Помпичка за нос?!?

  • 988
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 Беби има хрема и педито каза да чистя нослето с помпичка, ама или аз не се справям, или това нещо е чиста глупост и не върши никаква работа. А ми е много жал, понеже й е запушено нослето и не може да диша добре и се буди постоянно от това. Колко мушкате накрайника в нослето? Много навътре ме е страх, а иначе съвсем никакъв ефект няма!?! cry

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Аз се справям. Мушкам, колкото ми позволява накрайникът. Запушвам другата ноздра и става идеално. Бих те посъветвала първо да впръскаш известно количество физиологичен разтвор  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
Аз се справям. Мушкам, колкото ми позволява накрайникът. Запушвам другата ноздра и става идеално. Бих те посъветвала първо да впръскаш известно количество физиологичен разтвор  Peace
Peace
мушкай смело. помпичката да е със силиконов накрайник, за да не и нараниш носа. може и със стеримар - понеже е спрей - влиза по - надълбоко.

# 3
Аз се справям. Мушкам, колкото ми позволява накрайникът. Запушвам другата ноздра и става идеално. Бих те посъветвала първо да впръскаш известно количество физиологичен разтвор ::
:: Peace Peace Peaceсъщо натискам помпичката от долу нагоре,като инжекция

# 4
  • Мнения: 11
Ако сополите са много навътре или са засъхнали, капни по 1 капка физиологичен разтвор - те се рзамекват и отиват носоглътката. Ако са много, можеш да ги изтеглиш с аспиратора.
Няма страшно- моя бебо е на 3 седмици, а вадим сополи още от първата - той дори не се сърди  Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз се справям. Мушкам, колкото ми позволява накрайникът. Запушвам другата ноздра и става идеално. Бих те посъветвала първо да впръскаш известно количество физиологичен разтвор  Peace
Peace
мушкай смело. помпичката да е със силиконов накрайник, за да не и нараниш носа. може и със стеримар - понеже е спрей - влиза по - надълбоко.

Peace

# 6
  • Мнения: 603
Аз със Стеримар пръскам в нослето, после тя киха и сополчето само излиза. С помпичка сщо става, но трябва пак да се пръсне физиологичен разтвор, за да се втечни секрета.

# 7
  • Мнения: 6 607
И аз пръскам със Стеримар обръщам го по коремче и сополките излизат с помпичката не можах да се справя нещо.

# 8
  • Мнения: 429
първо пръскам Стеримар, след 2-3 минути пъхам помпата и дърпам сопола. Не мога да кажа, че става лесно или без съпротива.

# 9
  • Мнения: 6 461
Ползвала съм помпичка за децата ,но ми вършеше работа само при обилна хрема.

# 10
  • Мнения: 209
Първо пръсках със Стеримар и после с помпичката.
Като пъхнеш помпичката, запушваш празната ноздра и после пускаш много рязко..... и става  Peace

# 11
  • Мнения: 1 183
Първо пръсках със Стеримар и после с помпичката.
Като пъхнеш помпичката, запушваш празната ноздра и после пускаш много рязко..... и става  Peace
[/quote и аз така  Peace

# 12
  • Мнения: 574
И аз не се справям newsm78 имам такова чудо на Чико със силиконов накрайник ама явно не правя нещо както трябва Embarassed

# 13
  • Мнения: 8 917
При мен резултатът зависи от самият аспиратор - на Чико и на камера не ми харесват.

# 14
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аз се справям. Мушкам, колкото ми позволява накрайникът. Запушвам другата ноздра и става идеално. Бих те посъветвала първо да впръскаш известно количество физиологичен разтвор  Peace

И аз действам така, но не пръскам физиологичен разтвор а на URGO морска вода. Чисти се хубаво, но трябва търпение, защото колкото е неприятно за бебка, толкова и за мен, защото тя обикновено плаче.

Общи условия

Активация на акаунт