свекърва ми пак прекали - незнам как да постъпя

  • 6 801
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
Изнесете се,та дори и на квартира само да не сте при това ЧУДОВУЩЕ,което да травмира и вас и детето.По добре да сте си самостоятелни.Иначе за всяко нещо ще ви се меси и ще ви изнервя допълнително и с мъжа ти да развалите добрия тон помежду ви.

# 91
  • Мнения: 483
Моята свекърва не ме харесва още от самото начало защото не съм богата Shocked Shocked Shocked
Направо да умреш от смях Mr. Green
От горе на всичко дойде на няколко хиляди километра да ми каже че моята къща не е моя а на мъжът ми на нея и на свекъра #Crazy
Е повече не е стъпила и няма и да стъпи при нас...
Мъжът ми прекъсна всякакви контакти с тях Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 3 674
Точно това взе да става ние се караме заради нея. Дано не продължи дълго

Свкървата няма да се промени...ти и съпруга ти може да промените напълно ситуацията в положителна насока.
Колкото по-бързо се изнесете от там ...толкова по-добре за вас..и най-вече за малкия. Ами тези скандали и крясъци от страна на свекърва ти ще травматизират много  детето...А и вие се карате двамата заради нея.Отношенията ви могат много да се влошат  заради нея ,ако се продължава по този начин...а  предполагам ти не би искала това да стане... Wink
.

# 93
  • Мнения: 68
Малко късничко се включвам май, но все пак... При мен беше същото. Бабата на мъжа ми е много възрастна и я бяхме взели при нас зимата. Е то не бяха болести , не бяха преструвки не бе чудо.Постоянно даваше съвети, които никой не е искал от нея. Пренареждаше всичко, ровеше ни в шкафовете.....Полагаше доста усилия да прави неща, които ме дразнят. Аз много не съм се занимавала с него, а направо с нея...ревеше с крокодилски сълзи по няколко пъти на ден и то само когато той е наоколо за да я види, а през другото време- по-ниска от тревата.
Карахме се с него за глупости непрестанно, докато на мен не ми писна. И му поставих ултиматум-или аз или бабата. Познай кой спечели. И сега когато отидем при бабето на гости вече се държи по съвсем друг начин, защото й е ясно, че номерата й вече не минават. Тази зима си седя сама и звънеше само ако има много сериозна причина.
Така, че съвета ми е да не се даваш и колкото и да ти е гадно и да знаеш, че нарочно те дразнят бъди твърда и не й показвай какво ти е. Отстоявай си позицията и не се притеснявай да влизаш в спорове. Има хора, с които колкото и да ти се иска не  можеш да намериш общ език, така че го приеми. Като й се опънеш няколко пъти, развръзката ще доийде от самосебе си.
Пожелавам ти все пак успех със свекито.

# 94
Решението е да се отделите от тях.Ако трябва на квартира.При нас долу-горе беше същото.Всичко приключи ,когато си купиха по-малък апартамент и се отделиха.Сега идва от време на време и е по добре.Има промяна.Успех дано нещата при вас се оправят по скоро newsm10.

# 95
  • Мнения: 901
От ден първи на нашия брак знаех, че пари за наем ще намеря, но не и нерви да живея с друго семейство (моето или на съпруга ми) и много добре ни се получиха нещата, засега, през последните 15 години.

Общи условия

Активация на акаунт