Изневярата

  • 3 036
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Що ми намирисва тука на изневяра smile3508!
Май някой е згазил лука и сега зъб4ето на Отело го гризе,та е решил да види дали и другите ги гони вината smile3506 rotfImao

И на мен ми прилича на нещо такова  Wink
Някак е прекалено благородно да пускаш тема по въпрос, който за момента изобщо не е актуален за теб, ей така просто, за да предразполжиш другите да си излеят душата.
Но тези думи
"Вижте мили дами, това което пиша в тази тема не е провокирана от мои лични изживявания. Аз съм щастиво женена съпруга и майка и не смятам да нарушавам баланса на живота си".
в известна степен обясняват тези:

"Изглежда форумът се посещава от безкрайно почтени съпруги или до такава степен криете изневярата, че не смеете да говорите за това".
 
Тъй де, след като при теб всичко е върхът, защо изключваш възможността и при други да е така  newsm78 другият вариант е този, който си споменала - никой не смее да си каже... и ти вероятно също..

# 16
  • Мнения: 8 999
АКО го направя, то това ще е знак, че съм изгубила всякаква връзка с мъжа си, че не ме интересуват чувствата му, достойнството му... С една дума - трябва да съм го намразила, за да си позволя такова нещо. Откакто сме заедно, дори на шега, ми е малко гадно, ако се задявам с друг мъж.

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Някак е прекалено благородно да пускаш тема по въпрос, който за момента изобщо не е актуален за теб, ей така просто, за да предразполжиш другите да си излеят душата.
Но тези думи
"Вижте мили дами, това което пиша в тази тема не е провокирана от мои лични изживявания. Аз съм щастиво женена съпруга и майка и не смятам да нарушавам баланса на живота си".
в известна степен обясняват тези:

"Изглежда форумът се посещава от безкрайно почтени съпруги или до такава степен криете изневярата, че не смеете да говорите за това".
 
Тъй де, след като при теб всичко е върхът, защо изключваш възможността и при други да е така  newsm78 другият вариант е този, който си споменала - никой не смее да си каже... и ти вероятно също..


Ами да. Точно казано. Обичам мили, благородни, принципни, чесни жени. Пълнят ми душата. Ще се радвам да си споделя с тях моите изневери, гафове и кофти чувства.

# 18
  • Мнения: 42
аз пък да те питам ти къде го намери този мъж ме4та?какво е мъж-ме4та!искам да го пробвам това щастие- секс или емоция с мъж- ме4та! за мене такива неща като "никога" и "няма" не съществуват!бих изневерила, той би -хипотети4но вси4ко е възможно, даже правено! не мога да си кривя душата като видя някой готин пи4 и се загледам я по бицепсите или стегнатото му дупе хи4 не ми иде идея за моя мъж, ами се замислям -ако този го имам ей така до себе си?ето една изневяра!ако някоя мацка звънни и праща любовни смс, пак си е кръшкане даже и ментално, някой някъде се е показал със слаба защита!и е дал повод! голият секс понякога е по-малкото зло от думите- оби4ам друг(а)!по-лесно се преодолява, ако не си толкова обвързан и да си се хванал като сламка за този мъж или жена!пък и много неща никога не узнаваме или не казваме! но се преодолява, ако се оби4а и има за какво да се продължи! трудно, но става! втори шанс- такива неща!
marsy, страхотно го казваш всичко и напълно те подкрепям. За мъжа-мечта е така, доколкото съм си изградила мой идеал за такъв. Няма за какво да се оплаквам от него. Оглеждам се напоследък около нас що за семейни двойки са и страх ме хваща: едни сякаш само чакат да се съберат с приятели за да се скарат и да покажат кой е по-горе от другия, други взаимно си изневеряват, като половинката им не знае... или поне така си мислят, трети си имат гуляйджия в къщата, някои дори се разведоха за трети път, защото не съумяха да запазят изневярата. Свят като цвят.
Думата НИКОГА не я употребявам, защото човек никога не знае какво ще застане на пътя му. Не съм монахиня, и на мен ми харесват красивите мъже, но тях малко ги има. Те такива само сексуално биха ме привлекли, иначе за какво, като си имам абсолютното разбиране вкъщи. А и за духовна, физическа изневяра се иска време да се опознаете, а аз нямам такова от ежедневните задачи, с които се справям.
Най-накрая се размърдахте в отговорите. Браво на всички, които писаха своите мнения.

# 19
  • Мнения: 3 499
Мислих си днес какви видове изневяра има. При някои е от
1. Силно желание за секс с друг човек
2. Намиране на нещо, което липсва във връзката с законния(или все още не-) парньор
3. Стар мерак
4. Отмъщение (е, понякога и такова съм наблюдавала)
5. В търсене на разнообразие
6. Когато другата страна е по-настойчива

Питам се дали човек може да изневери на любим човек, без да желае изневяра, а от чист егоизъм?
7. Нимфомания
А според мен т.2  е най-честата причина за изневяра на жената, а т.5- на мъжете.

# 20
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Не бих изневерила, обичам мъжа си и той прави всичко за мен, нямам нужда от нищо друго освен от него и от моето дете. Обичам ги  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 42
Не бих изневерила, обичам мъжа си и той прави всичко за мен, нямам нужда от нищо друго освен от него и от моето дете. Обичам ги  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много се радвам, че има такива стабилни семейства. Дано всичко в живота ви да е любов и взаимно разбирателство.
По моя лична статистика мога да кажа, че в малките градове изневярата е по-често явление отколкото в големите. Може да се дължи на скуката, безработицата, отчаянието, а  и като погледнете, че и по разводи май се държи там първенството.... Читави семейства се броят на пръсти от бившия ми клас. Дори златните медалисти са най-зле. Дали, защото в малкия град няма къде да се скрият тайните любовници и става лесно достояние за селището ...

# 22
  • Мнения: 5 103
Ей всяка втора тема за изневери Sick
Никога не мога да кажа никога, така, че дали ще изневеря или ще ми изневерят ще покаже само времето.

# 23
  • Мнения: 42
Ако съпругът ми ми изневери, бих му простила, ако науча, но.... никак не искам да научавам за това. Мисля, че ще се почувствам не предадена, а пренебрегната за "тайния му период" от време. Ще обясня: връзката ни е много силна и каквото и да направи все ще се прибере в семсйството.

# 24
  • Мнения: 3 674
Мисля така.До  сега не ми е дал и грам повод.Много си го оби4кам Heart Eyes
Но ако се стигне до положение нетърпимост...незнам  дали   направо не бих си взела багажа и айде...."ADIOS"   bye ....не ми се играе на изневери,проверки на 4увства и така.... Tired
Само губене на време и хабене на нерви.....като съм с някой искам да съм 6тастлива.Ако не ,4ао и да си намери някоя  друга която да си го  трае.Пък тя ако иска да си му изневерява,па той ако иска да и изневерява...техен  си избор.Кат имат нерви за такива 6туротии..
. Crazy

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 04:35 от roza66

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И тук си приличаме Розе 66. Не обичам игричките а да не говориме за грубите  fight fight   Със сигурност ще му посоча вратата  smile3513 защото си знам цената . Живота е един и едва ли ще си губя времето с простотии!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 26
  • Мнения: 3 674
И тук си приличаме Розе 66. Не обичам игричките а да не говориме за грубите  fight fight   Със сигурност ще му посоча вратата  smile3513 защото си знам цената . Живота е един и едва ли ще си губя времето с простотии!!!!!!!!!!!!!!!!!

shushi7777 ....само така newsm74

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Абе Розе 66 ти не спиш ли бе ЖЕНА - опасна работа си !!!!!!!!!!!! smile3501 smile3525

# 28
# 29
  • Мнения: 3 674
Как позна Joy ама и ти не спи6 голденова....а? hahaha

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 23:45 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт