Препоръчайте ми колело с дръжка, моля

  • 673
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Маменца, препоръчайте ми такъв тип колело
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1788
Ставаме на цяла една годинка  Tada и искам да направим на бебо такъв подарък, гледам, че в парка е пълно, ама на вашето мнение повече разчитам  Laughing

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 802
Вчера обикалях из Илиенци, та видях, че най-евтината триколка е в магазина на Мони - 38 лв. Почти всички чаркове й се свалят - навесче, борд, седалка... Като здравина ми се виждат един дол дренки с тези на Чиполино. Ако купувам триколка може би такава ще взема.

# 3
  • Мнения: 1 455
Вчера обикалях из Илиенци, та видях, че най-евтината триколка е в магазина на Мони - 38 лв. Почти всички чаркове й се свалят - навесче, борд, седалка... Като здравина ми се виждат един дол дренки с тези на Чиполино. Ако купувам триколка може би такава ще взема.
Точно такава си имаме и само веднъж се излъгах да изкарам сина ми с нея Naughty
Дръжката е ниска и докато бутам колелото,тя се смъква постоянно,ако завиеш по рязко пада,боята се олющи за едно излизане...
Мои приятелки имат на Чиполино и единствено е ,че скърцат.Доволни са.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 018
И  аз ще следя темата, че ни предстои такава покупка.

# 5
  • Мнения: 416
Ние имахме подобно - използвахме го дълго време - супер удобно и за мама и за бебчо.Само гледай да избереш по-здрав модел.Имаше едни с кученца(турски) - нашето беше такова - супер издръжливи ,после пуснаха най-различни модели кой от кой по-красиви,но много се чупеха....Така че гледай да е по-стабилно колелцето и да е от по-дебела пластмаса,за да не ти се спука на първия месец.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 802
Гери  Hug не питай мислило, питай патило  Mr. Green Май въобще ще отпадне покупката на триколка, защото нямам вяра на късмета си и да попадна на здрава триколка, а ако ми се падне такава, на която да й се смъква дръжката ще я "оженя" набързо с някоя кофа за боклук.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 275
Вчера обикалях из Илиенци, та видях, че най-евтината триколка е в магазина на Мони - 38 лв. Почти всички чаркове й се свалят - навесче, борд, седалка... Като здравина ми се виждат един дол дренки с тези на Чиполино. Ако купувам триколка може би такава ще взема.

Не мога да се съглася.
Миналото лято от промоцията на МЕТРО много дечица ( поне 6-8 от тези които са около нас) се снабдиха с ефтините триколки в резултат сега няма едно здраво анмного им се счупиха тръбите опитваха се да ги заваряват, но не става.

Ние сме с Пчелата на Чиполино
"+" - (както се кава подложена е на опън-натиск) здраво е екпоатирана и нищо й няма - 3 месеца я търкалях по стъпбите нагоре надолу - бях бременна и не можех да я вдигам. 
"-" поради факта, че не че я щадя болчетата на седалката се развиват(заради натиска върху дръжката, с която се бута) и трябаше да ги завивам докато не ги смениг с двойни и сега няма проблем

# 8
  • София
  • Мнения: 1 802
Десем, има ли я вашата триколка тук

# 9
  • София
  • Мнения: 44 018
пчелата е втората на първия ред...аз се колебая между нея, киди и фроги.
И тази от пэървия пост е сладка, но изобщо не я виждам на сайта на чиполино???

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 11:32 от bubu_to

# 10
  • Мнения: 8 917
Нашето го купихме от Илиенци - към 90 лева беше. Гледахме да е най-здраво като изработка -и мам предвид където започва долу дръжката, понеже там е най-голямото натоварване Peace

Общи условия

Активация на акаунт