Сладкишница "Гаврош"... някой знае ли да ли съществува още?

  • 1 194
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 13 204
Вчера решихме да разгледаме тортите на "Гаврош" и бяхме много изненадани, че го няма на старото място  Rolling Eyes
Знае ли някой дали изобщо съществува? Може да са се преместили някъде...  newsm78 Ще съм благодарна да ми помогнете, тортите им са фантастични и ще е жалко ако вече не ги правят... Confused

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Hotel Downtown работеха с тях. Това е краен случай за търсене на инфо.

# 2
  • Мнения: 6 992
Не съм съвсем сигурна, но в Одеон лятото в кафенето разглеждах техни каталози. Не помня обаче дали на това място продаваха самите торти. newsm78

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
преди 5г се представиха не много добре за сватбата.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 204
Благодаря ви!!!
Аз намерих и една стара тема.. има телефони на цеха...
Лио, аз за втория РД на детето поръчах. Торатата беше прекрасна и много вкусна. И на други места съм яла техни торти... абе кво да ти кажа, много ги харесвам аз... Wink Ама моите данни са по-скорошни.. Я кажи какво си недоволна  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 13 204
Не съм съвсем сигурна, но в Одеон лятото в кафенето разглеждах техни каталози. Не помня обаче дали на това място продаваха самите торти. newsm78
Ами аз доколкото знам имаха само онази сладкарничка дето сега вече я няма... там можеше да си хапнеш торти. Затова сега изпаднах в потрес, че ги няма. Викам бе какво стана с тоз Гаврош.. и затова пускам темата. Че трябва да поръчвам торта..  chef

Общи условия

Активация на акаунт