Леокрема ?

  • 8 275
  • 39
  •   1
Отговори
Здравейте момичета! Някоя от вас ползвала ли е "Леокрема" ? Има антицелулитен и отслабващ ефект. Ако нямате впечятления от този продукт моля да ми препоръчате някакъв крем със същия ефект. Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не, но Ме4ето страхотно ги препоръча, имали невероятен ефект.Вчера ходих да си взема, евтини са им продуктите, а антицелулитния крем се продава с термогащи Stuck Out Tongue Обаче има много кофеин в него и се отказах засега.Като поразредя кърменията, ще си взема непременно.

# 2
  • Мнения: 46 484
Цитат на: belinda
Аз не, но Ме4ето страхотно ги препоръча, имали невероятен ефект.Вчера ходих да си взема, евтини са им продуктите, а антицелулитния крем се продава с термогащи Stuck Out Tongue Обаче има много кофеин в него и се отказах засега.Като поразредя кърменията, ще си взема непременно.


Каква е цената на антицелулитния? Аз до сега съм мяркала по магазините само обикновен за тяло. Къде има по-богат избор  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 541
В Бонжур има почти цялата разновидност на Leocrema. Отностно ефекта- ако изобщо някой крем помага- то това е тази серия!!! Grinning  newsm10  Естествено с нужното постоянство и премерено хранене   Thinking

# 4
Цитат на: belinda
Аз не, но Ме4ето страхотно ги препоръча, имали невероятен ефект.Вчера ходих да си взема, евтини са им продуктите, а антицелулитния крем се продава с термогащи Stuck Out Tongue Обаче има много кофеин в него и се отказах засега.Като поразредя кърменията, ще си взема непременно.


Аз не кърмя и кофеина не ме притеснява. Знам че ефекта е индивидуален но предпочитам да чуя мнения  Simple Smile .

# 5
Цитат на: me4eto
В Бонжур има почти цялата разновидност на Leocrema. Отностно ефекта- ако изобщо някой крем помага- то това е тази серия!!! Grinning  newsm10  Естествено с нужното постоянство и премерено хранене   Thinking


Колко струва?

# 6
  • Мнения: 1 541
Ами около 18 лева. Както казах вече- аз отдавна не съм купувала, защото не съм била в България скоро, а ми ги пращат тук, но ориентировъчно там някъде им е цената.

# 7
Цитат на: me4eto
Ами около 18 лева. Както казах вече- аз отдавна не съм купувала, защото не съм била в България скоро, а ми ги пращат тук, но ориентировъчно там някъде им е цената.


Много мерси

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Дали още съществува магазина в красна поляна,или има някои друг магазин в този район? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 541
Е хубава работа....аз живея по принцип в Западен Парк и дори не съм знаела, че има магазин в Красна поляна  #Splat Аз ходех до центъра  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Освен да ходя сега до там и да ти кажа дали съществува.Преди 3,4 год.от там си купувах някой неща.

# 11
  • Мнения: 1 541
Ами като се върна пак в Бг. ще ми е много по- удобно, ама кой знае след 1г. и половина дали ще е там  Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Имаш ли представа,къде може да има друг магазин,защото аз се сештам само за пл.славейков? Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 541
Ами горе на Алабин(до Съдебната Палата) има един, но той е по- мъничък, малко по- надолу в градинката с/у хотела има друг, който е много голям, но те пак са в този район. Другият за който се сещам е в посока на Соф. Университет. Май това са, за които се сещам сега  Thinking  Confused

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
Ей , Grinning мерси много!

Общи условия

Активация на акаунт