Търся "чудото"!!!

  • 1 555
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Природните дадености са важен фактор. Около мен обаче има куп примери на хора (и мъже, и жени) с красиво тяло, които са се оставили... на природата. Особено мъже, като се замисля. И минат ли 25-30, от красивото тяло няма и помен.
Чудото на здравото тяло (от там и хубаво) за мен се крие в умерения режим на хранене и спорт, който носи удоволствие. Знам, че нямаш търпение да се отървеш от 20 килограма и ти си иска нещо по-бързичко. Особено сега, когато идва лято. Най-добрият начин обаче е постепенно и здравословно отслабване.
Съветвам те да намериш "своя спорт". Записвай си три седмици всичко, което ти влиза в стомаха и сама ще видиш с какво и кога прекаляваш. После постепенно "редактирай" режима си на хранене. Ще се учудиш колко лесно и бързо ще се отървеш от излишните килограми, при това с малки промени в менюто.
П.П.Слушай тялото си. Някои пълнеят от плодове, други могат да се скъсат да ядат шоколад, трети не понасят месо, а го ядат, защото сега е "модерен" ниско-въглехидратния режим, примерно. Не забравяй, че като всеки човек в днешно време вероятно хапваш два пъти повече, отколкото имаш нужда.
Успех!  Hug

# 16
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Йога и здравословна храна Peace

Общи условия

Активация на акаунт