7 г. с. без сьрдечен тон моля помогнете !

  • 1 587
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
От сърце ти пожелавам да изпиташ същото щастие и този път!!!Найстина искренно ти го пожелавам Grinning Grinning Grinning и ще е така!!!

# 16
  • Мнения: 219
Благодаря за пожеланията момичета много сте мили всички ! Никой от блиските ми не ми е говорил токова мили неща за бебчо БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 17
  • до морето
  • Мнения: 494
Хайде е36, хвани някакъв транспорт и отиди до Варна да те види д-р Давидков. За диагностика знам, че е супер. Ако искаш ще ти пратя телефона в кабинета му.   bouquet

# 18
  • Мнения: 585
Аз със първото си дете забременях една седмица по-късно от обичайната овулация и си на ехограф бременността ми изглеждаше с една седмица по-малко , сега със второто си дете съм забременяла 5 дни по-късно и на първия ми ехопграфски преглед бременността също изглежда с около седмица по-малко отколкото ако се води по ПМР , цикълат ми варира от 28 до 35-36 дни . Така че може да ис била с по-късна овулация не се притеснявай излишно , ако и аз бях отишла в  6 седмици и 5 дни и аз нямаше да имам сърдечна дейност много рано се е разбързала гинеколожката ти с изводите че бременността ти не върви нормално . Изчакай и не се притеснявай , чувала съм за жени чиято овулация в дните  непосредствено преди цикъл . Изчакай достатъчно време и иди и на друг гинеколог ако е нужно . Във Варна в Майчин дом д-р Яков е много добър и имат и 4D ехограф ,само си запази час предварително . Но предполагам че ако мине достатъчно време след 8-9 седмица ще се намери добър лекар да те види и в града в който си . Преди 8-9 седмица е много рано да се проверява за сърдечна дейност

Общи условия

Активация на акаунт