Някой чувал ли е за домашен нарко тест ???

  • 5 752
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Има, да. Ама защо са ти? Какво ще постигнеш.
И аз като Мондето опитах. И трева отгледах вкъщи. Много красиво растение. И синковецът като видя, че може и вкъщи да се отглежда, мина му меракът някак си.

# 16
  • Мнения: 2 070
И книжки прочетете, не само така по слухове. Тва със зарибяването е много смешно и с поръсването, няма такъв филм. Ето някои от симптомите за родители на тийнове:

- трева- разширени зеници, глуповата усмивка, дебилно хилене на моменти, в последствие вълчи глад
/при мен от личен опит, но омешано и с алкохол - мн зле се чувствах физически, ниско кръвно, нищо интересно/

- хероин - тесни зеници, лека отнесеност и паднали клепачи, учестено мигане се едно не може да си държи очите отворени човека или се е едно не е спал от сто хиляди години и му се затварят.. Известно време след като употреби дори може да задреме. Пият много течности после, не знам от кво е това.
/личен опит нямам и не мога да кажа какво е усещането/

- амфети - два-три пъти съм смъркала - се едно си изпил пет-шест кафета; много танцувах, алкохол ако пиеш не те хваща, не се чувстваш пиян, просто си много енергичен.  Не е добре да пиеш червено вино с тях, може да се гътнеш в някои ситуации.

- екстази - веднъж взех полвинка, много се изнервих, явно на мен не ми действа по веселия начин

За останалите неща не знам. Една съученичка в училище беше яла гъби някакви и халюцинираше яко, а един състудент така заради гъби щеше да умре, натрови се, защото търсел преживявания разни.

Иначе аз бях дистрибутор един месец на тестове на Glaxo за бременност, овулация, наркотици, последните ги взимаха военните, били най-добри и точни.

Имайте пред вид, че ако човек е зле или е уплашен тийн и иска да ви излъже - може да не се изпикае в чашката и да сипе нещо и изобщо всякак да излезе от ситуацията. Добре е да сте сигурни, че това е неговата прясна урина, колкото и грубо да звучи.

# 17
  • Мнения: 41
deshtovidi  Grinning

...такава реклама направи на амфетите...  Laughing (да не се обидиш, ей  Heart Eyes)

...само забрави да споменеш:
1. за пъпките, които се появяват по лицето и тялото...
2. за особената миризма на тялото, след употребата им...
3. за сривовете в паметта, за причерняването на следващия ден и т.н...
4. също така прекомерната приказливост след употребата...
5. и най-вече това, че трябва да си много печен, за да разпознаеш човека, които употребява амфети(става дума за началото на употребата им)...

...всъщност разбира се рано или късно, но след продължителна употреба -  забелязва се промяната в поведението на човек, раздразнителност, смяна на настроенията, от силна еуфория, до дълбока депресия, също така продължително спане (в случай, че живеете под един покрив, си проличава смяната на режима)

...пиша по-подробно, защото амфето днес е на "мода" заради ниската си цена и ефекта, който се получава, така, че е хубаво родителите поне да знаят за какво става дума...

# 18
  • Мнения: 2 070
Е, казах, че съм смъркала два или три пъти, не са ми познати нещата, които си изброила, а и мен ме беше страх да не ми стане нещо и сигурно съм приела количество, което само леко те вдига, тоест малко. Ти, предполагам, говориш за честа употреба. Вярно и ставаш по-приказлив. Абе почти като ред бул с водка. Ученици и студенти прекаляват с амфетите понякога преди изпити, да издържат на многото информация и неспане, ама доколкото знам е доста вредно за нервната система.

Разказвали са ми и какво става при ЛСД, там много интересно верно, но наистина да не правим реклама сега, а и нямам личен опит.

# 19
  • Мнения: 41
deshtovidi, ЛСД не се изкушавай въобще, ама хич...

...имам познат, за който знам, че е пробвал няколко пъти - човека не е на себе си...

...говорим за халюцинации, говорим за загуба на контрол над ситуацията...

...говорим за самопричинена шизофрения, нещата са абсолютно небратими...

...просто не си струва...

хмм... имаше едно филмче, или във вбокс7 или в ютуб, за експерименти с лсд през 50-60-те години с едни войници - направо се изгавриха с момчетата... без да им кажат, им дават лсд и после ги пускат на учение - добре, че не се изпозастреляха помежду си...  Crazy Confused

...всъщност има и филмчета с ефекта от лсд, пусни една търсачка...

# 20
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Много благодаря за отговорите и подробните описание на симптомите при приеването на такива вещества .

# 21
  • Мнения: 2 070
Е, нямам нужда да пускам търсачки, подробно са ми разказвали хората, които са го преживели, чела съм историйки. Дозите, които сега се взимат не са като тези в началото, когато е открито, количеството е мн по-малко.  Доколкото знам много зависи и в какво състояние ще си преди да го вземеш.

# 22
  • Мнения: 6 460


Това са само единия вид
Като теста за бременност са. Имат си легенче и фитър.


и аз съм прилагала от тези на сина ми,но да кажа,4е два пъти последователно(за 5 мин. разлика) показа разли4ни неща newsm78(марихуаната )Та купувах не бегом трета кутия.
имам си винаги неотваряна кутия за да изненадам синковеца.Е,той свикна ве4е ,не се сърди и пикае по мамина воля Mr. Green
И ние сме се снабдили с тези тестове отдавна Mr. GreenИ при издънка-с чашката и да пикае LaughingСлава богу до сега не сме констатирали нарушение Wink

# 23
  • Мнения: 2 070
Иначе това със шизофренията е едно на хиляда. Не го рекламилам де, при положение, че не съм опитвала, но са някакви случаи изолирани на хора със специфична или лабилна психика. Човекът, който го е открил още е жив и е някъде на към 100тина годишен.

За майките на тийнове - има добра и лесносмилаема книжка за всички видове наркотици, на български автор, мисля беше и преподавател, но не съм сигурна - Юлиян Караджов май беше, забравила съм вече и се казва "Почти всичко за наркотиците" /ако и заглавието не бъркам/. Там има и за това как да разпознаеш кой какво взима, какви са последиците, начини на лечение и ефикасност. Кафето и алкохолът също фигурират. Цигарите тоже.

# 24
  • Мнения: 2 070
Допитах се за тестовете. По-точни са тези на Glaxo, а не тези, които сте пуснали. Дистрибутори са Фромвулеви, фирма някаква си. Мисля че се казваха Моно тест, по спомени. Има пак така за различните видове дроги.

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
То има и доста други тестове.
Тези ги пуснах просто ориентировъчно.

# 26
  • Мнения: 3 405
Я кажете как карате децата да се изпишкат в чашка, за да ги тествате с посочените тестове. Ако се дърпа и не желае да даде урина?

# 27
  • Мнения: 13 512
аз веднъж съм го карала и той се съгласи.но ако не иска- нямам идея как бих  го накарала, но пък щях да се притесня,че наистина пуши трева,щом не дава..

# 28
  • Мнения: 6 243
За майките на тийнове - има добра и лесносмилаема книжка за всички видове наркотици, на български автор, мисля беше и преподавател, но не съм сигурна - Юлиян Караджов май беше, забравила съм вече и се казва "Почти всичко за наркотиците" /ако и заглавието не бъркам/. Там има и за това как да разпознаеш кой какво взима, какви са последиците, начини на лечение и ефикасност. Кафето и алкохолът също фигурират. Цигарите тоже.
Дещовиди, позволи ми да не се съглася с теб относно полезните качества на книгата на Караджов. Точното й наименотавние е "Наркотиците - почти всичко за тях". (Има още една - "Канабис - наука и политика", но тя не е толкова интересна). Аз съм голям фен на Юлиян Караджов, но тази книжка може да ти докара неистив стремеж да опиташ цялата фармакопея. В нея употребата на наркотици е описана като едно културно преживяване, изпитано от много велики умове. Толкова прекрасно звучи всичко, толкова естетски... Караджов е твърде много културно обременен, твърде много "политически коректен", за да се дистанцира от проблема. Той по-скоро не вижда проблем, като маскира отношението си с позата "аз давам само инфо, а вие си правете изводите. Но да не забравяме, че той е един от най-видните радетели за легализирането на тревата у нас, така че позицията му е ясна. На практика за един образован човек книгата е доста зарибяваща. Аз и досега имам скрит порив да изям някоя гъба (не печурка, ъф корц) и едвам се удържам.

Като четиво аз бих препоръчала "Злоупотреба и зависимост от психоактивни вещества" на Игор Куценок/Г. Димитров, издание на Института по поведенчески стратегии. По мое мнение е доста по-професионално направена. Такова становище съм чувала и от доста специалисти в областта.

Що се отнася до тестовете от аптеката - практиката показа, че са доста несигурни. Ако живеет в голям град, малко по-скъпо, но доста по-надеждно е да занесете пикнята в някоя лаборатория, която е оборудвана да прави проби за тетрахидроканабиноли. За Стара Загора мога да ви кажа къде, тук струваше доскоро 6 - 7 лв. Аз лично тесто от аптека не съм пробвала, но наш приятел разказваше, че тестът реагирал положително на пробата на сина му. Малкия се клел, че не е пушил и настоял някой от родителите му да си направи също тест. Майката направила и дал и на нея положителен резултата - та оттогава в тая къща не купуват тестове.

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 20:38 от whitesnake

# 29
  • Мнения: 2 759
...Аз даже и трева пуших, за да се запозная с миризмата, вкуса и ефекта. Нали трябва да мога да забележа и различа,ако се наложи..
              Никого не съдя, ама това ми се струва тотално сбъркан подход  Crossing Arms... Не искам да си помислям, ако човек реши да предпазва детето си от самоубииство до какви мерки би прибягнал..

Общи условия

Активация на акаунт