някой ползвал ли е bioderma?

  • 3 110
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
здравейте,момичета!някой ползвал ли е някакъв продукт на биодермаБв аптеката мн.ми похвалиха тая марка и си взех един околоочен контур,двоумях се за крем,но реших първо да попроуча за тая марка.

# 1
  • Мнения: 170
Ползвам слънцезащитен крем на Bioderma с тониращ ефект и съм страшно доволна.Смених го веднъж с такъв крем на Roc и се разочаровах.

# 2
  • Мнения: 5 647
И аз си взех на Bioderma околоочния и за сега нямам забележки.

PS Не бъркайте Bioderma с Biotherm.  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 1 476
Препоръчах лосион за тяло на Biotherm  на една приятелка. Тя недочула и си купила такъв на Bioderma, и крем за мазна кожа, и гел за измиване- пак е доволна, явно са добри продукти.

# 4
  • Мнения: 1 216
На "BIODERMA" ползвам гел за измиване/почистване на лице

# 5
  • София
  • Мнения: 91
Аз имам слънцезащитен крем Photoderm Max, тубичката е супер миниятюрна 40мл. и струваше към 30лв, но пук за сметка на това е готин Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Добра медицинска козметика  newsm10 Много хора тук я ползват или са я ползвали, включително и аз. Периодично се връщам към нея.

# 7
  • Мнения: 231
Ползвам хидратиращ крем с 15-ти фактор - страшно съм доволна. Wink

# 8
  • Мнения: 3 331
Използвам техен продукт за почистване на грим от серията за чувствителна кожа. Доволна съм. Почиства много добре, не дразни кожата и очите, няма нужда от триене и търкане, не омазнява както двуфазните лосиони за сваляне на грим.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Bioderma H2O ли ползваш, Тони?

# 10
  • Мнения: 3 331
Bioderma H2O ли ползваш, Тони?

Да, май така беше - в момента не мога да проверя, но почти съм сигурна, че именно това е продуктът.
Количество: 250 мл.
Цена: около 18 лева.

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Крема ми за лице е фотодерм на биодерма. Страшно съм доволна. Струва около 28-30 лв за 100 мл и досега няколко пъти са ме убаждавали че мога да ползвам и по-евтин и да съм доволна, но винаги се разочаровам и си купувам отново фотодерм.

# 12
  • София
  • Мнения: 462
Мартисън, какъв е слънцезащитният фактор на фотодерма? И за каква кожа е подходящ? Вчера го гледах в аптеката в блока,ама нямаха брошура да разгледам.

# 13
  • Мнения: 265
ами,на мен ми се струва изгодно ,ако цената е 28-30 лв.за 100 мл.хидратиращ ли е?и има ли слънцезащитен фактор?благодаря ви много за инфото,момичета

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мартисън, какъв е слънцезащитният фактор на фотодерма? И за каква кожа е подходящ? Вчера го гледах в аптеката в блока,ама нямаха брошура да разгледам.
ами,на мен ми се струва изгодно ,ако цената е 28-30 лв.за 100 мл.хидратиращ ли е?и има ли слънцезащитен фактор?благодаря ви много за инфото,момичета

SPF 20 Very hidh sun protection. Отгоре даже пише "Sun programme Solaire". Това по въпроса за фактора.  Иначе опаковката е бяла с оранжеви шарки и оранжева прозрачна капачка. (да не го сбъркате). Пише "Photoderm AKN Spray". На брошурката пише че е за чувствителна и акнеична кожа.
Аз лично съм много доволна. Крема е лек и го ползвам и сутрин и вечер по съвет на козметичката. Кожата ми става много мека и приятна. Освен това е голям и ми стига за около година.

Общи условия

Активация на акаунт