Леокрема ?

  • 8 280
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Купих го и вече се намазах,в красна поляна вече не съществува този магазин.Искам да ви кажа,че може би си въобразявам,но ми е топло на д....................то. Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 142
Аз ползвах "Leocrema"( този дето е антицелулитен, с отслабващ ефект, с термо гащите). Опитах се да го ползвам с гащите, както си му е реда, обаче не успях. Много съм нервна, постоянно ме сърбеше, шумеше ми под панталонити и какво ли не. Още повече че, когато го взех живеехме със свекетата и не знаех кога ще се приберат и се чувствах адски дискомфортно. Реших че най-добрия вариянт е да слагам "сауната"- вечер, обаче пак не издържах дълго. Както и да е, много се отклоних. Иде реч за друго. ИМА ЕФЕКТ !  Въпреки моето недоверие и неиспълнение на предписанията докрай! Само една опаковка, имаше доста добър ефект, даже, точно преди няколко дни мислех да си взема една опаковка и да повторя, още повече че така ще ми се подсили ефекта от диетата.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: bubolina
Купих го и вече се намазах,в красна поляна вече не съществува този магазин.Искам да ви кажа,че може би си въобразявам,но ми е топло на д....................то. Embarassed


Не си въобразяваш, me4eto ме беше предупредила, че загрява.Ейййй, направо едвам се сдържам да си взема!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз взех от този със сауната.Дано има ефект,както пишеш Grinning

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Аз съм ползвала, наистина има голям ефект, хем бермудите само 2 пъти ги обух, предполагам, че с тях ефектът ще е още по-силен. Иначе го има в кварталната аптека, предполагам, че и по другите аптеки се намира.

# 20
Аз си купих антицелулитния Би-фаза, хем отслабващ, хем за целулита. Мажа се всеки ден, но съм едва в началото,така че за резултат не мога да кажа. Само дето съм разочарована от т. нар. сауна. Направили са ги толкова малки размери, че дори не успях да си ги обуя тия гащи, а и веднага се скъсаха. Определено са за слаби хора!  Tired

# 21
  • Мнения: 834
Хич и не съжалявай че не си ги обула. Аз ги сложих 5 пъти и вече са за хвърляне, ужасно се разкъсаха. Дано поне от крема има ефект

# 22
  • Мнения: 1 541
Мдааа.....гащите са отвратна работа  #Cussing out ....аз си бях направила почти балетна програма, за да влезна в тях без да ги скъсам, но пак не им удължих живота кой знае колко  Imp  Но поне те не са решаващи за ефекта, хлепането е важното  Simple Smile

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 127
по принцип с гащите ефектът е по-голям, защото се потиш по-бързо и по-лесно, което до някъде е целта на занятието. по този начин кремът влиза по-навътре. аз преди да забременея вместо гащите се увивах в големи найлони, лягах, слагах си завивка и за около 15 - 20 мин. си стоях кротко в кревата. е, вярно е, че не е мног комфортно, защото става доста топло, но наистина ефектът е огромен. в козметичните салони горе-долу точно това правят. при това ти взимат и парите. единствено трябва да се внимава, ако имаш склонност към разширени вени, защото тогава не е препоръчително да се правят такива процедури. сега за съжаление съм бременна и не мога да си го правя, за което ме е мног яд. отделно си спомням, че кожата ставаше вълшебно нежна. е, успех ви!

# 24
  • Мнения: 998
Ох и мен  ме запалихте, утре отивам да си взема! Пишете резултатите, да не забравите да се премерите сьс сантиметьра преди това!!!

# 25
За първи път чувам за Леокрема. Но и аз се вързах и мисля да припкам до Бонжур да си го купя. Ама без масаж нищо няма да стане. Трябва да направите една ударна серия от поне десет масажа, последователно и после да продължите с крема. Няма по-добър ефект от масажа. Вземете си най-обикновени масла на Икаров и накарайте някоя приятелка да ви масажира ако нямате възможност да плащате. Тогава ви гарантирам 100 % успех. Лошото е че постоянно трябва да се поддържате иначе всичко се връща. Аз се оставих за една година и няма да ви казвам че задника ми е като кашкавалена пита...........

# 26
  • Мнения: 5 647
Цитат на: single
За първи път чувам за Леокрема. Но и аз се вързах и мисля да припкам до Бонжур да си го купя.


Видях, че го има и в хипермаркет ХИТ

# 27
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Ау запалихте ме и мене. Аз от 2 седмици ходя н целутрон - утрее ми е последно и след това исках да продължа с някой антицелулитен и стягащ крем и вече бех решила да прежаля 58  #Shocked  лв за Серума за корем на Лиерак, ама щом това чудо за 18 лв. имало страхотен ефект ще припкам да го взема - ей на на 20 м ми е Бонжура  Simple Smile

# 28
Благодаря Мая.
Работя близо до Хит и ще отида да си го купя. А гащичките в комплект ли вървят с крема или се купуват отделно?

# 29
  • Мнения: 1 541
В комлекта са, ама са доста "крехки", да не се учудиш ако бързо ти се скъсат  Imp

Общи условия

Активация на акаунт