Какво мислите за Азис?

  • 3 995
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 099
Азис е зрелището, от което изкарва мноооого хляб... Селски манипулатор.

# 91
  • Мнения: 159
  Обичам да слушам песните му.

# 92
  • Мнения: 1 100
Азис е зрелището, от което изкарва мноооого хляб... Селски манипулатор.

А как изглежда градския манипулатор, че нещо не правя разлика?

# 93
# 94
  • Мнения: 114
Допада ми като певец много ,като човек пак ,но не чак тоооолкова много.Има нещо много хитро и скрито в него,но в крайна сметка това го прави "Азис".

# 95
  • Мнения: 2 673
Наследник на богат кардарашки род, той успя да завладее бългрския народ с детската си свенливост Mr. Green, девическата си наивност Mr. Green и бебешка нежност Mr. GreenДобре, че го има този месия\Алилуяяяя\ на българската култура и  вечните български ценности. Въплатил в себе си българщината и българската титанична мисъл, той дойде, за да ни призове: Напипай го!....Да ни покаже вяраната посока на ръката, която да хване жезъла, "в деня във който ти решиш да си тръгнеш"! И тази посока, ще бъде единствена...Тя започва от столицата на Австралия - Манхатън, минава през тази на Италия - Милано, за да се спре в Андите на ДесиСлива.
Превъзмогнал срама си  Embarassedтози исполин на българската култура стига по-надалеч..Подлагайки гъза си за изстискване на гнойна пъпка, показа две неща..Първо, че търси съпричастност ,..без която задните му части не могат..И второ, че не се страхува  да покаже второто си Аз- задния двор. А колко хора са го направили? ..Риторичен въпрос - НИКОЙ!! Няма такива смелчаци   в днешно време.. Embarassed
    Такива хора са ни нужни ежедневно в нашия ден, за да ни водят, напътстват, окриляват! bg
    И не на последно място, за да възпитават нашите деца!
    Амин!

# 96
  • Мнения: 4 138
А З И С - П Р Е З И Д Е Н Т
само това липсва на нашата мила държава за да е наистина Абсурдистан. няма да се изненадам, ако някой ден направи човека политическа кариера.

# 97
  • София
  • Мнения: 6 999
....вечните български ценности....
............ да ни водят, напътстват, окриляват! bg
.................... да възпитават нашите деца!
 


Няма вечни български ценности....

Нямам нужда който и да било да ме напътства или пък окрилява.  Stop

Що се отнася до възпитанието: Не разчитам на ТВ да възпитава дъщеря ми, но пък "явлението" Азис може да й покаже, че човек може да постигне много стига да е достатъчно умен и да го иска. С радост ще й го посоча.  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 2 673
според мен и телевизията възпитава...
а що се отнася до това да избера "явление" за пример на децата ми последния, който ще и посоча ще бъде Азис

# 99
  • София
  • Мнения: 6 999
а що се отнася до това да избера "явление" за пример на децата ми последния, който ще и посоча ще бъде Азис

E, всеки има свои възгледи и е нормално да са различни  Peace

# 100
  • Мнения: 2 673
Isa, аз не съм глуха...има невероятен глас, не съм кьорава - атрактивен е...НО по дяволите не може ли да ги използва по-умело. Има адски елементарни текстове, вулгарни...Доколкото съм чула от негови фенове ..и музиката му е копирана ...от гръцки, турски и незнам кви-си парчета...Е, мамка му ..що не изпее няква песен с текст и музика ала Лили ..да речем...пак ще стане добре, нужно ли е да са само гюбеци и мятане на гъз...
а, за това че е циганин...не ме дразни..грозно е да се говори така-....той не е виновен, че се е родил цигане...

# 101
  • София
  • Мнения: 1 074
Не го слушам, но като личност е направо привлекателен в буквалния смисъл на думата.
Показа се като чувствителен, емоционален и дълбок, страшно позитивен всъщност и наивен като дете. Хареса ми, бих искала да имам приятели като него. Истински е!

# 102
  • София
  • Мнения: 6 999
Кaril, не мога да споря по темата.  Sad Не знам текста на нито една песен на Азис. Не слушам чалга. Но по всяка вероятност пее това, което се харесва на масата... Едва ли щеше да е толкова популярен ако пееше опера да речем... Никой не слуша опера - хората слушат чалга /за съжаление/.

Но това, че е всичко, което българите мразят: циганин, гей, мъж облечен като жена... и въпреки всичко го харесват. Ето това ме кара да му ръкопляскам. Гледах част от интервюто му след ББ - този човек просто е на-умната българска "звезда", която съм виждала. Не... той е един от най-умните българи, които съм виждала. Толкова умело манипулира всичко и всички, върви все по ръба на приемането... Шапка му свалям.

Виж дори мненията тук след ББ. Виж как в състезание с онова недоразумение Венета, която обаче ужасно се харесваше преди ББ, той печели и то без никакво съмнение: Циганина, гей, облечен с пола и с цирей на г..., печели пред омъжената, руса, красива,  'журналистка', която не изневерява на мъжа си... Кога в нормална ситуация това би станало?

# 103
  • Мнения: 114
Кaril, не мога да споря по темата.  Sad Не знам текста на нито една песен на Азис. Не слушам чалга. Но по всяка вероятност пее това, което се харесва на масата... Едва ли щеше да е толкова популярен ако пееше опера да речем... Никой не слуша опера - хората слушат чалга /за съжаление/.


 newsm10

# 104
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 222
мисля, че се прави. на гей, на шматка, на жена... от това печели адски много пари и популярност. мисля, че е нормален мъж, който прави шоу. хареса ми, че не е злобар. умее да се владее, за разлика от кокошките в Къщата, които се изкълваха.

Общи условия

Активация на акаунт