ЯМБОЛ(14) - стягате ли се за следващата среща?

  • 12 786
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Aristideva, аз на твое място бих останала тук. Англия не ми е сред любимите държави, пък и зависи за каква работа става дума.

dope_hat, аз предлагам, така и така си измислил заглавие, да пускаш новата тема. Само копираш първата страница, малко е играчка с линковете, но какво да те уча, ти си знаеш, ... и добавяш линк към тази тема.
Ако Вожда го мързи, да пуска някой друг, че и мен вече ме домързява.

Ай, лека ви вечер!

# 286
  • Мнения: 135
Добро утро!
Може ли да вляза след вожда и да не се разсмея.Аз така и така дремуцам вкъщи мога да я писна темата - мързеланите ми  Hug
А за срещата давайте,няма какво да му мислим много. Събота 09 Юни гладете тоалетите ........ аз нямам ютия   ooooh!
Петя имаш хубава работа,харесва ти,развивай се.Англия няма да се премести.Друг е въпроса,ако ти се ходи много  Grinning

# 287
  • Мнения: 83
Здравейте smile3507как сте.Много ми се спи.До сега спахме с Нини и пак ми се спи.Красе да кажеш къде е на дом и как е там!Много ти е сладка маймунката направи съм влюбена в нея(може би защото е малко по-голяма от Нина и някак малката разлика много ме впечатлява),искам да те пита дали е започнала сама да се справя със събличане-обличане?Ако да и аз да взимам мерки ,защото кой ще я облича на дома все ще  е последна милата.За среща.....не ми говорете,че с моя мъж от гостита и от уж едни невинни бирички,като се е започнало от 24 май,че и тази вечер пак ни викат cheers smile3517олелеее вече немога,много съм недоспала вече,ама ще видим .Иве, ако ще си по-добре и аз ще дойда с намачкани дрехи newsm62,но ви п
редлагам да не сме с децата,поне една вечер да я гледа баща и моля ви!Айде някой да вземе да пусне новата тема вече.За сега това е до после!
    П.С.аз ви чета ,нищо ,че не пиша!  love001

# 288
  • Мнения: 3 537
 Диана К ,днес е много щастлива . WinkГоспожата е много доволна.Като за втори ден е направо супер.По принцип се облича сама,но някой рокли или тесни дрехи не може .И копчета не може да закопчава,но госпожите помагат.Аз съм на тема море,не знам дали ще дойда на срещата. Grinning

# 289

Общи условия

Активация на акаунт