не искам измислени реклами и т.н. дайте искрено мнение

  • 709
  • 9
  •   1
Отговори
кажете ми моля ви тези от вас които са пили VITA GOLD има ли ефект ако има колко килограма отслабнахте:)решила сум да отслабна и мисля да го пробвам:)реших да питам жените от форума защото се надявам да ми помогнете като ме посъветвате!

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Не искам да те отчайвам,но една приятелка наскоро беше почнала да го пие,но каза че страшно и се е възбудил апетита.И го спря.

# 2
  • Мнения: 1 531
моята лентичка не я гледай. става дума за майка ми, която го пи сериозно и отслабна 9 кг за три месеца. вярно е, че и храненето й беше разумно. понеже тя е жена на години и понякога вдига кръвното, сега смята да продължи с безкофеиновия й вариант. също така ходеше пеша по малко. за протокола - майка е на 67 години.

# 3
благодаря за мненията но очаквам да ги чуя и от тези от вас които лично са пили VITA GOLD също така кажете колко струва колко пакетчета кафе съдържа колко време се пие има ли нещо по особено Simple Smile

# 4
  • Мнения: 54
Пих го около 2 месеца, като през това време бях на диета и свалих няколко кг. След това повторих диетата без да го пия и имах същия резултат. Стигнах до извода че е важно как се храниш, кафето с нищо не помага. Цената му е около 10 лева.

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз го пих известно време. Нямах апетит няколко часа след като изпия дозата. Но не смеех да пия повече от 1-2 пъти на ден защото по принцип вдигам кръвно. Спрях го защото няма смисъл от такова пиене.

# 6
  • Мнения: 5 299
Хората, които очакват да отслабнат от някакво си кафе( и всички останали хапчета и разни подобни) - са в голяма заблуда. Лесен начин за отслабване няма!!!

# 7
  • Мнения: 131
Аз го пих миналата година и смъкнах 9-10кг., но заедно с това внимавах какво ям, доста тежки физически действия извършвах и незнам дали отслабнах само от него. Естествено тази зима всичко си дойде на мястото и килограмите се възвърнаха. Когато го пиеш имаш страшно много енергия, просто нямаш умора и гледаш по всякакъв начин да я изразходваш. Липсва и апетитът към сладките храни.
много хора, обаче казват, че в началото е било истинско и за това много хора са постигнали добри резултати. Сега се правело от обикновенно нискокачествено кафе и тези съставки за които пише в листовката са просто мираж.
Тази година мисля да пробвам нещо друго за отслабване.

# 8
  • Мнения: 258
Само с Вита голд  без диета нищо не  става.Само си дадох парите.По добре си избери някаква подходяща диета. 

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Според мен е безсмислено.
10 пакетчета нискокачествено разтворимо кафе за 10 лв.
Съставките, които подпомагат отслабването са зелен чай и хром - можеш да ги приемаш отделно.
От зеления  чай вкусът е отврат.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт