Домашни любимци

  • 2 555
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 128

Ето го и моето парцал4е Mr. Green,много я оби4аме таз щуротийка.Имах и преди ку4е,което блъсна кола.Много трудно ми беше да свикна

# 31
  • Мнения: 1 959
Супер са ви домашните питомци.
Фрики много сте подвижни.
Буба снимката не ми се уголеми

# 32
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Оправих я снимката (Уебшотс нещо са променили линковете).

# 33
  • Мнения: 750


Ето я и моята Ники,голяма палавлица е,но аз много си я оби4ам Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 109
Аз имам черна баба котарана - вече е на 15 години, но се държи чудесно да възрастта си.
Освен това синчето има два плъха. Не хамстери, плъхове - rats. Страхотни са.  Hug Hug Hug Никога не съм си представяла, че толкова много ще ти обичам. Толкова са сладки, такива бебета, не можете да повярвате.  Mr. Green

Утре ще се опитам да постна снимки   Sunglasses

# 35
# 36
  • Мнения: 2 427
Аз имах една боа и питон,след това отглеждах и игуани,но ги подарих на един приятел,защото нашите не можеха да се грижат за тях по разбираеми причини,а и половинката не желаеше присъствието им в нашият дом ,така че се примирих.
Сега сме си избрали един развъдник на кучета и след като се преместим в новата къща,където няма да сме обвързани с договори на квартири нетърпящи домашни любимци ще си вземем една страхотна руска хрътка,женска естествено. Peace

# 37
  • Мнения: 606
Ето го мойто зайче.Много мие сладичко мънинкото Heart Eyes

# 38
  • DE
  • Мнения: 521
Нямам животинче тук, а така ми се иска да си вземем коте... обаче в нашата кооперация не е разрешено  Naughty

Моята хубавица (на аватара) ми липсва много, тя е на 16 и общо взето целият ми съзнателен живот и този на сестра ми е свързан с нея.
Все повече обаче мисля за това, че някой ден, може би скоро, ще си отиде и мисълта, че това може да се случи, когато не съм в България ме натъжава ужасно... Cry

# 39
  • Мнения: 606
Днес ми избяга едното папагалче неразделка.Женската останаи се чудя как не е фръкнала на отворения прозорец.Много ми е мъчно Sad Чудя се дали няма да се върне заради женската  си.Много се обичкаха и даже пиленца щяха да си имат,ама умряха.

# 40
  • Мнения: 1 959
Съжалявам за папагалчето ти дано се върне. PeaceСтискам палци да се върне

Общи условия

Активация на акаунт