очен преглед

  • 1 243
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
прави ли се профилактичен преглед при офталмолог след една годинка или по-късно и ако "да", знаете ли какво представлява?

благодаря ви и весел ден за всички малчовци, изпълнен с много приключения!!! Grinning

# 1
  • Мнения: 210
Виж имаше подобна тема във форума за Задравословни проблеми, но не съм добра с оказването на линкове така че си я потърси сама. А относно това дали е задължителен мисля че не по скоро е по преценка на педиатъра.

# 2
  • Мнения: 3 926
Ей сега ако влезе Лио, ще ви се накара едно хубаво. Grinning Тя милата си счупи клавиатурата да обяснява, че прегледът е Задължителен, не желателен. А ако не сте правили до сега е Наложителен. Не коства усилия, само време, а спестява много грижи и неприятности. Така че не се чуди, ами взимай направление newsm10

# 3
  • Мнения: 194
Цитат на: Assinka
Ей сега ако влезе Лио, ще ви се накара едно хубаво. Grinning Тя милата си счупи клавиатурата да обяснява, че прегледът е Задължителен, не желателен. А ако не сте правили до сега е Наложителен. Не коства усилия, само време, а спестява много грижи и неприятности. Така че не се чуди, ами взимай направление newsm10


разбрах аз, че Лио е голяма фурия, но я моля да се смили над такива като мен -"непосветени".
а иначе ние още на 6м. се преглеждахме /по други причини/, но на тази ранна възраст предполагам, че прегледа не носеше много инфо.

# 4

Общи условия

Активация на акаунт