й!

А ти сега ще имаш нужда от много помощ! Искай си я и ще ти се окаже! Мъжете рядко се сещат сами да помагат, но от теб зависи да го научиш да ти бъде опора и подкрепа, ако споделя задълженията ти по отглеждането на Алекса и в домакинството, ще имате и добри взаимоотношения.
И само да вмъкна, моята баба казваше :"Мъж не се жали, ако искаш да те обича и уважава!"

Общи условия

Активация на акаунт