Сайт с игрички и хубави награди - 3 серия "EКСПЕРТИ" :))

  • 15 231
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
Раците на Food Chain като кликнеш 1-2 пъти върху тях се обръщат и ти пускат яйцето с рибата.
За въдиците и ножицата си знаете. А отровата май няма как да я махнеш, или поне аз незнам.
Аз вчера изгорях на тъпите риби на 9 ниво май беше и на заека също.
Направо незнам как някой успява да ги превърти тея игри....знам, че не е е невъзможна, ама е адски трудно.

# 31
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Тъпите риби ме пребиха на 10 ниво, ши са гръмна  Banghead
И мебе  #Cussing out Супер нечестно играят. Въртят сучат да ти убият всички червени рибоци. Идва  момент, в който има 5 въдици, 3 отрови и раците грабят само червени яйца ....

И като мине мрежата и ти грабне отгледания добитък  #Cussing out

# 32
  • Мнения: 1 942
Раците на Food Chain като кликнеш 1-2 пъти върху тях се обръщат и ти пускат яйцето с рибата.
За въдиците и ножицата си знаете. А отровата май няма как да я махнеш, или поне аз незнам.
Аз вчера изгорях на тъпите риби на 9 ниво май беше и на заека също.
Направо незнам как някой успява да ги превърти тея игри....знам, че не е е невъзможна, ама е адски трудно.

E така де ама на горните нива, раците направо профучават. Въдиците винаги падат, когато има раци и щука с торбичка в устата... А бе, не играят честно и това си е. Хем си пазех яйца на червени риби, щото знаех че така става и пак ме изчаква да ги отгледам и почват да раждат само торбички и хоп ги обират с мрежата или макар да има 10 зрънза пуснати рибата отива на отровата  #Cussing out Така ми свършиха яйцата и се провали мислията.

# 33
  • Мнения: 30
Права си, определено на горните нива не играят честно.
В техния форум някой беше казал, че ако се печелеше толкова лесно нямаше да са компания с 1 000 000 евро капитал, това го пише най-долу на сайта.
Както и да е, аз гледам просто да се забавлявам с тези игри. Ако спечеля нещо - супер,а ако не, поне нищо не губя.  Simple Smile 

# 34
  • Мнения: 1 425
Здравейте Експерти, аз малко отцъствах, 4е моми4енцето ми беше болно, но сега съм пак на линия. Биби супер пита! Браво.
Да се похваля и аз. Играх на една от игрите отстрани която е за 2 бубса и ми даде 2,90 не е истина  Mr. Greenт.е спечелих чисти 0.90. Пробвах и с другите акаунти и стях спечелих, но не се пробвах пак  Mr. Green
А днес цветенцата ми дават по много бубсове, все над 0.10
Весел ден и мноого бубсчета в ковчежето от мен  Hug

# 35
  • Мнения: 295
Здравейте и от мен! Аз повече от 7-мо ниво на повечето игри не мога да мина. На цветята на 9-то просто беше невъзможно да се съберат 100 точки, а на заека съм на 11-то, ама там файда не виждам някаква.

Обаче този пейнтбол направо ми къса нервите  #Cussing out !!! Скоро ще стигна минус 100 точки сигурно. Много ми е крив мерника ли, какво ли, не знам! Още не съм пробвала мисията на Добрефф.

# 36
  • Мнения: 1 942
Да се похваля и аз. Играх на една от игрите отстрани която е за 2 бубса и ми даде 2,90 не е истина  Mr. Greenт.е спечелих чисти 0.90. Пробвах и с другите акаунти и стях спечелих, но не се пробвах пак  Mr. Green

Ooo говориш за скачащата жабка от листо на листо. Тя ми е любима ... що точки ми е глътнала дивотията  ooooh! Гадините нарочно отначало пускат повечко точки и после ХОП и ти вземат всичко. Същото е и на онова с къртиците  Tired

# 37
  • Мнения: 1 448
Пишете ме и мен, пишете ме и мен  Party Някой да помни къде се разправяхме какво да и приказваме на Бъблито, че да пусне някой и друг бъбс  Blush Днес на китките ми даде 0.13  Shocked

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да бе...и аз не можах да повярвам- 3-то ниво на китките 16 бъбс  #Crazy

Пейнтбола и на мен ми е доста труден, но съм 50:50 спечелени.

Стискайте ми палци, утре ще играя десетото ниво на самолетите  ooooh! Whistling

Да ви питам- на колко бъбс обикновено участвате в томболата? Чакате да ви се насъберат повечко бъбс или веднага щом е възможно?

# 39
  • Spain
  • Мнения: 3 750
на мен пък рибите са ми изклю4ително лесни ве4е - в общи линии най важен е баланса - а на десето  ниво направо не се щадя пускам вси4ко наведнъж и само храня храня и храня  и там само на куки4ките гледам да  не се хване някоя голяма оранжева . ина4е като стратегия - ако иска да кажем 2 оранжеви "отглеждам" 3 за всеки слу4ай и после продължавам с жълтите и сините ...аз поне засега 3 пъти съм минавала 10 ниво - фаида никаква .. наи много то4ки на акауната имам 4,5 Simple Smile
Цвете и аз наскоро играх на тази с жабите  и първия път дадох2 бъба и спе4елих 2,4 - с две думи 0.40 - и без да искам кликнах за още веднъж Simple Smile - е прецака ме - събрах скромните 0.15  и като си представих 4е съм дала цели 2  Cry направо ме заболя сърцето  Mr. Green
Ерика аз ве4е в тея томболи не у4аствам - поне 5 пъти опитвах и все нямам късмет - затова на сигурното залагам - като направя 5 бъб-а ще трия билет4ета а за 6 ,7 може да си купи6 първия клю4одържател Simple Smile  Wink

# 40
  • Мнения: 393
Как сте зарибените ... и за си продължавам да се заблуждавам , че нещо ще спечеля .
Имам 4 акаунта , на главния съм на 19 ден , другите са по младички .
Досега съм събрала на главния 5 бъбс .
Доста нечестно играят - аз съм много добра в компютърните игри , но щом и аз се затруднявам значи прекаляват .
Онзи ден събрах на тетриса всички фрагменти от джакпота без един ... и три дена не ми пуска нито един фрагмент . Събрах ги с макс пак .
И явно , защото не ми пуска фрагмент и е гузно ми пуска доста точки - ето ден сми пусна  0,15 на тетриса , вчера пак така . Но фрагмент не ще да пусне .
На дяволчето стигнах до едно ниво на , което излизат от пода едни висулки и ме убиха - аз обаче откъде да знам , че ще излязат - направо си беше засада изотзад !  #Cussing out
На самолета ги разбивам и полза никаква .
А днес от единия акаунт пред очите ми сви 0,4 бъбс , защото не изчаках да се зареди надписа след играта и направо натиснах индекс !

# 41
  • Мнения: 1 942
А днес от единия акаунт пред очите ми сви 0,4 бъбс , защото не изчаках да се зареди надписа след играта и направо натиснах индекс !

A! не съм забелязала такова нещо  newsm78

# 42
  • Мнения: 39
А днес от единия акаунт пред очите ми сви 0,4 бъбс , защото не изчаках да се зареди надписа след играта и направо натиснах индекс !

A! не съм забелязала такова нещо  newsm78
Това редовно го наблюдавам. Особено като се развали връзката  Close
Момичета, искам да ви питам как се появяват тайните игри. До сега нито една не съм видяла  newsm78

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 765
Айде начинаещите да заповядат в клан bg-mammas   Hug
Как  Embarassed Embarassed Embarassed
то и аз се пробвах да се запиша в някой клан, но не можах да се справя...

 Paintball - вече съм на минус и на 3 акаунта
А на заека мнооого ме е яд , бях на 8 ниво и загубих. Може би на тази игра е добре да се пуска Help  за да може да се огледа кое къде е Thinking

За самолетите- стигам до 5-6 ниво и толкова. Но мишката ми нещо не е наред и много често губя заради нея... Rolling Eyes
Никога повече няма да си купувам оптична мишка... Naughty

Абе чудя ви се как успявате да изиграете на всички акаунти игрите , гледам някой имат по 7-8 ?
И при мен като се развали връзката ми се загубва някой друг бубс.

# 44
  • Мнения: 39
Разрових се и намерих за тайните игрички  Laughing
Цитат
To get all 6 secret games:
- Bubbly Ticket (play Food chain and try to find Bubbly in egg - only luck)
- Silver VIP (you must have at least 1 Silver Rank)
- Gold VIP (you must have at least 1 Gold Rank, but you still have Silver VIP)
- Hocus Pocus (you must have three last sevens in your chest [7.77B etc.], play Cocktail and you see three rabbits
- The Lone Ranger (you must complete The Legend of Lone Ranger Quest)
- Stack 'em high (for 1st version you must have 10-20B, for second - 20-50B, for third - over 50B)
Успех ви желая!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт